:: Little Britain w Księdze Rekordów Guinnessa!
guinness.gif
Dzisiaj ogłoszono, że serial Little Britain trafi do najnowszej edycji Księgi Rekordów Guinnessa. Sprzedaż Little Britain na DVD rzędu 645,457 sztuk [ponad 2,7 mln Funtów Szterlingów przychodu] spowodowała, że wygrał on w kategorii Najlepiej Sprzedającego się Telewizyjnego Serialu Komediowego na DVD!

Pierwsza edycja Księgi Rekordów Guinnessa została wydana w 1955 roku przez browar Guinness. Data wydania najnowszej planowana jest na 28 października 2007 r.
Dodane 26 Wrzesień 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Matt Lucas w reklamie Cadbury's Creme Egg
egg.jpg
Przeglądając nieokiełznane zasoby internetu natknąłem się na reklamę z Mattem w roli głównej. W spocie Matt reklamuje kremowe jajko firmy Cadbury i przedstawia w jaki sposób można je spożyć. Reklamówka była emitowana na jednym z wyspiarskich kanałów w roku 1997.

Cadbury Creme Egg po raz pierwszy pojawiły się w sklepach w 1923 r. Są to jednej z najlepiej sprzedających się łakoci na Wyspach. Co roku sprzedaje się około 200 mln jajek. Po 3 na brytyjską głowę.

- Reklama TV - Cadbury's Creme Egg

Poniżej zamieszczam kilka jajecznych linków:
- Wikipedia.org - Cadbury's Creme Egg
- Cadbury.co.uk

Mam nadzieję, że ktoś już z Was je konsumował. Ponoć to niebo w gębie i mżawa w nogawach.
Dodane 26 Wrzesień 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: 10 000 odsłon The best uebsajd in the village!
wynik1.jpg
Kilka dni temu, licznik w prawym dolnym rogu strony przekroczył liczbę 10 000 odsłon. Biorąc pod uwagę, iż strona powstała 07 03 07 r. sądzę, że jest to przyzwoity wynik.

Za zainteresowanie, maile, wpisy do księgi gości - z góry...

... i z dołu - wielkie dzięki.

Co prawda w świecie Little Britain na razie nie dzieje się zbyt wiele [stąd mała ilość newsów], ale uważam, że jest to tylko cisza przed burzą. Burza ma pojawić się w przyszłym roku na kanale HBO. Little America/USA na pewno okaże się strzałem w dwudziestkę_piątkę [cokolwiek to oznacza].

NaRA! RaNA!
Dodane 20 Wrzesień 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: "ANTYreklama" Little Britain nominowana
9957.jpg
Agencja The Jupiter Drawing Room Cape Town została nominowana w kategorii "Wybitna reklama TV" za spot promujący Little Britain w wersji DVD.

"Fani Little Britain i najostrzejsi krytycy są zgodni w jednej kwestii, że program jest obraźliwy. Pomimo tego, iż humor w programie opiera się na obrażaniu ludzi, z powodzeniem ich bawi" - powiedział Dave Topham z Jupiter Cape Town.

Ostrzegając o zawartych w komedii obraźliwych treściach, spot TV w istocie reklamuje wszystkie te obraźliwe treści, które sprawiają, że konsumenci kupią DVD z serialem.

- spot TV - Little Britain DVD [3 MB]
- The Jupiter Drawing Room
Dodane 16 Wrzesień 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews