:: Come Fly With Me - odcinek nr 3 + napisy do 2 epizodu!
Wybaczcie, że tak trochę po fakcie, ale dopieszczanie napisów do 2 odcinka zajęło mi więcej czasu niż przypuszczałem. Do czego zmierzam? Ano do tego, że 6 stycznia odbyła się premiera odcinka "Come Fly With Me" z numerem 3 i wiecie co? Zdaje się, że z każdym odcinkiem jest lepiej. Oby ta tendencja pozostała z nami jak najdłużej. Whatevah...


Odcinek, w dwóch wersjach [haj definiszyn i niekoniecznie] nazywa się:
- Come.Fly.With.Me.2010.S01E03.HDTV.XviD-ANGELiC [244 MB]
- Come.Fly.With.Me.2010.S01E03.720p.HDTV.x264-ANGELiC [781 MB]

Wspomniałem o napisach do odcinka nr 2. Możecie się w nie zaopatrzyć - tutaj. Jeżeli chcielibyście wytknąć mi jakiś błąd, bądz pochwalić, to możecie to zrobić -> tutaj [wymagane konto].

Tłumaczenie kolejnego odcinka czas zacząć.
Dodane 09 Styczeń 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Come Fly With Me - odcinek nr 2
1 stycznia, tego ponoć jeszcze lepszego od poprzedniego roku, odbyła się premiera drugiego epizodu "Come Fly With Me". Czy ten odcinek trzymał poziom pierwszego? A jeżeli tak, tao jak bardzo? Jaka nowa postać pojawiła się tym razem? Skąd się biorą haluksy i jak je uleczyć?


Na część tych pytań odpowie plik, który możecie sobie znalezć zaglądając wujkowi google'owi prosto szparę-szukajkę:
- Come.Fly.With.Me.2010.S01E02.HDTV.XviD-ANGELiC [244 MB]
- Come.Fly.With.Me.2010.S01E02.720p.HDTV.x264-ANGELiC [778 MB]

Napisy do tego odcinka już się robią. Nie ukrywam, że nieco wolniej, niż te zrobione poprzednio.

Nic, najwyżej wezmę L4, bądz opiekę nad jakimś cudzym dzieckiem i postaram się wyrobić do następnego odcinka, który wychodzi już w ten czwartek.

Pozdrowienia dla dzisiejszych solenizantów: Dafrozy, Fereola, Rygoberta i Suligosta! Ktokolwiek ich widział, ktokolwiek wie...
Dodane 04 Styczeń 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Come Fly With Me - aktualizacja numero duo
W czasie dzisiejszej aktualizacji powołałem do życia nowe podstrony: Odcinki [znajdziecie tam szczegółowy opis wszystkich odcinków], a także Napisy, gdzie systematycznie będę zamieszczał polskie litery do tego brytyjskiego serialu.

Dodatkowo w dziale Postacie znajdziecie zdjęcia nowych bohaterów: Penny, Judith i Petera Power, a także Terry'ego i Johna; natomiast w Galerii czeka na Was 13 zdjęć.

Gdybyśmy się już nie widzieli, a zapewne tak będzie bo jadę jutro się bawić do stolycy, chcę Wam, tutaj jak teraz siedzę w kuckach, życzyć wszystkiego co najlepsze w tym nowym, 2011 roku. Niech się Wam spełni wszystko to co ma.

Trzymajcie się ciepło i nie strzelajcie w Sylwestra do zwierzaków! One Was przecież tak cholernie kochają!

Do następnego!
Dodane 30 Grudzień 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Premiera "Come Fly With Me" + napisy!
25 grudnia odbyła się światowo-brytolska premiera nowego serialu Matta i Davida pt:"Come Fly With Me". Po kilku miesiącach przygotowań, spekulacji i gdybań na temat tego, czy nowy projekt twórców Małej Brytanii da radę, wreszcie można się było o tym przekonać osobiście.

Jak serial przyjął się na Wyspach? Bardzo różnie. Z jednej strony mamy ogromną oglądalność [premierowy odcinek obejrzało 10,3 mln Brytyjczyków, co czyni "Come Fly With Me" serialem komediowym o największej oglądalności w całym 2010 roku], z drugiej recenzje, w których słowo "nuda" i "rasizm" odmienia się w zasadzie przez wszystkie przypadki [guardian.co.uk, .independent.co.uk].

Pierwszy odcinek już widziałem i cóż mogę napisać: moim zdaniem jest dobrze. Matt i David bazując, na różnych stereotypach, korzystając z różnego koloru skóry, wierzeń i przekonań, stworzyli bandę nowych, interesujących postaci. Może gdybym mieszkał na Wyspach od urodzenia, miał do dyspozycji wszystkie te ichniejsze seriale i programy komediowe na poziome, o których TVN czy Polsat mogą jedynie pomarzyć, może wtedy na w/w serial spojrzałbym nieco mniej przychylnym okiem. No dobra. Trochę się rozpisałem. Do rzeczy.

Serial można znalezć i sobie pożyczyć, wpisując w googlach:
- Come.Fly.With.Me.2010.S01E01.HDTV.XviD-ANGELiC [243 MB]
- Come.Fly.With.Me.2010.S01E01.720p.HDTV.x264-BiA [780 MB]

Jeżeli chodzi i napisy, to możecie je znalezć na nowej podstronie:
- nowa podstrona

Jeżeli chodzi o napisy do następnego odcinka, który swoją premierę będzie miał w nowy rok, to możecie się zapisać do kolejki -> Napisy24.pl [wymagana bezpłatna rejestracja].

Wy też nie będziecie strzelać do zwierząt w Sylwestra?
Dodane 30 Grudzień 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews