:: Corner z "Alicją" - update nr 2
1212.jpg
Z uwagi na to, iż w ostatnim czasie przybyło dosyć sporo materiałów dotyczących "Alicji w Krainie Czarów", postanowiłem ponownie zaktualizować Corner poświęcony temu filmowi.

Co przybyło tym razem?
- 9 plików wideo (New World #2, TV Spot #3 i #4, Behind The Scenes, Cheshire Cat, Clothe This Girl!, Magic Potion, Off with his head!, Alice Explored)
- gra pt: "Adventures in Wonderland
- teledysk Avril Lavigne do pieśni pt:"Alice"

Wybaczcie, że od ostatniego newsa minął równy i równie bity tydzień. Wiecie, przygotowania do ślubu, kolizja drogowa, wycieczka po czeskich browarach, itp, itd.

Ostatnio coraz głośniej myślę o zmianie wyglądu strony. Jest sens ją w ogóle ruszać?
Dodane 28 Luty 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Matt u Fergusona
No nareszcie! Po paśmie 1000 i jednej wizyty Davida Walliamsa w programach typu 'talk-show', przyszedł wreszcie czas na Matta Lucasa. 16 lutego br. Matt odwiedził program Craiga Fergusona pt:"The Late Late Show with Craig Ferguson".

Panowie poruszyli m.in. kwestię grubasów, uwielbienia dla czekolady, "Alicji w Krainie Czarów" (ciekawa kwestia z Tweedledee i Tweedledumem) i gumy, która nie zawsze oznacza to co powinna.

Po blisko 10 minutowy klip zapraszam poniżej. Polecam!:
-> Matt Lucas - The Late Late Show with Craig Ferguson

Niestety ostatnimi czasy w Little Britainowym półświatku niewiele słychać. Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

Nic, ja tym czasem spadam się samo okaleczyć pilotem od telewizora. Trzymajcie kciuki
Dodane 21 Luty 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Corner z "Alicją" - update
1212.jpg
Jako, że marcowa premiera "Alicji w Krainie Czarów" Tima Burtona już za pasem, postanowiłem zaktualizować specjalistyczny corner poświęcony właśnie temu filmowi. Co pojawiło podczas dzisiejszego update'u?

Jest tego sporo:
- 6 materiałów audiowizualnych [reklamy, opowieści z planu, itp.],
- zestaw 8 urodziwych i świeżo kradzionych tapet,
- 3 materiały audio w soundtrackowym dziale,
- 11 zdjęć z produkcji Tweedledee i Tweedleduma,
- 6 plakatów,
- 30 zdjęć.

Nie żebym kogoś popędzał, ale... na IMAX'owej stronie można już rezerwować miejscówki na premierę filmu. Jeżeli ktoś chciałby się ze mną spotkać, zrobić sobie ze mną zdjęcie, bądz zaserwować mi soczysty cios prosto w przeponę, to zapraszam do kina IMAX [Katowice] 05.03.2010 r. na godzinę 19:30. Rząd 10 to mój rząd.

Dla wszystkich spragnionych informacji wyniesionych przeze mnie z przykościelnej poradni rodzinnej w czasie moich piątkowych nauk przedmałżeńskich... Muszę Was zmartwić - akcja ze śluzem i termometrem ukrytym w pewnym trudno dostępnym miejscu odbędzie się dopiero 23 lutego. Na razie dowiedziałem się czym jest kokon intymności, a także o tym, że nie warto iść grać w skata jeżeli kobieta czegoś w tym momencie potrzebuje.

WTF?!?
Dodane 14 Luty 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: "8 out of 10 Cats" - 3 wizyta Davida
1212.jpg
Okazuje się, że "8 out of 10 Cats" Jimmy'ego Carra jest najczęściej odwiedzanym programem przez Davida Walliamsa. 5 lutego br. miała miejsce premiera 3 odcinka, w którym w/w wystąpił. O kim było tym razem? M.in. o Johnnie Terrym, brytyjskich urzędasach, a także o Panu Papieżu Benedykcie "Benedetto" XVI. Z trójki wymienionych najbardziej dostało się właśnie temu ostatniemu. Powinienem to potępić, ale jakoś nie mogę się zmusić...

Jeżeli ktoś z Was poszukuje państwa, w którym w publicznej telewizji emituje się programy potępiające wszystko, wszystkich i tak dalej, to polecam przestawić się na akcent brytolski, wsiąść w pierwszy lepszy środek lokomocji i udać się w kierunku tak na zachód, tak zupełnie za Niemcy, ale przed Irlandią.

Zamiast czytać moje wieczorne wypociny z okolic klawiatury, polecam podejrzeć co też się kryje poniżej:
-> David Walliams - 8 out of 10 Cats

Jutro c.d. pogadanek o życiu, Bogu i śluzie z damskich okolic bardzo intymnych. Poradnio przykościelna i prorodzinna - hiyr aj komm!
Dodane 11 Luty 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews