:: LittleBritain.pl w Radiu ZET!
Ci, którzy już słyszeli zapewne już wiedzą. Ci, którzy nie mieli takiej okazji, powinni się wczytać w te oto słowa. Dzisiaj, równo o 6:20, w porannej audycji Radia ZET pt: "Dzień Dobry Bardzo", zareklamowano właśnie niniejszą stronę! Nie ukrywam, że jest to dla mnie powód do dumy i nieokiełznanej radochy, ponieważ... jakby na to nie patrzeć, w/w audycji słucha codziennie kilka mln Polaków. Mam nadzieję, że choć część z nich tutaj trafi.

Poniżej znajdziecie wpis dot. tej strony:
- Dzień Dobry Bardzo - blog

Cóż mogę dodać... Dzień Bardzo Dziękuję.
Dodane 26 Marzec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Sport Relief - nowy Corner!
Dzisiaj oddaję do Waszej dyspozycji zupełnie nowy Corner pt: "Sport Relief". Jako, że David W. już kilka razy wsparł sportową akcję brytyjskiej organizacji charytatywnej Comic Relief, postanowiłem w jednym miejscu spisać wszystkie jego dotychczasowe dokonania. Oprócz opisów, zdjęć i map w języku angielskim, w nowym dziale znajdziecie przede wszystkim 2 filmy dokumentalne.

Pierwszy z nich: "The Million Pound Bike Ride: A Sport Relief Challenge 2010", opowiada o najnowszym wyczynie z pod znaku Sport Relief. Swoją premierę miał 18 marca br., trwa blisko godzinę i dzięki niemu zająłem ostatnie wolne miejsce na swoim serwerze. Mam nadzieję, że błagalne maile do mojego dostawcy Internetu odniosą skutek i w przyszłym tygodniu zwiększy miejsce pod moją stronę.

Drugi: "Little Britain's Big Swim" jest niejako bonusem do płyty DVD "Little Britain LIVE". Opowiada o przepłynięciu przez Davida kanału odgradzającego fanów puddingu od żabojadów.

Efekt mojej pracy znajdziecie klikając żwawo w powyższy banner.
Dodane 21 Marzec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Matt na dachu?
Krążą ploty po wsi, że Matt Lucas ma dużą szansę zagrać w najnowszej ekranizacji musicalu pt:"Skrzypek na dachu". Jak donosi jedna z brytyjskich bulwarówek, Matt wziął ostatnio udział w castingu do w/w filmu i na jego potrzebę zaśpiewał kilka bardzo pięknych i zacnych pieśni, którymi urzekł castingowe jury.

W jaką postać miałby się on wcielić? Oczywiście w tą najgłówniejszą z głównych - w samego Tewje, mleczarza-wieśniaka o żydowskim pochodzeniu!

W sumie, ciekawe jak to jest być mleczarzem-wieśniakiem o żydowskim pochodzeniu? Jeżeli jest nim ktoś z Was, to prosiłbym o kontakt w celu opisania swoich doznań.

Backstreet's back, alright!
Dodane 17 Marzec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Matt u Fallona
Po kilku miesiącach odcięcia się od mediów, co oczywiście wynikało z faktu samobójczej śmierci swojego męża, Matt zaczyna powoli nadrabiać zaległości. Po wizycie w "The One Show" przyszła kolej na nowy program Jimmy'ego Fallona pt: "Late Night with Jimmy Fallon", który jest emitowany w stacji NBC.

O co poszło tym razem? Panowie rozmawiali m.in. o serialu "Dynastia", o tym dlaczego wynik zero do zera w piłce nożnej jest najbardziej słusznym i odpowiednim wynikiem, a także o tym gdzie i jak należy obejrzeć "Alicję w Krainie Czarów".

6-minutowy wycinek z programu do obejrzenia poniżej:
-> Late Night With Jimmy Fallon - Matt Lucas

Nie będę go polecał bo to raczej oczywiste.
Dodane 15 Marzec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews