:: 24-godzinny program z Davidem w tle
Nie pisałem o tym wcześniej, bo byłem pewny, że BBC zadba o to, aby mieszkańcy naszego kraju nie mogli tego obejrzeć. O co chodzi? Ano o to, że podczas tegorocznej akcji Dnia Czerwonego Nosa [więcej w newsie z 11 lutego i 5 marca 2009 r.] odbędzie się 24-godzinny panel dyskusyjny, w którym wezmie udział plejada brytyjskich aktorów, komików i innych osobistości. Panel rozpoczął się dzisiaj i będzie trwał przez najbliższe 24 godziny. Piszę o tym, gdyż jego prowadzącym został nie kto inny jak David W.

Przekaz z wersji "na żywo" możecie śledzić na poniższej stronie:
- 24hourpanelpeople

Chciałbym dodać, że dzisiaj swoje urodziny obchodzi Matt Lucas. Matt, jeżeli kiedyś to przeczytasz, to wiedz jedno -> Happy Birthday to You!

Ode mnie i od cioci Sylwi.
Dodane 05 Marzec 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Na planie "Come Fly With Me"
Niestety, nie każdy miał to szczęście, aby pojawić się na planie "Come Fly With Me" i na własne oczodoły przekonać się jak wyglądała produkcja nowego serialu Matta i Davida. Na całe szczęście ktoś pomyślał o stworzeniu blisko godzinnego dokumentu pt: "Come Fly On The Wall", dzięki któremu znajdziecie m.in. odpowiedz na pytanie: "O której trzeba wstać, aby przeobrazić się w Precious?". Jak ten ktoś pomyślał, tak i zrobił.

Powyższy plik w wersji video możecie sobie wygoogle'ować wpisując frazę:
- Come.Fly.On.The.Wall.HDTV.XviD-FTP

Plik waży 564 MB i moim zdaniem jest warty każdego megabajta. Ot, dobrze zrealizowany dokument z cyklu "behind the scene". Pozycja obowiązkowa dla fanów serialu i kobiet o zmiennym ph okolic intymnych!
Dodane 04 Marzec 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Opis wszystkich postaci
Trochę to trwało, ale nareszcie się udało. Oddaję dzisiaj do Waszej dyspozycji zaktualizowany dział z dokładnym opisem wszystkich 46 postaci, w które wcielili się Matt i David. Oprócz opisu, znajdziecie tam również zdjęcie. Taki bonus, tak na zaś.

Niestety, powyższa aktualizacja przynosi ze sobą również hektolitry spojlerów, więc jeżeli jeszcze nie widzieliście serialu, to proponuję zakryć opis ręką, bądz kawałkiem czarnej bibuły.

Do wspomnianego przeze mnie działu możecie się dostać klikając w powyższą grafikę, bądz korzystając z tego oto linka -> Postacie

Do jutra!
Dodane 26 Luty 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Podsumowanie roku 2010 oczodołem mym
Tak, tak... wiem. Nowy roku trwa już drugi miesiąc, a ja zabieram się za podsumowanie tego z numerem 2010. Trochę tak głupio i zupełnie wstyd. No nic. Tak jak co roku, pragnę podsumować to, co działo się przez 365 dni i dotyczyło tej oto strony. Poniżej znajdziecie najdziwniejsze frazy/tzw. keywordsy, dzięki którym można było wejść na www.littlebritain.pl, wpisując je uprzednio w google’ach. Wszyscy gotowi?

Okej, oto one [zachowano bardzo oryginalną pisownię]:
a) kulinarnie – „maslo sardelowe”, „jaja w cieście”, „przefasować groch”;
b) łoniakowo – „włosy łónowe z bardzo bliska”, „włosy łonowe ocierają partnerke”, „wypadanie wlosow lonowych”;
c) personalnie – „czy lubi swoją prace steven seagal”, „steven segal czy jest gejem”, „tłusta świnia Linda”, „erica steinbach-zarty”, „fat erica Steinach”, „steinbach zdzira”, „sprzeczka prezydenta francji i USA”, „elton john czy jest niewidomy”;
d) technicznie – „jak naprawic leżaka”, „popsuło się dynamo w rowerze”, „podnoszenie ciężarów śusiakiem”, „sklep z częściami do motorowerów jagoda”, „pianiści geje” [?!], „rower z fallusem”;
e) seksualnie i intymnie zarazem – „streptease Edelstein”, „vicky bez majtek”, „trzepaczka intymna”, „pozycja seksualna na precla”, „pozycje seksualne przy uzyciu mebli”, „transwestyci z Glasgow”, „widziałam, że chciał mnie przelecieć”, „w lesie mnie przeleciał”, „podczas stosunku wydaję dziwne odgłosy co zrobic zeby ich nie było” [yyy... nie uprawiać seksu?].
f) nie rób se tak, ok?! – „mój chłopak mnie przedrzeznia”, „nie dotykaj mnie mamo”, „gry podkradanie chrupków dziecka” [wtf ?!?], „kiedy kradlam spotkalam boga”;
g) tekstylnie – „mokasyny damskie carola”;
h) tam, gdzie wzrok nie sięga – „wkładanie czopka video”, „z czopkiem w tyłku”, „czopek matematyka”;
i) bo ja Cię Kochom – „jak okazać uczucia starszemu mężczyznie”;
j) tam, gdzie wzrok czasem dosięgnie – „wkładki higieniczne dla kobiet w podeszłym wieku”;
k) wyznanie sportowca – „pochodzę ze wsi, sportowiec”;
l) „l” jak trudne w skategoryzowaniu – „zatrzymanie moczu do kogo”, „tapety z zającem koks”, „siedzialam na kiblu”, „co robi druga połowa zespołu wham”, „pokasz ksiozke na sprzedasz zrób to sam maichela gary”.

Przyznajcie się. Co żeście wpisali, żeście tu trafili?
Dodane 21 Luty 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews