:: Happy birthday Matt!
1212.jpg

Tak się składa, że wczoraj, swoje 36 urodziny obchodził właśnie ten jegomość powyżej. Niech będzie, krótko, zwięzle, treściwie i po angielskiemu. A nóż i innych sztuciec Matt tu zajrzy, przeczyta to, wzruszy się i kiedyś nas odwiedzi.


"Happy birthday to You!" - from me, Polish nation and all littlebritain.pl readers.

Dodane 06 Marzec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Pedałem przez Brytanię
4 lutego br. informowałem Was o tym, iż David wesprze "Sport Relief" - akcję brytyjskiej organizacji "Comic Relief". Jak napisałem, tak też się stało. Współtwórca Małej Brytanii, wraz z kilkoma znanymi Brytolami, 1 marca wyruszył z John O'Groats w kierunku przylądka Land's End. 4 marca było już po wszystkim. Po blisko 82 godzinach jazdy David ukończył swoją rowerową podróż zbierając przy tym ponad 1 mln funtów szterlingów na cele statutowe "Comic Relief".

W galerii zamieściłem kilkadziesiąt zdjęć z tego wydarzenia. Poniżej znajdziecie również kilka filmów związanych z przygotowaniem do w/w wyprawy:
-> "David Walliams gets on his bike"
-> "David Walliams leads Sport Relief team on bike ride"
-> David - o podróży słów kilka
-> Początek podróży

Wczoraj byłem na premierze "Alicji w Krainie Czarów". Czy warto?

...jak najbardziej!
Dodane 06 Marzec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Wywiad z Mattem i Michaelem
Kampania marketingowa promująca "Alicję" trwa w najlepsze. Na Tubie znalazłem ostatnio ciekawy wywiad z Mattem Lucasem i Michaelem Sheenem [wciela się on w postać Białego Królika widocznego po Waszej prawicy], który został przeprowadzony dla "Like Totally Awesome".

Po ponad 7 minutowy klip zapraszam poniżej:
-> Matt Lucas i Michael Sheen - wywiad dla LTA

Nie wiem jak Wy, ale ja rezygnuję z obejrzenia "Alicji" w IMAX'ie. Dla tych co nie wiedzą - kino IMAX będzie puszczało film jedynie z dubbingiem. Mój przeukochańszy ulubieniec pt: Cezary Pazura w roli Zwariowanego Kapelusznika?

Jakby to powiedziała Pani dr z poradni życia rodzinnego - No fu*king way!
Dodane 01 Marzec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: "Ultimate Fan Event" & światowa premiera filmu
19 i 25 lutego miały miejsce dosyć istotne wydarzenia związanie z premierą "Alice in Wonderland". Piszę o nich, gdyż każdy ortodoksyjny fan powinien się z nimi zaznajomić.

I) 19 lutego br. w Los Angeles odbył się oficjalny zlot oficjalnych fanów filmu. Impreza pt:"Alice in Wonderland: Ultimate Fan Event" zgromadziła setki ludzi, którzy chcieli chcieli się dowiedzieć czegoś nowego na temat filmu, spotkać swoich ulubionych aktorów i spróbować zrobić sobie z nimi zdjęcie. A propos zdjęć - zdjęcia z w/w zlotu możecie znalezć -> tutaj.

II) 25 lutego br. w Londynie odbyła się światowa premiera filmu. Przygotowana z ogromnym rozmachem przyciągnęła tych, który przyciągnąć powinna. Na premierze, oprócz rzecz jasna reżysera i aktorów, pojawił się m.in. David Walliams, a także Jej Królewska Wysokość Camilla Rosemary Mountbatten-Windsor, księżna Kornwalii. Tutaj znajdziecie zdjęcia z tej uroczystości, 15-minutowy skrót wideo, a także krótki wywiad z Mattem prosto z zielonego dywanu. Polecam!

Zdradzę Wam, że w związku z premierą filmu chciałem przeprowadzić konkurs, w którym ponownie pojawiłyby się jakieś nagrody rzeczowe. Napisałem w tej sprawie do Forum Film - polskiego dystrybutora filmu. Niestety, pomimo dwóch e-maili nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

No nic, mówi się "kruca fuks!" i żyje się dalej
Dodane 28 Luty 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews