:: News o Mattcie -> littlebritain.pl reaktywacja
No dobra. Zapowiedziany przeze mnie tydzień nostalgii, zadumy i newsowej abstynencji za nami. Zabieram się za ponowne wypełnianie strony treścią. Trochę się tego za ten czas nagromadziło. A tak poza tym spadła nieco oglądalność tego miejsca. Czas najwyższy coś z tym fantem zrobić.

Na początku kwietnia pojawił się interesujący wywiad z Mattem Lucasem. Dlaczego interesujący? Ano dlatego, iż Matt porusza w nim kwestię śmierci swojego byłego męża. Dodam, że robi to w bardzo szczery i nieocenzurowany sposób.

"I've had three fucking terrible years in my personal life." - w taki sposób podsumowuje 3 ostatnie lata swojego życia. Dodaje, że w tych trudnych dla niego chwilach bardzo pomógł mu David Walliams. W w/w wywiadzie Matt nazywa go bratem i pokrewną duszą. O czym jeszcze rozmawiano? Warto przekonać się samemu/samej kierując swój kursor na poniższy link:
- News of The World - Matt Lucas

Komentując bieżące wydarzenia - nie wiem jak Wy, ale ja jak najbardziej zgadzam się z tym. Lech Kaczyński santo subito?
Dodane 16 Kwiecień 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Chwila wytchnienia
1212.jpg
Tak od dzisiaj, tak na tydzień, tak z zupełnie oczywistego względu,
strona zawiesza działalność.

Jeszcze zdążę to nadrobić...

Dodane 10 Kwiecień 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David wampirem?
David Walliams został poproszony o wzięcie udziału w castingu do filmu pt: "Breaking Dawn" ("Przed świtem"), który będzie ekranizacją czwartej i zarazem ostatniej książki wchodzącej w skład sagi "Zmierzch". Fani seksownego ciałka niejakiego Pana Pattisona zapewne wiedzą o co chodzi. Ja niestety nie wiem.

Jak wieść gminna niesie, producenci w/w filmu zdecydowali się zaprosić Davida z uwagi na jego kreację w filmie pt: "Capturing Mary". Co do roli, w którą miałby się on wcielić - mówi się o jednym z członków wampirzego rodu Cullenów. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Czy Wy wiecie, że jesteście świątynią? Swiątynią, w której mieszka święty duch?
Dodane 06 Kwiecień 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Matt w "The Infidel"
Tak zupełnie przypadkiem i całkiem niespodziewanie odkryłem, że Matt Lucas wystąpił w filmie, który swoją brytyjską premierę będzie miał 7 kwietnia br. Film zwie się "The Infidel" i opowiada historię Mahmuda Nasira, zagorzałego muzułmanina, który pewnego razu odkrywa, iż z pochodzenia jest żydem. Od tego momentu stara się powrócić do korzeni i nadrobić zaległości. Z trailera, który możecie zobaczyć na -> oficjalnej stronie wynika, że może być to całkiem przednia komedia. Się zobaczy.

Poniżej znajdziecie krótki fragment z Mattem Lucasem, który w filmie wcielił się w postać pewnego bezpejsiastego żyda:
-> "The Infidel" - Matt Lucas

Dzisiaj wtorek, jutro Dzień Ziemniaka, a w piątek jadę na święta w "częstochoskie" strony. Gdybyśmy się już nie widzieli, to tak jak tu teraz siedzę, słuchając Lutrici Mcneal, chcę Wam życzyć spokojnych świąt. Po prostu i od serca.
Dodane 30 Marzec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews