:: Nowy Corner!
Niestety, coś maj nie był najlepszy jeżeli chodzi o Little Britainowe newsy. 4 newsy na cały bity miesiąc? No trochę tak mało. Mam nadzieję, że w czerwcu nadrobię zaległości. Wszakże, jak mawia staropolskie przysłowie: "Kiedy Medard się rozwolni, będzie deszcz przez sześć tygodni". Czy jakoś tak... No dobra, a wracając do tematu.

22 kwietnia pisałem Wam o tym, jak Matta i Davida przyłapano na kręceniu zdjęć do reklam TV. Owe reklamy miały swoją premierę kilkanaście dni temu. Jako, że nie było odpowiedniego działu, w którym mógłbym je umieścić, postanowiłem stworzyć nowy. Tak oto powstał nowy Corner - "Reklamy TV". Oprócz najnowszych spotów, zamieściłem tam również kilka innych i nieco starszych. Corner znajdziecie odnosząc się do powyższego odnośnika z Vicky Pollard.

Nie wiem czy jest się czym chwalić, ale kilka dni temu odkryłem pewną nową właściwość swojego 18-letniego forda fiesty. Mianowicie - silnik można wyłączyć za pomocą wyłącznika... świateł. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać.

Do następnego!
Dodane 30 Maj 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Się pobrali
16 maja br. David zmienił stan wolny na nieco bardziej zajęty. W ekskluzywnym londyńskim hotelu Claridge's odbył się ślub 1/2 Little Britain z holenderską modelką - Larą Stone (bulwar_prasa ochrzciła go mianem ślubu roku). Zgodnie z newsem z 7 maja, na ślubie pojawiła się brytyjska śmietana towarzyska. Nie będę tutaj kolejny raz wymieniał każdego z imienia i nazwiska. Myślę, że łatwiej będzie Wam ich po prostu namierzyć -> tutaj, bądz jeszcze tu.

Jak wyglądała sama impreza? Z tego co udało mi się wyczytać, było kameralnie, w stylu lat '40 i bez alkoholu (Lara S. jest od niego uzależniona). Zamiast prezentów, goście mieli przekazać kasę na cele dobroczynne. Zgodnie przyznali, że jeszcze nigdy nie widzieli Davida bardziej szczęśliwego. Podobnie zresztą jak jego żonę, która w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że kocha go na zabój. Niech i tak będzie.

Więcej info:
-> zdjęcia w galerii
-> DailyMail
Dodane 21 Maj 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: LittleBritain.pl po liftingu!
No dobra, teraz już mogę i z całą swoją odpowiedzialnością to czynię - oddaję dzisiaj do Waszej dyspozycji nieco zmodyfikowaną wersję strony. Co dokładnie uległo zmianie? Najlepiej sprawdzić samemu/ej klikając w to coś, co znajdziecie powyżej.

Cóż mogę dodać. Po ponad 3 latach postanowiłem zabrać się za wizualny aspekt strony. Nie chciałem dokonać przy tym jakiejś obleśnie dużej rewolucji, a jedynie poprawić kilka rzeczy. Mam nadzieję, że mimo wszystko jesteście pod znacznym wrażeniem, a jedna osoba prawie popłakała się ze szczęścia.

Na co liczę? Przede wszystkim na to, że strona jest teraz bardziej funkcjonalna. Myślę, że z czasem przyczyni się do tego powołane do tego celu fejsbukowe konto, na którym począwszy od dzisiaj, a skończywszy na zgonie mym, będę zamieszczał newsy, które jednocześnie będę zamieszczał na tejże stronie. Jeżeli chcecie więc być jeszcze bardziej na bieżąco, to dołączcie do grupy LittleBritain.pl. W kupie powinno być fajniej.

O co Was proszę? O jakąkolwiek formę wyrazu związaną z nową odsłoną LittleBritain.pl Nie wiem... komentarz do tego newsa, komentarz na fejsbuku, a może wybite okno w mojej sypialni?

Dajcie znać, czy się podoba, a jeżeli tak, to jak bardzo. Jeżeli nie, to mimo wszystko też dajcie znać.
Dodane 17 Maj 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David zdradził przed ślubem*
Wbrew pozorom jeszcze żyję. W ostatnim czasie little britainowych newsów jest niestety jak na lekarstwo, stąd też strona przeżywa swoje ciche dni. Lifting, o którym napisałem w poprzednim newsie cichych dni na szczęście nie przeżywa. W wolnym czasie kończę ulepszoną (mam nadzieję) szatę graficzną strony. No, ale do rzeczy...

21 stycznia br. pisałem Wam o tym, że David oświadczył się Larze Stone - holenderskiej modelce. Kilka dni temu David zdradził, że ich ślub odbędzie się 15 maja br., a więc już za nieco ponad tydzień. Jak krążą plotki po wsi, ceremonia ma odbyć się w Londynie. Kto został na nią zaproszony? Lista gości jest równie długa co szeroka. Wśród zaproszonych znalezli się m.in.: Russell Brand, Sir Elton John, Noel Gallagher, członkowie zespołu Pet Shop Boys, Paul O’Grady, Barbara Windsor, Geri Halliwell, Natalie Imbruglia, Quentin Blake, Sienna Miller, George Michael, Will Young, Roger Moore, Vic Reeves i Bob Mortimer, David Schwimmer, Sacha Baron Cohen, Książe Harry, David Furnish, Robbie Williams, Lily Allen, Kylie i Dannii Minogue, Anthony Head, Jamie Theakston, Chris Moyles, Peter Andre, Scott Mills, a także Sam Taylor-Wood. W sumie ponad 200 osób ze świata polityki, mody, show-biznesu i znanych brytyjskich teleturniejów.

"Fest i na bogato!" - aż chce się zakrzyczeć!

* - wybaczcie za ten chwytliwy tytuł, ale w dobie mody na chwytliwe tytuły trzeba trzymać fason. Sorry.
Dodane 07 Maj 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews