:: LB: USA live taping
little-britain-live-thumb.jpg
W ostatnim newse poinformowałem Was o tym, iż 23 maja w Los Angeles odbędzie tzw. "live taping". Proces ten polega na nagraniu odgłosów radości publiczności, której prezentuje się wybrane skecze. Jeden z garstki wybrańców, którzy mieli okazję uczestniczyć w tym przedsięwzięciu, zdradził kilka szczegółów dotyczących LB: USA.

Pomimo tego, że David Walliams zarzekał się, iż nigdy nie wcieli się już w postać Carol Beer, seksbomba o diabelnie przenikliwym spojrzeniu, okularach a'la Zbigniew Wodecki i notorycznych problemach ze śluzówką - powróciła! W skeczach, które zaprezentowano pojawił się również m.in. Sebastian. Tak jak już wcześniej pisałem, tym razem obiektem jego westchnień stał się amerykański prezydent [publiczności zakazano udzielenia informacji kto gra tą postać. Całkiem możliwe, że jest to Dżordż Klunej].

Publiczności zgromadzonej w studio zaprezentowano nową postać. Jest nią pewien szeryf, który ma obsesję za punkcie broni. Za każdym razem, gdy po nią sięga, dostaje... erekcji. Wzwód znika w momencie, w którym ją odkłada. Kolejne "live tapingi" odbędą się 3 i 7 czerwca w "CBS Radford studio".
Dodane 03 Czerwiec 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Larry Brezner o LB: USA
bilde.jpg
"Serial jest uniwersalny" - tak o najnowszym dziele [i humorze w nim zawartym] Matta i Davida, powiedział jeden z producentów Little Britain USA, Larry Brezner. Brezner w przemyśle komediowym jest istną legendą. Współpracuje/ował on m.in. z Robinem Williamsem i BillymCrystalem.

O Wilmington, w którym przez ostatnie tygodnie kręcono LB: USA, wypowiedział się w samych superlatywach. To miasto położone w stanie New Yersey wybrano nie tylko z uwagi na profesjonalną i znakomitą ekipę filmową, ale również z powodu zróżnicowanej topografii miasta. Dzięki niej skecze kręcone w różnych częściach Wilimngton dają wrażenie tego, jakby były one filmowane w różnych częściach Stanów Zjednoczonych.

Brezner powiedział, że część nowych postaci, które pojawią się w najnowszej odsłonie Little Britain, powstały w wyniku podróży Matta i Davida po USA. "Zabrałem ich do Wilmington, wziąłem ich na mecz bejzbolowy Chicago Cubs. Zabrałem ich we wszystkie te niezwykłe miejsca. Jednym z nich była strzelnica. To było niesamowite przyglądając się burzy ich mózgów." - powiedział.

Materiał, który nakręcono w Wilmington zostanie zmontowany w Los Angeles. Tam też zostanie on pokazany widowni w celu nagrania ich żywiołowych wyrazów radości w postaci chichotów, rechotów i wszystkich innych *chotów. Aktorzy pokuszą się również o zaprezentowane publiczności kilku skeczy w wersji 'live'. Jeżeli chcielibyście się znaleźć wśród tej garstki wybrańców, to zapraszam do odwiedzenia tej strony > 'ta strona'.

Larry Brezner potwierdził, że LB: USA pojawi się tej jesieni w amerykańskim kanale stacji HBO. W BBC serial zadebiutuje w pierwszym kwartale 2009 roku. O Burundi, Hondurasie, Kiribati i Polsce na razie nic mi nie wiadomo.
Dodane 22 Maj 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: LB:USA - nowe postacie
usa_logo_littlebritain.pl.gif
Zgodnie z zapowiedziami, w najnowszym dziele Matta i Davida "Little Britain USA" ma się pojawić szeroki wachlarz najróżniejszych postaci. Obok Sebastiana, który będzie czuł miętę do amerykańskiego prezydenta [w tej roli prawdopodobnie pojawi się Anthony Head, odtwórca roli premiera U.K.]; Vicky Pollard, która zostanie wysłana na obóz dla młodzieży grzecznej_inaczej; Daffyda, który będzie się ubiegać o posadę jedynego geja na uniwersyteckim kampusie; Marjorie Dawes, która zajmie się poniżaniem swojego otyłego amerykańskiego stadka; Lou, który wraz z Andym odwiedzi kaznodzieja w celu uleczenia jego 'niemrawych' kończyn; oraz Emily Howard [zdj. w galerii], pojawią się nowe, równie interesujące postacie. W tym gronie znajdzie się m.in. Ellie Grace.

Pierwowzorem dla Ellie Grace [zdj. w galerii], pucołowatej nastolatki, w którą wcieli się Matt Lucas, stała się amerykańska gwiazdka pop - Britney Spears. Jej matkę, ubraną w strój typowej amerykańskiej matki, a więc sukienkę w kwiatki i dżinsową marynarkę, zagra David Walliams. Krążą pogłoski po wsi, że pani Spears nie będzie jedynym produktem amerykańskiej popkultury, który pojawi się w LB:USA.

Jeżeli mowa o little britainowych pierwowzorach. Wśród nich znajdzie się postać bazująca na ekscentrycznym miliarderze Howardzie Hughesie [główny bohater filmu "Aviator" Martina Scorsese] i Barbarze Woodhouse - znanej treserce psów i yorków.

Zachęcam do odwiedzenia specjalnej galerii LB:USA.
W sumie mnie też możecie odwiedzić...
Dodane 15 Maj 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain'owy update strony [LB: USA, galerie, gra]
update.gif
Podczas dzisiejszej aktualizacji dodałem nowy dział "LB: USA". Będę w nim systematycznie zamieszczał newsy oraz zdjęcia z produkowanej obecnie najnowszej serii Little Britain - "Little Britain USA". W dziale "LB Stuff" pojawiła się natomiast zakładka 'galeria', w której znajdziecie kilkadziesiąt zdjęć Matta i Davida. Tuż pod nią umieściłem grę we flashu w ver. full. Polecam.

Już wkrótce możecie się spodziewać kolejnych nowości.

Beware!
Dodane 06 Maj 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews