:: Na podbój USA! - odcinek no. 2
Toż to już grudzień dawno wybił, a tutaj ani słychu, ani widu nowego newsa! Czy jak Wam napiszę, że do dzisiaj bacznie i ochoczo przygotowywałem się do wpuszczenia kolędy i jakoś tak mi czasu brakło... to czy będzie to jakoś tak wiarygodnie brzmiało? Mam nadzieję, że tak, bo wpuszczenie kolędy to ważna rzecz!

31 sierpnia br. pisałem Wam, że Matt Lucas zamierza zmienić kod swojej skrzynki pocztowej na nieco bardziej amerykański. Jak napisałem, tak też się stało. Za bagatela 2.900.000,00 $ Matt kupił posiadłość w Los Angeles. Dom posiada m.in. pokój śniadaniowy z rotundą, wypasioną kuchnię ze zmywarką i 4.25 łazienki. Gdzie podziało się jej 0.75 - tego nie wie nikt.

Zdjęcia nowego domu Matta możecie obejrzeć tutaj.

W tym miejscu jeszcze raz serdecznie dziękuję za daninę, którą kilka osób złożyło na potrzebę strony. Zebrane 35 zł już powędrowało na konto firmy utrzymującej te oto miejsce.

Doroto, Jacku i Macieju -> Dzięki!
Dodane 11 Grudzień 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Apel Kapitana Planety! -> 35/117,93 zł
Tak mi trochę głupio i tak zupełnie wstyd, ale jestem zmuszony poprosić Was o wsparcie. Powiem tak zupełnie szczerze i zupełnie wprost -> chodzi o kasę/dudki/szmal/hajs/siano*. Listopad jest dla niniejszej strony miesiącem opłat. W tym roku wypadła kwota 117,93 zł, którą trzeba uiścić za 5 dni.

"117,93 zł?!?! I Ty synek prosisz ludzi o składkę?!? Ciebie chyba ^&&*@ do reszty!" - usłyszałem dzisiaj od Pani Magister w miejscowej aptece. No niby jest to niewiele, bo w dniach mojej świetności podobną kwotę zostawiałem u kosmetyczki za depilację okolic bardzo_bikini, ale... nadszedł taki, a nie inny czas, że postanowiłem wyjątkowo przypomnieć Wam o zakładce:
-> Wspomóż "LittleBritain.pl".
Dodam, że wspierając "LittleBritain.pl" wspieracie za jednym zamachem "ComeFlyWithMe.pl".

Oto mały FAQ:
Jak wyglądała dotychczasowa zbiórka?
Dotychczas nie zwróciła mi się ani 1 zł za prowadzenie strony. Już się tłumaczę, bo nie chcę, aby zabrzmiało to jako wyrzut:) Strona od zawsze była traktowania w kategoriach hobby. Trudno, aby ktoś płacił Wam za to, że czytacie książki, bądź kręcicie się na/w hula-chłop. Nigdy nie prosiłem nikogo o żadne składki, ani nie opakowywałem strony w stertę reklam.

Co będzie jak nikt nie wpłaci?
Poniekąd nic. Kasa na stronę zawsze musi się jakoś znaleźć i strona będzie trwała dalej. Fajnie byłoby jednak, gdybyście mieli również w tym swój udział. Jeżeli mimo wszystko nikt z Was nie wpłaci, to zaręczam! -> i tak Was "beda kochoł!"

Wpłaciłem 5-taka! Co za to będę miał?
Oprócz mojej dozgonnej dźwięczności i składaniu wyrazów aprobaty do 6-tego pokolenia w przód i 2-ego w tył, stworzę na stronię tzw. "Wall of Fame" gdzie każdego wypiszę z inicjału/nicku/nr podeszwy i ilości środków, które przekazał. Nie wiem. Może macie jakiś inny pomysł?

Co będzie jak uzbiera się więcej kasy?
Zgodnie z tym co napisałem -> tutaj, całość zostanie przeznaczona na przyszłość tego miejsca. Baj we łej... w 2012 i tak ma być koniec świata, więc tak w zasadzie pozostał tylko rok jego funkcjonowania.

Czy mogę wpłacić w późniejszym terminie?
Jak najbardziej.

Masz żonę? A może jakieś dzieci?
Żonę tak. Dzieci jeszcze nie.

---- UPDATE! ----
Aktualny stan zebranych środków prezentuje grafika na samej górze strony. Podziękowania dla darczyńców znajdziecie -> tutaj.

* - niepotrzebne skreślić
Dodane 19 Listopad 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David u Alana Carr
6 listopada br. David W. pojawił się w programie Alana Carr co się zowie: "Alan Carr Chatty Man". Pragnę nadmienić, iż był to 4 raz Davida w tymże programie.

To jak nadmieniłem, to postaram się opisać w skrócie o czym było tym razem. Przede wszystkim o pływackim wyczynie Davida, a co za tym idzie -> uzbieraniu ponad 1,2 mln funtów szterlingów i serii bardzo luźnych stolców. Mówiono o "Come Fly With Me" (z wiązku z premierą serialu na DVD), a także pojawił się pewien polski wątek. Jak bardzo polski i jak bardzo wątkowy? O tym radzę się dowiedzieć z poniższego materiału:
-> Alan Carr Chatty Man - David Walliams

Zaraz pojawi się news numero duo, więc zostańcie ze mną!
Dodane 13 Listopad 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David u Jonathana Rossa
No nareszcie! Jest informacja - jest news! Już myślałem, że trzeba będzie się pożegnać i zwinąć ten majdan, bo 2-3 newsy na miesiąc, to tak jakby trochę mało. Ale do rzeczy...

15 października David Walliams był gościem Jonathana Rossa w jego programie pt: "The Jonathan Ross Show" [znanym wcześniej jako "Friday Night with Jonathan Ross"]. Tak w zasadzie był to pierwszy oficjalny talk-show'owy występ Davida po jego udanym wyczynie przepłynięcia Tamizy.

Jak zapewne się domyślacie, temat ten poniekąd zdominował ponad 10-minutową rozmowę. Oprócz w/w sprawy poruszono również wątek premiery najnowszej książki Davida pt: "Gangsta Granny", a także kwestię związaną z prokreacją. Jeżeli jesteście ciekawi jak to wszystko wyszło, to zapraszam do obejrzenia tego co poniżej:
-> The Jonathan Ross Show - David Walliams

Do zo!
Dodane 23 Październik 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews