:: Little Britain - TVP2 - se 1 / ep 1
1.gif
A więc stało się... pierwszy odcinek za nami. Jak oceniacie lektora?

Moim zdaniem Monty Python'owy lektor mimo wszystko dał radę. Ten z polskiej wersji DVD to jakieś nieporozumienie. Jeżeli jesteście w jego posiadaniu, doskonale wiecie jak nie należy tłumaczyć Little Britain.

Żal łydki ściska, że Little Britain nie mogło się pojawić w TVP2 z napisami. Szkoda, aj szkoda...
Dodane 16 Marzec 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain w... TVP2 - zmiana pory emisji
tvp2.jpg
Z tego co można przeczytać na stronie TVP2 15 marca o godz. 22:45 będzie wyemitowany serial "PitBull".

Little Britain pojawi się na TVP2 w piątek, tj 16 marca o godz. 22:40. Mam nadzieję, że powyższe przesunięcie ma związek z odejściem lektora [który najwyraźniej nie 'wydolił' przy Vicky P.] i pojawieniem się napisów. Tak, łudzę się.
Dodane 14 Marzec 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Lou i Andy w "Neighbours"
ss.jpg
Lou i Andy pojawią się w jednym z odcinków australijskiego serialu "Neighbours". Epizod z udziałem David'a i Matt'a został nakręcony podczas ich 2-miesięcznego pobytu w Australii w ramach "Little Britain LIVE Tour". W australijskiej TV pojawi się w czerwcu b.r.

"Neighbours" jest jednym z najdłuższych australijskich seriali. Jego premiera miała miejsce 18 marca 1985. Serial opowiada o losach kilku rodzin, które żyją na ulicy Ramsay w Erinsborough (przedmieścia Melbourne). Taka "Moda na Sukces", ot co.
Dodane 11 Marzec 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain w... TVP2
tvp2.jpg
No i stało się! Sądziłem, że kanał TVP2 nigdy nie będzie mógł konkurować z Polsatem, TVP3 Bydgoszcz i TV 'TRWM'... teraz się to zmieni, a dokładnie 15 marca o godz. 22:45.
O kupnie Little Britain można było poczytać swego czasu w portalu "Wirtualne Media", a ostatnio także w "Polityce" i "Wprost". Ciekawe tylko, czy lektor da radę. W wersji DVD niestety nie daje, a Polacy przecież czytać nie potrafią...
Dodane 04 Marzec 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews