:: David Walliams w "The Paul O'Grady Show"
davidwalliams.jpg
20 grudnia w programie "The Paul O'Grady Show" pojawił się David Walliams. David zapytany o Little Britain USA odpowiedział, że scenariusz do nowej serii TV został już w całości napisany, a rozpoczęcie prac na planie zdjęciowym jest uzależnione od zakończenia strajku scenarzystów zrzeszonych w "Writers Guild of America" [Matt i David są jego członkami]. Jeżeli mowa o nowych/starych postaciach, to David zdradził m.in., że Lou i Andy jadą do USA w celu spotkania się z kaznodzieją, który ma pomóc Andy'emu wstać z wózka. Jakby sam nie potrafił...

Podczas rozmowy Paul zapytał Davida o książkę, którą pisze dla dzieci. Na początku grudnia wydawnictwo HarperCollins zawarło z Davidem lukratywny kontrakt na napisanie dwóch książek. Pierwsza, jak przyznał David, jest już prawie ukończona. Opowiada ona o Denisie, ośmiolatku, który różni się od innych chłopców w szkole. Zapytany na czym ta różnica ma polegać, nie chciał zdradzić żadnych szczegółów. Powiedział jedynie, że Denis ubiera się... inaczej. Książka ma się pojawić w księgarniach w trzecim kwartale przyszłego roku i oczywiście nie u nas.

Więcej:
- pl.youtube.com - David Walliams w "The Paul O'Grady Show"
Dodane 21 Grudzień 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain'owy update strony [Mini Gry]
update.gif
Update za updatem... Tym razem strona została wzbogacona o dział "Mini Gry".

Otrzymałem wczoraj maila od "Kempt Ltd" z propozycją zamieszczenia kilku mini gier z Little Britainowymi motywami. Propozycja została przyjęta i od dzisiaj możecie się zagrywać w jedną z 3 gier. Dodam tylko, że gry są po angielsku i... rzeczywiście są "mini". Z tego co mi wiadomo to raczej wersja demo interaktywnej gry DVD "Little Britain - The Only Game In The Village".
Dodane 16 Grudzień 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain'owy update strony [LinkY, napisz, eng.]
update.gif
Jeszcze przed świętami postanowiłem nieco zaktualizować stronę. Jednym z powodów okazała się wymiana linkami z brytyjskimi stronami traktującymi o Little Britain. Stworzyłem więc dział "LinkY", w którym umieściłem kilka stron wartych uwagi.

Jak możecie zauważyć, na stronie głównej wszelkie kwestie napisane w naszym rodzimym języku [na razie oprócz newsów] zostały przetłumaczone na język angielski [widoczne po najechaniu na nie kursorem]. Tutaj pojawia się pewna uwaga dla wszystkich Oper'owców [Firefox'owcy i IE'owcy mogą spać spokojnie]. Strona działa poprawnie jedynie na najnowsze wersji Opery - 9.50b. Stabilna wersja 9.24 niestety nie daje rady.

Dodatkowo w dziale "Promocja" i "O mnie" zamieściłem grafikę dłoni, która paluchem wskazuje brytyjską flagę. Po najechaniu na nią kursorem... a zresztą sami zobaczcie. Chciałbym w przyszłości przetłumaczyć w ten sposób całą stronę. Może czas pozwoli. A propos działu "Promocja". Zamieściłem tam nowy baner w formacie 80x31. Może się przyda.

Również na głównej stronie, pod "Speak of the week" dodałem "Napisz/Email me". Teraz łatwiej będzie mnie namierzyć.

Dajcie znać czy nowa forma tłumaczenia strony się Wam podoba.

Więcej:
- Opera - 9.50b
Dodane 15 Grudzień 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: A jednak "Little Britain USA"
als.jpg
7 grudnia Matt i David wystąpili w programie "Friday Night with Jonathan Ross". Zapytani o nadchodzącą serię Little Britain produkowaną dla HBO, zdradzili kilka informacji na jej temat. Znamy wreszcie dokładny tytuł nowego przedsięwzięcia Matta i Davida. Nowa seria będzie się zwać - "Little Britain USA".

Jeżeli mowa o postaciach, które pojawią się w LB USA... Wiadomo, że Daffyd pójdzie na studia i będzie "jedynym gejem na kampusie. Ubóstwiana przez wszystkich Vicky Pollard zostanie wysłana do programu reality show "Brat Camp" [program opowiada o młodych rozpuszczonych Europejczykach, którzy dostają "wycisk prezesa" w amerykańskim ośrodku wychowawczym]. Sebastian awansuje na premiera UK i postanowi się zakochać w amerykańskim prezydencie.

Więcej:
- en.wikipedia.org - Friday Night with Jonathan Ross
- Brat Camp
Dodane 13 Grudzień 2007 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews