:: Little Britain na komórki
kom.jpg
Po sukcesie "Little Britain: The Video Game" firma Glu, która zajmuje się tworzeniem gier na telefony komórkowe, zapowiedziała stworzenie gry opartej na motywach Małej Brytanii.

Gra będzie składać się z 4 mini-gier, które będą związane z czołowymi postaciami Little Britain. Będziemy mogli więc pokierować losami Vicky Pollard czy Marjorie Dawes. Nowa produkcja Glu będzie zawierać głosy twórców LB: Matt'a Lucas'a i Davida Walliams'a, oraz narratora - Toma Baker'a. Gra będzie dystrybuowana poprzez operatorów komórkowych współpracujących z Glu i ukaże się w Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii.

Miejmy nadzieję, że najnowsze dzieło z pod znaku "Little Britain" okaże się większym wypałem niż zrecenzowana przeze mnie ""Little Britain: The Video Game".
Dodane 24 Październik 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain'owy update strony [opisane wszystkie postacie, Vol. 3]
update.gif
Nie da się ukryć, że od ostatniej aktualizacji strony trochę minęło. W wolnym czasie pracowałem nad tym, co równie dobrze mogło się tutaj pojawić już na samym początku. Mam tutaj na myśli opis dosłownie wszystkich postaci z Little Britain, w które kiedykolwiek wcielili się Matt i David. Po drobiazgowej analizie każdego odcinka, do Waszych rąk oddaję Wam zaktualizowaną zakładkę "Pozostali...". Z tego co zauważyłem, jest to pierwsze tak dokładne opisanie postaci ze świata Little Britain w internecie. W sumie jest to "the best uebsajd in the village!", więc czemu się dziwić ;-)

Podczas tej aktualizacji zabrałem się również za dział "Vol. 3". Jutro jej jest polska premiera na DVD.

Pozdrowienia z Nad ramienia!
Dodane 17 Październik 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: 18 i 25 X - premiery Little Britain DVD w PL
5906619085788.jpg
Październik, oprócz rzecz jasna wyborów, będzie obfitował w wysyp Little Britain'owych premier na DVD.

Oto one:
18 X - premiera 3 serii [ok. 37 zł]

25 X - premiera 4-płytowego BOX'u, gdzie oprócz wszystkich 3 serii znajdzie się również krążek z "kompilacją The best of BRITcom" [ok. 75 zł]

A teraz taki mały off-topic - Jeżeli tylko możecie, pójdzie na wybory...
Dodane 05 Październik 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Europejska premiera "Stardust"
star.jpg
3 października odbyła się w Londynie europejska premiera filmu "Stardust". Nie zabrało na niej m.in. Davida Walliams'a, który wcielił się postać Sextus'a - jednej ze zjaw [więcej -> news z 14 Sierpnia]. Zdjęcia z premiery możecie zobaczyć -> tutaj.

W Polsce film wejdzie na ekrany kin [pod jakże mylącym tytułem "Gwiezdy pył"], już 12 października. Pierwsze recenzje są jak najbardziej przychylne. Jakby to powiedzieli rasowi wykrawacze wołowiny - "Poczekamy, zobaczymy..."
Dodane 05 Październik 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews