:: Little Britain Down Under - dokument o LB Live
down2.jpg
27 lipca kanał BBC 1 wyemitował godzinny film dokumentalny "Little Britain Down Under", który opowiada o australijskiej trasie Little Britain Live. Dokument zawiera m.in. proces przygotowań do poszczególnych występów, liczne wypowiedzi Matt'a i David'a, ich epizodyczny występ w serialu Neighbours czy opinie na temat kontrowersyjnego skeczu Des Kaye z parówką w tle. Polecam!

Film można obejrzeć na YouTube.pl [6 części]:
- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 -
Dodane 07 Sierpień 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nowe postacie - Little America/USA
char.jpg
Matt Lucas i David Walliams ogłosili, że na potrzeby amerykańskiej wersji Little Britain powstanie około 10 nowych postaci. Jak na razie Matt i Lucas nie puścili pary z ust w kwestii tego, jak będą one wyglądać, czym będą się zajmować, a czym nie..., itp.

W sieci można wyłowić kilka, wydaje się, całkiem prawdopodobnych przykładów dla neu_postaci_little_britainowych. Oto kilka z propozycji:

- PLASTIC PETRA - czterdziestokilkuletnia kobieta, która wyglądem stara się przypominać 21-letnie dziewcze. Przeszła wiele operacji i tylko dzięki nim zawdzięcza swój obecny stan. Sama twierdzi jednak, że to przez dobre i mocne geny jej biust jest tam gdzie powinien, a skóra jest gładka jak po deszczu kładka... [cokolwiek to oznacza].
- RANDY RANGER - homoseksualny kowboj, który spędza upojne noce na dzikich pustkowiach i przyodziewa charakterystyczny kowbojski kapelusz. Ihhhaaa!
- MILAN HOLIDAY-INN - piękna dziewiętnastoletnia spadkobierczyni ogromnej fortuny. Twierdzi, że nadal jest dziewicą i nie znosi narkotyków oraz alkoholu, chociaż często jest widziana w nocnych klubach z różnymi ziomalami. Czyżby Vicky Pollard 2? We will se...
- TIMMY TUBBS - typowy amerykański fast food'owy wyjadacz wszystkie co jest zdrowe inaczej. Uwielbia hamburgery i pizze, mieszka u matki, a większą część dnia spędza na grze "w komputer".

Jeżeli macie jakieś swoje propozycje, to zachęcam do zabrania głosu na naszym FORUM. Przy rejestracji nie pobieramy opłat! Słowo harcerza!
Dodane 06 Sierpień 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nie będzie 4 serii Little Britain dla BBC
als.jpg
David Walliams i Matt Lucas ogłosili, że nie powstanie kolejna [4] seria Little Britain dla BBC. Obecnie David i Matt przygotowują amerykańską wersję Little Britain. W planach jest stworzenie kilku serii, w których, obok znanych i lubianych, pojawią się zupełnie nowe postacie.

Matt w jednym z wywiadów powiedział: "Przychodzi taki czas w życiu, kiedy trzeba pójść dalej".

Z jednej strony szkoda, że nie będzie 4 serii Little Britain.... Z drugiej jednak - może i tak będzie lepiej. Mam nadzieję, że nowy projekt David'a i Matt'a zrekompensuje nam brak kolejnych epizodów z energicznymi Brytolami w tle.

Do wioseł! [cokolwiek to oznacza]
Dodane 26 Lipiec 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Matt Lucas na Beckham party
luc.jpg
Matt Lucas wraz ze swoim mężem Kevinem McGee pojawił się na Beckham'owym przyjęciu, które zorganizowano z okazji przeprowadzki Davida i Victorii Beckham do Stanów Zjednoczonych. Pomocnik piłkarskiej reprezentacji Anglii podpisał 5-letni kontrakt z amerykańskim klubem Los Angeles Galaxy. Za pięć lat występów Beckham ma otrzymać 248 milionów dolarów. No commento....

- zdjęcia
Dodane 26 Lipiec 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews