:: Matt i David w "The One Show"
12 grudnia, a więc jakby na to nie patrzeć - w przeddzień światowego dnia Księgarza, Matt i David po raz kolejny zagościli w programie "The One Show" stacji BBC. O czym było tym razem? Ano oczywiście o "Come Fly With Me".

Oprócz tego w programie znalazł się poradnik z cyklu: "jak zrobić zdjęcia, gdy pizga po łydkach", a także wywiad z pewną brytolską farmerką.

Poniżej znajdziecie link to całego, blisko 30-minutowego programu:
-> The One Show - Matt i David

Przed kilkunastoma sekundami nieco zaktualizowałem dział z postaciami z "Come Fly With Me". Nareszcie poznaliśmy imię grubego chłopaka, pary oficerów i starej kobiety. Nowi bohaterowie to: Geoff i Sue.

Muszę kończyć i poprawić czasy w Gran Turismo Fünf
Dodane 18 Grudzień 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Come Fly With Me - aktualizacja
Im bliżej premiery serialu, tym więcej tzw. press packów, w których pełno nowych zdjęć i zwiastunów. Tym razem mam dla Was nowe zdjęcia zupełnie nowych bohaterów. Obok fotografii Omara - człowieka o niezbyt chrześcijańsko złączonych brwiach, Jackie i Simon, a także Taaja, znajdziecie również m.in. zdjęcie jakiegoś rubego chłopca, starej kobiety i Murzynki w fartuchu - czyli wszystko to co lubicie!

Ale to nie wszystko! Zaglądając tutaj traficie na nowe zwiastuny "Come Fly With Me". Jest ich pięć i w każdym wystąpił jakiś znany Wyspiarz. Nie wiem czy to ostatnie zdanie Was zachęciło, czy wręcz przeciwnie - poczuliście jakiś taki wewnętrzny dystans do siebie samego/ej

W razie czego - gorąco i serdecznie Was przepraszam.
Dodane 12 Grudzień 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nowe postacie
Matt i David w wersji japońskiej? Nic bardziej mylnego. Buszując w necie natknąłem się na zdjęcie, na którym widać dwie nowe bohaterki "Come Fly With Me" - Nanako i Asukę. Co wyróżnia je spośród innych azjatyckich rówieśników? Wielgachna i równie nieprzewidywalna miłość do aktora o imieniu Martin a nazwisku Clunes.

Po ich zdjęcie, a także nowe zdjęcia Omara, Simona i Jackie zapraszam:
- tutaj

Dodam jeszcze ino tylko, że telewizja BBC wypuściła zwiastun nadchodzących produkcji. Oczywiście znalazł się wśród nich nowy serial Matta i Davida. Do obejrzenia tutaj

Radzę bacznie śledzić fejsbukową stronę. Trochę się tam ostatnio dzieje.

1 grudnia rozegrał się światowy dzień puszczania bąków. Zaskoczyliście kogoś?
Dodane 07 Grudzień 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Zwiastuny do "Come Fly With Me"
Zgodnie z wczorajszą obietnicą, przedstawiam Wam pierwsze 3 zwiastuny do "Come Fly With Me". Niestety - są obleśnie krótkie. Czy treściwe? Moim zdaniem jak najbardziej.

Nie będę ich streszczał, bo też po co. W zamian za to pokuszę się o pewien spojler dotyczący pierwszego odcinka. Z uwagi na to, że to spojler - wszystkich, którzy nie chcą sobie psuć niespodzianki uprasza się o nie czytanie tego co poniżej. Zachowano oryginalną, brytolską pisownię:
"80-year-old Hetty Wolf takes her first-ever flight with Great British Air; husband and wife pilots Simon and Jackie sort out their marriage at 35,000 feet above Sweden; and Omar Baba, owner of low-cost carrier FlyLo, is forced to do something about the lack of life-jackets on his planes. Meanwhile, Omar's most junior employee, Taaj, is on buggy duty, and Chief Immigration Officer Ian Foot has found a suspicious passport."

No to może zarzucę linkiem do nowego działu na stronie?
- zarzucony link

Premiera "Come Fly With Me" oczywiście planowana jest 25 grudnia, a nie jak wcześniej napisałem - 24 grudnia. Za info w tej sprawie dziękuję ToLi.
Dodane 05 Grudzień 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews