:: Ruszają zdjęcia do "Little Britain USA"!
usa-britain.jpg
Wczoraj stacja HBO potwierdziła, iż w marcu rozpoczną się zdjęcia do najnowszej serii Little Britain - "Little Britain USA". Prace na planie zostały opóźnione z powodu strajku scenarzystów. Początkowo miały się one rozpocząć na jesieni ubiegłego roku.

Pierwszy sezon Małej Brytanii ze Statuą Wolności w tle, będzie się składał z 6 odcinków. Producentem serialu będzie Simon Fuller, który znany jest z produkcji m.in. amerykańskiej i brytyjskiej wersji "Idola". Jeżeli mowa o postaciach, które wystąpią w Little Britain USA, to oprócz starych i dobrze lubianych, mają się też pojawić zupełnie nowe. Ponoć swoją obecnością zaszczyci Człowiek-Miech i kierowca Meleksu z paradoksalnym zarostem na skroniach.

Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku Vicky Pollard pojawi się na HBO w wersji Bardzo Full HD. To by było coś!

07.03.08 - Czy komuś coś mówi ta data?
Dodane 29 Luty 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David Walliams dla Sport Relief
pollard.jpg
4 lipca 2006 r. David Walliams przepłynął kanał La Manche w ramach akcji Comic Relief, w której różne znane osoby robią przed kamerami BBC różne dziwaczne rzeczy, a dochody z tego idą na cele charytatywne. Udało mu się wtedy zebrać ponad 1 mln funtów szterlingów. W tym roku zamierza dokonać podobnego wyczynu.

W ramach akcji Sports Relief Walliams wraz z Jamesem Cracknellem, znanym brytyjskim olimpijczykiem, przepłynie Cieśninę Gibraltarską. Dla Cracknella będzie to ostatni etap jego wyprawy z Wielkiej Brytanii do Afryki. Całą trasę zamierza przebyć korzystając jedynie z siły własnych mięśni. Najpierw przepłynie kajakiem kanał La Manche, by później wsiąść na rower i przejechać Francję i Hiszpanię docierając na jej kraniec. Tam dołączy do niego Walliams i wspólnie pokonując wpław Cieśninę Gibraltarską dotrą do Maroka.

Wywiad z Davidem i Jamesem możecie obejrzeć -> tutaj.
Dodane 20 Luty 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nowy dokument TV o twórcach Little Britain
pollard.jpg
Brytyjski kanał TV "Channel 4" wyemituje serię programów dokumentalnych o jednych z najznakomitszych aktorów komediowych w historii. Cykl trzech 60-minutowych odcinków będzie się nazywał "New Hero of Comedy".

Pierwszy dokument będzie można obejrzeć już 22 lutego o godzinie 21:00. Bohaterem odcinka będzie Ricky Gervais, brytyjski reżyser, scenarzysta i aktor. Gervais znany jest między innymi z roli Davida Brenta w serialu "The Office". Gwiazdami drugiego odcinka będą: Matt Lucas i David Walliams. Wraz z nimi prześledzimy dotychczasową drogę ich kariery. Od samiuśkiego początku, do wynalezienia tego czegoś, czemu poświęciłem ten serwis. Ostatnia część cyklu będzie poświęcona Sachy Baronowi Cohenowi. Dla znajomych - Ali G, a dla bardziej - Borat.
Dodane 14 Luty 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Być jak Andy Pipkin
pollard.jpg
Kato Solomon, 48-letni mieszkaniec Londynu, starał się wyłudzić 100 tys. £ symulując chorobę wywołaną przez wirus polio. Pieniądze zamierzał przeznaczyć na wybudowanie domu dla swojej rodziny. Po tym jak prawda wyszła na jaw, został on oskarżony o składanie fałszywych oświadczeń medycznych między lutym 2001 r. a majem 2003 r. Wynikało z nich, że jego stan pogorszył się na tyle, iż w krótkim czasie będzie on zmuszony jeździć na wózku inwalidzkim.

Kato Solomon został skazany na 15 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Wkrótce po ogłoszeniu werdyktu rzecznik sądu powiedział, że oficerowie śledczy przypadek Solomona porównali do jednej z postaci Małej Brytani - Andy'ego Pipkina. Andy na pewno nie byłby z tego dumny... chociaż? Kto go tam wie.
Dodane 04 Luty 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews