:: "He's a baby!"
Niestety, mam złą informację dla wszystkich fanów George Dawesa - charyzmatycznego bębniarza-zliczarza punktów, którego powinniście kojarzyć z programu pt: "Shooting Stars" [więcej informacji o nim znajdziecie oczywiście -> tutaj]. Okazało się, że ubiegłoroczny, 6 sezon w/w programu, będzie jednocześnie ostatnim sezonem z George Dawsem w tle. Nowa seria "Shooting Stars" powinna się pojawić jeszcze w tym roku. Na razie nie wiadomo, czy ktokolwiek wcieli się w jego postać.

"To pierwszy raz w historii serii, kiedy to zabraknie mnie w programie. Bardzo nad tym faktem ubolewam. Mam nadzieję, że wkrótce coś wspólnie [z twórcami Shooting Stars - dop. admina] zrobimy" - powiedział Matt w jednym z ostatnich wywiadów.

Co też takiego jest powodem jego odejścia? Praca, praca i jeszcze raz praca. Matt wraz z Davidem zabierają się ostro do pracy nad zupełnie nową serią. Na razie niewiele o niej wiadomo. Ma to być ponoć połączenie serialu komediowego z czymś, co się zowie "sketch show". Prawdopodobnie jego premiera nastąpi jeszcze pod koniec br.

Bez odbioru.
Dodane 12 Marzec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David też w The One Show
Okazało się, że "The One Show" i twórcy Little Britain mają się ku sobie. Kilka dni po wizycie Matta w w/w programie, przyszedł czas na pana Davida W. O czym było tym razem? Oczywiście o... "Alicji w Krainie Czarów", bo przecież jakże by inaczej! Oprócz tego pojawiło się kilka mniej, lub bardziej ciekawych reportaży. Mimo wszystko polecam.

Poniżej znajdziecie link to całego, również blisko 30-minutowego programu:
-> The One Show - David Walliams

Kończę newsa, bo mnie nerw kulszowy zmusza.

Do następnego!
Dodane 10 Marzec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Matt w The One Show
25 lutego br. Matt Lucas, już po raz kolejny, odwiedził program stacji BBC co się zowie: "The One Show". O czym rozmawiano tym razem? Z uwagi na to, iż emisja programu nastąpiła przed premierą "Alicji w Krainie Czarów", poruszono m.in. właśnie wątek tego filmu. Dodatkowo Matt zareklamował swoją nową audycję pt: "And The Winner Is...", która jest emitowana co czwartek w BBC Radio 2. Do tej pory ukazały się 2 z 6 odcinków. Oczywiście zostały już one przeze mnie przesłuchane i muszę przyznać, że są cholernie dobre. Więcej o audycji możecie poczytać w newsie z 06 Lipca 2009 r. "Matt w eter" (obecnie 17 strona newsów).

Poniżej znajdziecie link to całego, blisko 30-minutowego programu:
-> The One Show - Matt Lucas

Zdaje się, że właśnie "And The Winner Is..." będzie poświęcony nowy corner. Pożyjemy, zobaczymy.
Dodane 09 Marzec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: LittleBritain.pl - już od 3 lat z Wami!
1212.jpg
07.03.07 - dokładnie 3 lata temu powołałem do życia niniejszą stronę [o tym jak i dlaczego to zrobiłem możecie przeczytać w newsie z 7 marca 2009r.]. Nie będę Was zamęczał statystykami odwiedzin, albo informacją o tym, ile pojawiło się od tego czasu newsów. Chciałbym Wam za to podziękować prosto ze swojego mięśnia sercowego. Podziękować za to, że mimo wszystko zaglądacie w to miejsce. "Senkju!"

Mam nadzieję, że kolejny rok przyniesie kilka zmian. Tak jak już wstępnie zasugerowałem, chciałbym przemodelować szatę graficzną. Myślę o tym, aby stworzyć jakiś ciekawy szablon w oparciu o wordpress. Wbrew pozorom ten system blogowy jest bardzo podatny na wszelkie graficzne udoskonalenia. Przykładem niech będzie ta -> strona. Dodatkowo chciałbym stworzyć kilka nowych cornerów. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie udaje mi się pogodzić obowiązki na linii praca-błogosławiony_stan_narzeczeński-strona. Mam nadzieję, że nadal tak zostanie.

Pozdrowienia znad ramienia!
Dodane 07 Marzec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews