:: "Look into my eyes... you're under!"
pollard.jpg
W jednym z włoskich supermarketów monitoring zarejestrował iście Little Britainowy incydent. Na zdjęciach widać jak pewien brodaty mężczyzna hipnotyzuje, a następnie okrada kasjerkę. Ten sam mężczyzna odwiedził również bank w Ancona, gdzie hipnozie poddał miłą panią zza okienka. Siłą swych magicznych gałek ocznych wyperswadował jej, że jest mu winna kasę. Ta bez wahania przekazała mu kwotę ponad 600 funtów szterlingów.

W obu przypadkach ofiary pamiętały jedynie pierwsze zdanie mężczyzny. Zaczynało się ono od słów: ""Look into my eyes...". Założę się, że Kenny Craig jest z niego bardzo dumny. Ja bym był.

Nie wiem jak Wam, ale mnie to cholernie zaimponowało. Nic, ubieram się w hipno-palto i postaram się naciągnąć panią z pobliskiego sklepu na kilo szprota i paczkę prezerwatyw o smaku chińskiej ambasady. Tak na zaś.

Więcej:
- dailymail.co.uk - artykuł i zdjęcia
Dodane 23 Marzec 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David i James przepłynęli Cieśninę Gibraltarską
pollard.jpg
7 marca, po blisko 4,5 godzinach [i 19 kilometrach], James Cracknell wraz z Davidem Walliamsem przepłynęli Cieśninę Gibraltarską. O ich wyczynie pisałem już w newsie z 20 lutego. Dla Jamesa był to ostatni etap jego podróży. W 10 dni udało mu się przebyć dystans 2349 km [U.K. -> Maroko] korzystając jedynie z siły własnych mięśni.

3 dni później David i James pojawili się w programie "Richard and Judy show". Opowiedzieli m.in. o tym, co było dla nich najtrudniejsze podczas tej przeprawy. Jeżeli chcecie się dowiedzieć jaki utwór "nucił sobie" David starając się zmotywować do dalszego płynięcia, to zapraszam do obejrzenia filmików prosto z Tuby: część 1, część 2.


Więcej
- pl.youtube.com - przygotowania
- pl.youtube.com - dzień startu
- strona Jamesa Cracknella
Dodane 14 Marzec 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: LittleBritain.pl - już od roku z Wami!
usa-britain.jpg
07.03.07 - dokładnie rok temu wystartowała niniejsza strona. Pierwsza w Polsce [i zdaje się jedyna], która zajęła się Andym P. i spółką. Do tej pory stronę odwiedziliście blisko 15 tysięcy razy. 62 - to liczba newsów, które dla Was zamieściłem. Systematycznie starałem się również wzbogacać to miejsce o nowe działy. Mam nadzieję, że każdy kolejny przybliżał nieprzybliżonych oraz zaskakiwał niezaskoczonych do tematu/tematem jakim jest Little Britain.

Z góry i z dołu... wielkie dzięki za wszystkie wpisy w księdze gości, komentarze, maile i posty na forum. Sobie jak i Wam życzę, aby kolejny rok przyniósł nam nową, równie klawą co poprzednie, serię Małej Brytanii.
Pozdrowienia z nad ramienia!
Dodane 06 Marzec 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David Walliams w "Run, Fat Boy, Run"
run.jpg
David Walliams wystąpił w brytyjskiej komedii pt:"Run, Fat Boy, Run". Co prawda premiera filmu w U.K. miała miejsce już w październiku ubiegłego roku, ale dopiero kilka dni temu udało mi się go obejrzeć i odnaleźć w nim jednego z twórców Little Britain. David pojawia się w 22 minucie. Wciela się w postać klienta cukierni, który pyta o pierniczki w kształcie króliczków. Niestety dowiaduje się, że takowe można nabyć jedynie w okresie wielkanocnym. Zrezygnowany opuszcza głowę, by po [dłuższej] chwili spytać o to, czy w cukierni jest cokolwiek w kształcie zwierzątek. Postać grana przez Davida została wzorowana na Mr Mann'ie, upierdliwym kliencie z Małej Brytanii - postrachu wszystkich kasjerów.

"Run, Fat Boy, Run" opowiada historię Dennisa, który uciekając sprzed ołtarza, na pastwę losu pozostawia swoją ciężarną narzeczoną Libby. Po kilku latach Dennis postanawia naprawić swój błąd i odzyskać Libby. Może to uczynić jedynie poprzez wzięcie udziału w maratonie i udowodnieniu jej, że stać go na wiele. W głównej roli wystąpił Simon Pegg, który jest również autorem scenariusza. Znany jest m.in. z filmu "Hot Fuzz".

- filmweb.pl - Run, Fat Boy, Run
- Oficjalna strona - Run, Fat Boy, Run
Dodane 04 Marzec 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews