:: Matt nagrał sobie płytę
Coś ostatnio przygotowania do dnia weselnego absorbują mnie bardziej niż powinny. I jakoś tak zupełnie niespecjalnie, zupełnie przez przypadek, udało mi się trochę zaniedbać to miejsce. Może gdyby chociaż były jakieś little britainowe newsy... - takowych niestety nie ma.

A propos newsów. Matt (wcielając się w postać rapującego Sir Bernarda Chumley'a) nagrał płytę CD z pieśniami w rytmie pop. W tym celu nawiązał współpracę z zespołem "The Unconventionals". Jej owocem jest album o kryptonimie "Flower to the people", który swoją premierę będzie miał 26 lipca br.

Z tego co mi wiadomo, Matt nagrał m.in. "Push the Button", który jest coverem utworu damskiego zespołu pt:"Sugababes". Ponoć jest równie śmieszny, co dowcipny. Mam nadzieję, że wkrótce pojawi się jakiś klip, który będę mógł Wam zaprezentować.

Wam też chce się dzisiaj tak spać?
Dodane 22 Czerwiec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Wyborowo!

Dodane 20 Czerwiec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nowy zwiastun do "Kolacji u Palantów"
W sieci pojawił się najnowszy, drugi z kolei trailer do "Dinner for Schmucks". W filmie tym, w rolę Szwajcarskiego bankiera wcielił się nie kto inny jak David W. (więcej o filmie w newsie z 23 pazdziernika 2009 r.).

Co by tu jeszcze napisać... no... bo... tak jakby... ostatnio niezbyt wiele się dzieje w Little Britainowym półświatku. W oczekiwaniu na kolejne porcję nieoczekiwanych newsów, poniżej zamieszczam w/w zwiastun, a także coś dla zupełnie dorosłych*.


-> Dinner for Schmucks - zwiastun numero duo

-> coś dla zupełnie dorosłych

* - z uwagi na wszechobecną przemoc, rasizm, wandalizm z nozdrzami w tle, niekontrolowany wytrzeszcz nie_dający_zasnąć (ten z 5 minuty i pierwszej sekundy).
Dodane 09 Czerwiec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nowy serial Matta i Davida!
Aż musiałem to wykrzyczeć w tytule. Matt i David zabierają się za kręcenie swojego najnowszego serialu. O czym będzie tym razem? Ano o lotnisku, przylotach, wylotach i kontroli bardzo osobistej.

Nowy serial twórców Little Britain ma się zwać "Come Fly With Me". Pierwsza seria będzie się składać się z 6 epizodów, które swoją premierę będą miały na BBC One jeszcze pod koniec br. Co jeszcze wiadomo? Ano to, że "Come Fly With Me" będzie miał Little Britainową formułę z cyklu - "1 za wszystkich, wszyscy za dwóch" (czyt. Matt i David będą się wcielać w różne postacie).

Producentem serialu będzie m.in. producent "The Thick Of It" i "In The Loop", natomiast na reżyserskim stołku usiądzie niejaki Paul King (na imdb.com znany jako Paul King siódmy).

Bym zapomniał... nowy serial, nowa strona - www.comeflywithme.pl

"Stay tuned!" - jak mawiają kobiety z wąsem w okolicach bikini.
Dodane 03 Czerwiec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews