:: Konkurs! - wyniki
Drugi little britainoway konkurs za nami! Dzisiaj, w godzinach popołudniowych, w jednym ze śląskich mieszkań zebrała się jednoosobowa komisja gier i hazardu w składzie: administrator strony http://www.littlebritain.pl, a następnie wybrała trójkę szczęśliwców, którzy wkrótce posiądą "Małą Brytanię w Ameryce" w ver. na DVD.

Listę zwycięzców znajdziecie tutaj.

Kongratulacje dla wszystkich zwycięzców!

To nie wszystko! Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie [było to w sumie 9 osób] coś ode mnie otrzymają! W przyszłym tygodniu żwawo wypatrujcie więc listonosza.

Nie żwawo też możecie. Trzymajcie się ciepło!
Dodane 26 Październik 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nowy konkurs!
A więc stało się to co miało się stać. Z uwagi na premierę "Małej Brytanii w Ameryce" na DVD, a także w celu powakacyjnego rozruszania tego miejsca, ogłasza wszem i wobec, iż na stronie wystartował zupełnie nowy KONKURS! "Czego dotyczy? Co można wygrać?" - zapytał mnie dzisiaj niejaki Zenon N. Jemu, jego matce, jak o oczywiście Wam - czym prędzej odpowiadam.

Dzięki uprzejmości firmy Galapagos, mam do rozdania 3 x DVD z w/w serialem. Oprócz tego, każdy ze zwycięzców otrzyma ode mnie [i tutaj posłużę się cytatem] "coś zupełnie niespodziewanego"! Myślę, że jest o co powalczyć.

No dobra, a co trzeba zrobić, aby to otrzymać? Po szczegółową instrukcję zapraszam tutaj.

Cóż mogę dodać. Mam nadzieję, że taka forma konkursu Wam się spodoba. Dajcie znać w komentarzach czy Was nie zawiodłem.

Na razie!
Dodane 16 Październik 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Polska premiera "Małej Brytanii w Ameryce" na DVD!
Tak, tak! To właśnie dzisiaj miała miejsce polska premiera "Małej Brytanii w Ameryce" na nośniku zwanym DVD. Wybaczcie, że piszę o tym dopiero teraz, ale wcześniej dostęp do komputera miałem nieco utrudniony. Mniejsza z tym. Jak prezentuje się nasze rodzime wydanie? Powiem, że dość interesująco. Jak bardzo? Poniżej znajdziecie trochę specjalistycznego żargonu:

Ilość płyt: 2
Wersje językowe: polska, angielska, niemiecka, włoska
Napisy: angielskie, niemieckie, polskie, a także m.in. hebrajskie
Dodatki specjalne:
1) jak powstawała Mała Brytania w Ameryce
2) komentarz audio Matta Lucasa i Davida Walliamsa do wszystkich 6 epizodów
3) playlista postaci
4) sceny niewykorzystane
5) wpadki

Sugerowana cena detaliczna oscyluje wokół 65 zł. Czy się opłaca? Moim subiektywnym zdaniem - jak najbardziej.

To tyle w kwestii premiery. Na koniec dorzucę pewną radę: radzę wpaść na tą stronę również jutro. Szykuje się coś naprawdę wyszukanego.

Do jutra więc!
Dodane 15 Październik 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David u Roba Brydona
Czyżby kolejny news w całości o Davidzie? No powiedzmy, że tak. Wyspy Brytolskie znane są m.in. za sprawą specyficznego poczucia humoru, nieustającej mżawy, niezbyt wybornego pieczywa, a także z programów typu chat-talk-show [i różnorodnych jego odmian]. 17 września br. miała miejsce premiera pierwszego odcinka nowego programu Roba Brydona pt: "The Rob Brydon Show" [bo jakże inaczej mógłby się on nazywać]. Kto w nim wystąpił? Niejaki Tom Deacon, bardzo jaki Tom Jones, a także David W.

Wyjątkowo nie napiszę o czym było. Albo? W sumie? Co mi tam.
Było o jednym z najlepszych prezentów jakie David otrzymał na swoje urodziny; o jego książce; żonie; o przyszłym owocu ich prokreacji; a także o niezapomnianej wycieczce do Wenecji.
-> The Rob Brydon Show - David Walliams [całość materiału dostępna na Tubie]
Dodane 12 Październik 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews