:: Matt Sparx Lucas
1212.jpg
Trochę zaspałem, ale już to nadrabiam. W piątek 05.02.2010 r. odbyła się polska premiera animacji studia Imagi pt:"Astro Boy". Powiem szczerze, że jeszcze jej nie widziałem. Zdaje się, że tak już właśnie zostanie.

Krążą ploty po wsi, że najnowsza odsłona Astro Boya jest po prostu średnia i raczej tylko dla tych najmłodszych. O czym to w ogóle jest? Już nadmieniam - "Astro Boy" opowiada historię pewnego naukowca, któremu umiera syn. Zdesperowany konstruuje robota, który ma mu zastąpić utracone dziecko. Tym robotem jest nie kto inny jak właśnie Astro Boy! Niestety nie jest on w stanie spełnić oczekiwań swojego stwórcy. Wyrusza w podróż, która zakończy się szybciej niż się spodziewał. Kiedy złowrogie roboty atakują jego miasto Metro City, Astro Boy powraca na ratunek.

Wśród aktorów, którzy wzięli udział w dubbingu znalazł się Matt Lucas. Wcielił się on w postać robota o imieniu Sparx - jednego z trzech, które to wchodzą w skład Frontu Wyzwolenia Robotów.

Poniżej znajdziecie krótki filmik, w którym Matt opowiada o swoim podopiecznym:
-> Matt Sparx Lucas

Dzisiaj dotarło do mnie TO, więc za jakiś czas możecie się spodziewać recenzji.
Dodane 08 Luty 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Bicyklem przez wyspę
1212.jpg
David Walliams w tym roku ponownie wesprze Sport Relief - akcję znanej brytyjskiej organizacji charytatywnej pt: "Comic Relief". Gwoli przypomnienia... w ramach Sport Relief David w 2006 r. przepłynął kanał La Manche, natomiast w 2008 r., razem z Jamesem Cracknellem [znany brytyjski olimpijczyk], udało mu się przepłynąć Cieśninę Gibraltarską [news z 20 lutego 2008 r.].

Jaki cel został przed nim postawiony w tym roku? Oczywiście taki, aby ponownie zebrać 1 mln funtów szterlingów. David, wraz z grupą sławnych Brytyjczyków (znajduje się wśród nich m.in. Jimmy Carr), zamierza tego dokonać pokonując w ciągu 4 dni trasę liczącą 1000 mil. Swoją drogę rozpoczną 1 marca w John O'Groats, wiosce znajdującej się w północnej części szkocji (najbardziej na północ wysunięta osada wyspy Wielkiej Brytanii), a zakończą na przylądku "Land's End" (najdalej na zachód wysunięty punkt Anglii).

Więcej informacji na temat rowerowej wyprawy:
-> BT Sport Relief Million Pound Bike Ride

Tegoroczny weekend z Sport Relief wypada w dniach od 19 do 21 marca. Przez ten czas na kanale BBC będzie można śledzić relację z różnego rodzaju sportowych przedsięwzięć.

My tu gadu gadu, a 15 lutego wypada światowy Dzień Młodzieży Prawosławnej - strzeżcie się!
Dodane 04 Luty 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Królowa jest tylko jedna!
1212.jpg
Jak się zowie? Oczywiście Vicky Pollard! Seksbomba z głową w kolorze blond, która - co warto podkreślić - ma 6-tkę dzieci z 7 mężczyznami, zdobyła pierwsze miejsce w corocznym plebiscycie na najbardziej eksploatowane porzekadło telewizyjne w Wielkiej Brytanii [wyniki poprzednich: news z 02.04.2009 i z 10.04.2007]. Vicky wygrała oczywiście za sprawą swojego - "Yeah but no but yeah but". Na drugim miejscu znalazł się erogenny okrzyk ''Doh!'' autorstwa Homera Simpsona, a na trzecim - Catherine Tate z "Am I bovvered?''

Plebiscyt przeprowadziła firma www.OnePoll.com na grupie 3000 nieświadomych niczego Brytyjczyków. Oto jak przedstawia się 20 najczęściej cytowanych powiedzeń:
1. Yeah but no but yeah but – Little Britain
2. D'oh! – The Simpsons
3. Am I bovvered? – Catherine Tate Show
4. I don't believe it – One Foot in The Grave
5. Lovely Jubbly – Only Fools and Horses
6. I'm a laydee – Little Britain
7. Deal or no deal? -Deal or no deal
8. How you doin'? – Friends
9. Here's one I made earlier – Blue Peter
10. I'm the only gay in the village – Little Britain
11. Here's another fine mess you've gotten me into – Laurel and Hardy
12. Is that your final answer? – Who wants to be a Millionaire?
13. Just like that – Tommy Cooper
14. I wan' that wun – Little Britain
15. I have a cunning plan -Blackadder
16. Suit's you sir – The Fast Show
17. You plonker – Only Fools and Horses
18. You are the weekend link ... goodbye – The Weakest Link
19. Listen I will say zis only wunce – Also Allo
20. The truth is out there – X-Files

Pragnę ogłosić wszem i wobec, iż w piątek (5 luty) rozpoczynam nauki przedmałżenskie*! Cóż można powiedzieć... Hell yeah!!!

* - w niedalekiej przyszłości możecie się spodziewać kolejnego cornera
Dodane 01 Luty 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Alicja w Krainie Czarów - nowy Corner!
1212.jpg
Zastanawiałem się, czy z nowym Cornerem wyrobię się do Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbędą się w 2012 roku. Na szczęście się udało. Po kilku miesiącach oddaję do Waszej dyspozycji zupełnie nowy Corner co się zowie "Alicja w Krainie Czarów". Premiera najnowszego filmu Tima Burtona już prawie za miesiąc, stąd też wypadałoby to jakoś zaakcentować. Myślę, że jest co. Pragnę podkreślić z dziką stanowczością, że nie chodzi mi tylko i wyłącznie o to, że w jedną z ról wcielił się Matt Lucas.

Co więc znajdziecie odwiedzając powyższy banner? Radzę przekonać się osobiście. Zajadając się papieską kremówką dodam tylko, że od teraz będę trzymał obie ręce na pulsie i wszystko co wypłynie na światło dzienne, a będzie dotyczyło Alicji, znajdzie się w w/w Cornerze. Możecie mnie złapać za słowo...

...i nie tylko.

Do następnego!
Dodane 26 Styczeń 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews