:: David Walliams z Geri Halliwell
geri.jpg
Geri Halliwell i David Walliams znają się już od kilku dobrych lat. Wszelkie znaki na niebie i w ziemi sugerują, iż ich znajomość przerodziła się w poważny romans. Jak donosi jeden z przyjaciół pary, Geri i David zaczęli się spotykać już na początku tego roku. Ich randki okryte były wielką tajemnicą. Według "Daily Star" podczas jednego z obiadów Geri wyznała swoim koleżankom z zespołu, Emmie Bunton i Melanie Brown, że zakochała się w Davidzie.

Walliams widywany był poprzednio m.in. z prezenterką TV Denise Van Outen, córką Rod Stewarta Kimberley i czeską modelką Petrą Coulson. Znajomy Davida nowemu związkowi nie wróży jednak nic dobrego: "To nie jest typ 'faceta na stałe'". Czy tak będzie i tym razem? We'll See...
Dodane 30 Styczeń 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little "Little Britain"
pollard.jpg
BBC zamierza wyprodukować 13-odcinkowy serial komediowy dla dzieci [grupa docelowa: 8-12 lat], w którym wystąpią znani brytyjscy komicy. Serial będzie można obejrzeć na CBBC [Children's BBC] w drugiej połowie tego roku.

Nie od dziś wiadomo, że dzieci/nastolatkowe w UK z wielkim upodobaniem cytują głównych bohaterów Little Britain. Vicky Pollard i jej kultowe "Yeah but no but" na dobre weszło w krwiobieg najmłodszego pokolenia Brytyjczyków. Pokolenie to nie tylko przytacza zdania zasłyszane w serialu ale również wiernie naśladuje sposób mówienia poszczególnych postaci. Nowa produkcja BBC będzie więc skierowana do wszystkich tych osób, dla których dziwny wyraz twarzy połączony z obniżeniem dolnej wargi podczas wymawiania "I don't like it" to chleb powszedni/z nutellą/graham*

Tak z ciekawości... wiecie może kogo/co cytuje się obecnie w wieku 8-12 lat w naszym kraju? Zdaje się, że kiedyś była to pani Majka Jeżowska, pan Pan Japa i pan Pan Tik-Tak [i jego znak].

* - niepotrzebne skreślić
Dodane 21 Styczeń 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Matt Lucas w "Big Brother: Celebrity Hijack"
mattt.jpg
3 stycznia brytyjska stacja TV "Channel 4" rozpoczęła emisję najnowszej, dziewiątej już edycji "Big Brothera" - "Big Brother: Celebrity Hijack" [Wielki Brat: Porwanie Gwiazd]. Formuła programu uległa kilku zasadniczym zmianom. Do domu zaproszono jednych z najbardziej utalentowanych młodych Brytyjczyków [18-21 lat]. Są wśród nich m.in.: Latoya Satnarine [profesjonalna tancerka], Jeremy Metcalfe [kierowca wyścigowy], Nathan Fagan-Gayle [wokalista i tekściarz]. Jade Eden [królowa piękności, członek Mensy] czy Anthony Ogogo [mistrz bokserski].

Oprócz uczestników w programie wystąpią również gwiazdy, które pomogą wielkiemu bratu w kontrolowaniu mieszkańców domu. Będą one mogły m.in. wymyślać dla nich zadania, zapraszać ich do pokoju zwierzeń oraz zmieniać reguły programu. Pierwszą porwaną gwiazdą okazał się być Matt Lucas - zadeklarowany fan Big Brothera.

Więcej:
- pl.youtube.com - "Big Brother: Celebrity Hijack Live Launch" - Części: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
- Oficjalna strona "Big Brother: Celebrity Hijack"
Dodane 04 Styczeń 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Wszystkiego co NAJ!
sylwester.gif
Może to trochę poniewczasie, ale chciałbym Wam życzyć wszystkiego co NAJ w tym nowym, 2008 roku!

Nie zamierzam serwować tutaj jednego z tych "w porzo" i "w wydech" sms'owych wierszowanych życzeń. Ograniczę się jedynie do życzeń związanych z Little Britain[.pl] Sobie, jak i Wam życzę aby nowy rok przyniósł nam nową, dorównującą poprzednim, serię Małej Brytanii. Mam również nadzieję, że czas pozwoli, abym mógł często aktualizować to miejsce, a forum wreszcie sobie odżyje.

Do życzeń dołączam stare i zacne polskie przysłowie...
"Na szczęście, na zdrowie, na ten Nowy Rok, aby Was nie bolała głowa ani... bok"

Nic, biegnę na parkiet bo zaraz zapodadzą "Papi chulo".
Dodane 02 Styczeń 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews