:: Nowi bohaterowie
Jako że 25 grudnia, a tym samym premiera "Come Fly With Me", już całkiem niebawem, w necie zaczęły się pojawiać kolejne materiały związane ze wspomnianym serialem. Co ujrzało światło dzienne tym razem? Ano zdjęcia nowych bohaterów.

Jednym z nich jest Lee, który znalazł się po Waszej prawicy. Oprócz niego, do lotniczej bandy dołączył Fearghal - człowiek o iście Biberowej grzywie, a także Moses, Jackie, Simon, Precious, Buster i Mickey.

Po zdjęcia zapraszam tutaj

A już jutro oczekujcie pierwszych zwiastunów.
Dodane 04 Grudzień 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Fejsbukowa przeprowadzka
Jak zapewne wiecie, od jakiegoś czasu w fejsbukowym eterze funkcjonowała grupa poświęcona tej stronie. Dzielnie wklejałem tam newsy, a także wszelkie inne różności związane z Little Britain. Kilka dni temu postanowiłem to zmienić powołując do życia... kolejną fejsbukową stronę. Pomyślicie w duchu: "WTF?!?", "Po co on to robi?", "Porąbało go? 2 konta? Noł łej!".

Hola hola, już się tłumaczę. Nowe fejsbukowe konto zastępuje stare. Od dzisiaj nowe informacje na temat "Little Britain", a bardziej "Come Fly With Me", będziecie mogli znalezć klikając w fejsbukową ikonę widoczną po Waszej prawicy. Wraz ze zmianą konta, umieściłem na stronie głównej magiczny knefel* pt: "Lubię to!". Jeżeli więc lubicie to miejsce, macie szanse to zamanifestować.

Bo jakby co, to ja Was lubię.

* - guzik [reg. śląski]
Dodane 25 Listopad 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: "Palanci" prosto z planu
3 czerwca po raz ostatni pisałem Wam o filmie pt:"Dinner for Schmucks" ["Kolacja dla palantów"], w którym w jedną z ról wcielił się David Walliams. Swiatowa premiera filmu odbyła się w 30 lipca w Nowym Yorku. Niestety nie udało mi się na niej pojawić. Mało tego - nawet jeszcze nie widziałem filmu, ponieważ polski dystrybutor tego filmu jeszcze się nie odnalazł.

Co do samego filmu, z "meta_krytycznych" recenzji na metacritic.com, średnia z ocen filmu nie powala. Zdaje się, że jest to typowa komedia do typowo niedzielnego obiadu.

Dlaczego o tym wszystkim Wam piszę? Ano dlatego, że w necie pojawił się materiał z planu w/w filmu. W rolę oprowadzacza po studiu nagrań wcielił się niejaki David W.

Do obejrzenia poniżej:
-> "Dinner for Schmucks" - Magic of the Movies

Nie żegnam się, bo zaraz wracam z kolejnym newsem.
Dodane 23 Listopad 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Come Fly With Me!
W związku z tym, iż premiera najnowszego serialu Matta i Davida pt:"Come Fly With Me" już 24 grudnia, postanowiłem rozbudować stronę o nowy, lotniczy dział. Znajdziecie w nim:
- INFO - wszystkie informacje jakie do tej pory udało mi się znalezć na temat w/w serialu,
- Postacie - opis postaci, który na razie prezentuje się dość mizernie,
- Galeria - zdjęcia prosto z planu.

Pierwszy news o "Come Fly With Me" napisałem 3 czerwca. Wkrótce po tym zaopatrzyłem się w domenę www.comeflywithme.pl. Na początku myślałem o tym, aby zrobić zupełnie nową stroną. Po głębszym zastanowieniu stwierdziłem jednak, że rozsądniej będzie podłączyć nowy serial pod niniejszą stronę. Z tego właśnie względu stworzyłem nowy logotyp. Myślę, że wreszcie jakoś to wygląda.

Co do samego serialu. Jestem bardzo ciekawy co im z tego wyjdzie. Biorąc pod uwagę opinię osób, którym udało się być na planie, może być grubo. Rzekłbym nawet, że tłusto i korpulentnie!

Od dzisiaj zaglądajcie więc tutaj częściej. Za niedługo rusza kampania promująca nowe dzieło twórców Little Britain, więc pojawią się oczekiwane zdjęcia, filmy i animowane gify.
Dodane 07 Listopad 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews