:: Little America/USA - w przyszłym roku na HBO
usa-britain.jpg
13 Maja 2007 zamieściłem na stronie informacje odnośnie amerykańskiej wersji Little Britain. Dzisiaj mam dla Was porcję, nieco bardziej konkretnych wieści...

Zdjęcia do Little America/USA [?] ruszą jesienią, a 6-odcinkowe serie [2, 3?] będzie można obejrzeć w przyszłym roku na kanale HBO. Szefem produkcji będzie, wspomniany już przeze mnie - Simon Fuller. W serialu wystąpią postacie znane z Little Britain + kilka nowych, o który niewiele na razie wiadomo.

W jednym z wywiadów Matt powiedział, że razem z David'em darzą amerykańską komedię wielkim szacunkiem i praca dla HBO będzie dla nich wspaniałym doświadczeniem.

Jeżeli mowa o postaciach... Jestem ciekawy jak Daffyd czy Vicky sprawdzą się na amerykańskim gruncie. Krążą pogłoski po wsi, że adaptacja niektórych postaci w ver. USA może za bardzo gryźć się z American Dream. Osobiście nie wierzę w tego typu spekulacje... no chyba, że zamieścił by je "fAKT", bądź "zuperEKSPRES".

- Dyskusja nad Little America/USA - >>Tutaj<<

NaRA!
Dodane 16 Lipiec 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Shooting Stars Songs - Matt Lucas
shooting.jpg
W tym news'ie chciałbym przedstawić kilka piosenek, które zaśpiewał/przedstawił Matt Lucas jako George Dawes w programie Shooting Stars. W Polsce program był emitowany kilka lat temu wieczorną porą na BBC Prime. Jakiś czas temu pojawił się news, który dotyczy reaktywacji tego świetnego programu. Mam nadzieję, że komuś z Was udało się obejrzeć choć jeden odcinek.

- baked potato
- lesbian song
- no scrubs
- hip hop is the best
- to shy
i wreszcie piosenka, na którą wszyscy czekali... Andy Pipkin w ver. 0.98
- peanuts song.

Smacznego.
Dodane 03 Lipiec 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David Walliams w kampanii CRY
walliams-heart.jpg
Philips wraz z fundacją CRY [Cardiac Risk in the Young] stworzyły kampanię dot. profilaktycznych badań serca u osób poniżej 35 roku życia. Choroby serca nie są tylko problemem dla starszych osób. Co tydzień w U.K. umiera na nie 8 młodych ludzi.

Kampania skupia się na zaburzeniach rytmu serca - SADS [Sudden Arrhythmia Death Syndrome], które mogą być zdiagnozowane za pomocą elektrokardiografii.

W filmiku promującym badanie serca wystąpił David Walliams. Możecie go zobaczyć - tutaj.

Więcej info:
- c-r-y.org.uk
- techdigest.tv
Dodane 27 Czerwiec 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain'owy update strony [neu dział, 5 tapet, 6 userbarów]
update.gif
Podczas tej aktualizacji dodałem 5 tapet, które popełnił i przesłał do mnie MarQs. Jeżeli stworzyliście coś z Little Britain w tle i chcielibyście, aby pojawiło się to na tej właśnie stronie - mail'ujcie, wysyłajcie!... a tak też się stanie.

W dziale "Promocja" umieściłem 6 userbarów własnego autorstwa. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu i będziecie je dumnie prezentować na różnych forach internetowych.

Pojawił się nowy dział "O mnie". Tak na zaś...
Dodane 21 Czerwiec 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews