:: Debiut literacki Davida Walliamsa
davidwalliams.jpg
W grudniu ubiegłego roku David Walliams podpisał kontrakt z wydawnictwem HarperCollins na napisanie dwóch książek dla dzieci. Pierwsza z nich została właśnie ukończona.

Książka pt:"The Boy In The Dress" opowiada o Denisie, ośmiolatku, który różni się od innych chłopców w szkole. Jak sam tytuł wskazuje różnica polega na tym, iż lubi on przyodziewać damskie fatałaszki. Rzecznik HarperCollins zapytany o debiutancką książkę Davida powiedział, że jest dosyć śmieszna.

Za ilustracje będzie odpowiadał Quentin Blake. Blake, jest światowej sławy ilustratorem, który stworzył 'malowidła' m.in. do książki Roalda Dahla "Charlie i Fabryka Czekolady". "The Boy In The Dress" pojawi się w księgarniach w październiku tego roku.

Więcej:
- www.quentinblake.com
Dodane 25 Kwiecień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Ruszyły zdjęcia do "Little Britain USA"!
usa-britain.jpg
Dzisiaj ruszyły zdjęcia do najnowszej odsłony Little Britain - Little Britain USA. Producentami pierwszego sezonu [o następnych na razie nic nie wiadomo], będą: Stephanie Laing, Larry Brezner, David Steinberg i Simon Fuller. Reżyserią zajmie się Michael Patrick Jann, który znany jest między innymi z 'reżyserowania' w amerykańskim serialu "Reno 911!". Zdjęcia będą kręcone w Los Angeles i Wilmington.

Acha... David Walliams nie chodzi już z Geri Halliwell. Takie info, tak na 'zaś'.
Dodane 14 Kwiecień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain'owy update strony [Światowy dzień]
update.gif
Podczas dzisiejszej aktualizacji usunąłem "Speak of the week", który był bardziej "speakiem" roku/dekady/wieku. W to miejsce wstawiłem "Światowy dzień". Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze byłem ciekawy kiedy swoje święto obchodzi winda, rakieta, bagno czy tampon. Ok, w sumie nawet nie wiedziałem, że wszyscy "oni" mają swoje święta.

Bądźcie więc czujni i wypatrujcie zmian w nowym "dziale"! Jeżeli ktoś nieoczekiwanie wręczy Wam prezent, a Wy nie będziecie wiedzieć dlaczego... przypomnijcie sobie o "Światowym dniu"! Wszystko będzie jasne!

Co Wy byście beze mnie zrobili... sam nie wiem...
Dodane 02 Kwiecień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Emily Scott w Playboy'u
play.jpg
W kwietniowym wydaniu Playboy'a znalazły się zdjęcia Emily Scott. Who is Emily Scott? - zapytacie. Zagryzając precla z mięsnym farszem odpowiadam: Emily Scott to modelka pochodząca z Australii [Austrii - według pana Busha], z którą w 2006, przez blisko pół roku, związany był... David Walliams.

W najnowszym Playboy'u znajdziecie również między innymi ciekawe wywiady z Kazikiem i Garii Kasparowem. Interesujące pismo dla interesujących ludzi. Polecam!

W poniedziałek mam otrzymać telefon w sprawie nowej pracy. Trzymać mi tam kciuki! [i te małe palce też]. Z góry i z dołu - dzięki.
Dodane 29 Marzec 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews