:: Attention! Pozornost! Uwaga!
Chciałem Was poinformować, iż przez najbliższe 2 tygodnie zamierzam szkrobać po ścianach (zdrapywać tapety - dop. red.), malować, przenosić, odwadniać się, ponosić liczne kontuzje i znowu szkrobać po ścianach (zdrapywać tapety - ponowny dop. red.). Mam nadzieję, że remont pójdzie równie gładko, co szybko i wkrótce się tutaj pojawię.

Jak to się ma do tego miejsca? Niestety przez ten czas może być kiepsko z aktualizacją tego miejsca. Po pierwsze - brak czasu, a po drugie - brak dostępu do Internetu.

Jeżeli chcecie, to możecie mi życzyć powodzenia. A tak baj we łej... wie ktoś może jak zeszkrobywuje się 30-letnią łazienkową tapetę, którą skonstruowano z folii i rakotwórczego plastiku?

Hmm? Wie ktoś?
Dodane 25 Marzec 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Finał "Red Nose Day" -> "Fake That"
1212.jpg
W dniu wczorajszym w Wielkiej Brytanii odbył się finał akcji pt: "Red Nose Day" [więcej, a także w newsach: 11 II i 5 III 2009 r.]. Na potrzeby w/w dnia powołano do życia zupełnie nowy zespół muzyczny o nazwie "Fake That". W jego składzie znalezli się brytyjscy komicy: Alan Car, James Corden, Catherine Tate, John Bishop i David Walliams. Jak sama nazwa wskazuje, zespół ten jest jedynie tanią podróbą "Take That". Niestety, mam liche info dla wszystkich, którzy chcieliby kupić ich ("Fake That") płytę. Zespół już zdążył się rozpaść. Na torrentach i warezach ich więc nie znajdziecie.

A propos znajdywania... Poniżej znajdziecie teledysk i zdjęcie, na których "Take" i "Fake" połączyło siły z "That":
-> "Fake That" - Red Nose Day 2011
-> zdjęcie

A jak Wy przygotowujecie się na Dzień Ziemniaka i Budyniu?
Dodane 19 Marzec 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nowy Corner - "O stronie"
Tak zupełnie niespodziewanie i tak zupełnie dzisiaj, oddaję do Waszej dyspozycji nowy Corner pt: "O stronie". Co tam znajdziecie? Zdjęcie, 2 cytaty i moją krótką przygodę w windowsowskim paintem.

Już jakiś czas temu wpadłem na pomysł, aby poprosić Matta i Davida, aby zajrzeli na niniejszą stronę i w jakiś sposób się do niej odnieśli. Napisałem do agenta jednego i drugiego i po ok. 2 tygodniach otrzymałem odpowiedz. Co prawda nie są to 3 strony maszynopisu, wiersz, czy materiał video, ale moim skromnym zdaniem udało się jedno - nawiązaliśmy z nimi kontakt. Skąd ta liczba mnoga? Ano stąd, że bystry widz zauważy, że Matt i David ślą nie tylko do mnie, ale także dla wszystkich swych ortodoksyjnych fanów w Polsce.

Nowy corner znajdziecie poniżej:
- "LittleBritain.pl - O stronie"

Idę się poryczeć ze szczęścia...
Dodane 12 Marzec 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: 4 urodziny LittleBritain.pl!
7 marca 2007 r. pojawiła się Ustawa o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Dokładnie tego samego dnia pojawiła się również niniejsza strona...

Jeżeli chcecie się dowiedzieć, jak doszło do tego, że dzisiaj piszę do Was z tego oto miejsca, to polecam zapoznać się z poniższym linkiem:
- "Little Britain - Historia Prawdziwa"

Ciężko stwierdzić czy 4 lata to mało, dużo czy też może wystarczająco. Na razie nie biorę pod uwagę możliwości porzucenia tej strony. Czuję jednak, że z różnych przyczyn (m.in. zbliżająca się przeprowadzka, a w pózniejszym czasie chęć przedłużenia gatunku) mogę nie mieć tyle wolnego czasu, co na początku jej powstania. Cóż - życie.

Nie wiem jak Wy, ale ja idę świętować. Zamierzam się ostro sponiewierać przy balladach Ireny Santor.

Arrivederci!
Dodane 07 Marzec 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews