:: Whateva-ah! - 69%
cleeves.jpg
W lutym i marcu tego roku, na grupie ponad 400 nauczycieli, przeprowadzono badania, które dotyczyły najczęściej cytowanych fragmentów seriali przez brytyjskich uczniów.

Na pierwszym miejscu znalazło się hasło: "Whateva-ah!", które pojawiło się zarówno w Little Britain, jak i w The Catherine Tate Show. Inne little britain'owe zapożyczenia to: "Innit?" [48%], "The computer says no" [39%], czy "This fing you know nuffin about" [4%].

Autorzy powyższego badania dochodzą do wniosku, że dzieci czerpiąc wzorce z TV/Internet'u nie są w stanie oddzielić fikcji od rzeczywistości. Naprawdę? Eee... To se ne moze byc!

- Artykuł
Dodane 10 Kwiecień 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Polityka, Przekrój, Playboy, Gazeta Wyborcza - Little Britain
52845.jpg
W najnowszym wydaniu Polityki [nr 13, SKAN], w dziale dot. recenzji, jest krótka notka odnośnie Little Britain. Serial został oceniony jako bardzo dobry. Mam nadzieje, że duże zdjęcie Lou i Andy'ego przekona nieprzekonanych i w piątkowy wieczór więcej ludzi zasiądzie przed telewizorami.

Informacje odnośnie Little Britain możecie również znaleźć w najnowszym numerze "Przekroju" [nr 13, art: "Rządź, Brytanio!"], w "Playboy'u" [nr 4, art: "Urodzeni szydercy"] oraz w piątkowej "Gazecie Wyborczej" [6 kwietnia, art: "Polityczna poprawność 2.0", Skany: 1, 2].

Za przesłanie skanów podziękowania dla EveS [newsweek] i Olsh'a [wyborcza]. Jeżeli macie coś jeszcze, to 'dawajta to'!
Dodane 29 Marzec 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Red Nose Day 2007 - Teledysk z A.Pipkin'em
250px-ComicRelief.jpg
16 marca odbyła się impreza charytatywna "Red Nose Day", którą zorganizowała fundacja 'Comic Relief'. Fundacja ta została założona przez Richard'a Curtis'a w 1985 r. Jej celem jest zbiórka pieniędzy dla krajów afrykańskich, jak i pomoc dla potrzebujących mieszkanców U.K. Podczas tegorocznej kwesty udało się zebrać ponad 40 mln. funtów szterlingów.

Podczas "Red Nose Day" miał miejsce występ Peter'a Kay'a i Andy'ego Pipkin'a. Utwór "(I am Gonna Be) 500 Miles" można zobaczyć > TUTAJ <. Dodam tylko, że ów utwór jest najszybciej sprzedającym się teledyskiem w historii całej U.K. Nie dziwota.
Dodane 22 Marzec 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Matt i Lucas w teledysku Pet Shop Boys
pet_shop_boys.jpg
Matt i Lucas wystąpili w teledysku Pet Shop Boys, który nakręcono do piosenki "I'm With Stupid". Klip pojawił się blisko rok temu, ale dopiero niedawno dane mi było odkryć ten fakt. Jakoś nie śledzę dokonań "Chłopców z zoologicznego". Prawdę mówiąc nie wiedziałem, że oni jeszcze cokolwiek nagrywają.

- Teledysk
- Materiał z planu
Dodane 18 Marzec 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews