:: "Come Fly With Me" sezon #2 -> nieprędko
W newsie datowanym na 13 lutego br., a więc 8 tygodni przed I rocznicą nieudanego lądowania w Smoleńsku, napisałem Wam m.in.: "...BBC dało zielone światło dla II serii. Na razie nie wiadomo kiedy rozpoczną się zdjęcia. Całkiem możliwe, że nowy sezon zaatakuje tegoroczne Swięta Bożego Narodzenia. Oby." Niestety, okazuje się, że skłamałem :-/ <- smutna EMOtikona.

Tzn. kolor światła jak najbardziej się zgadza. BBC nie zmieniło swojej decyzji dot. zamówienia 2 sezonu w/w serialu. Zmianie uległ natomiast termin tego ataku. Z uwagi na obecne plany Matta (m.in. główna rola w musicalu "Les Miserables", który będzie wystawiany przez pół roku na West End) i Davida (m.in. przygotowania do przyszłorocznej próby przepłynięcia Tamizy - wkrótce więcej info w tej sprawie), najwcześniejszy możliwy termin premiery 2 serii "Come Fly With Me" szacuję na pózną drugą połowę 2012 roku.

Mam nadzieję, że zdążą przed końcem świata!

Do następnego! :-* <- całuśna EMOtikona dla wszystkich EMO!
Dodane 05 Maj 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nominacja dla "Come Fly With Me"
Pragnę ogłosić wszem i wobec, iż serial "Come Fly With Me" otrzymał nominację do nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych "BAFTA" w kategorii "Program Komediowy". Dzieło Matta i Davida powalczy z "Catherine Tate’s Little Cracker", "Facejacker" i "Harry and Paul". Niestety, żadnych z wymienionych seriali/programów jeszcze nie widziałem, stąd też ciężko jest mi ocenić, czy "Come Fly With Me" ma jakieś szanse.

Ceremonia odbędzie się 22 maja roku bieżącego w stolicy Wielkiej Brytanii. Pełną listę nominowanych znajdziecie tutaj -> bafta.org.

Jak przedstawia się dotychczasowy romans twórców Little Britain z nagrodami "BAFTA"? -> trochę tego było.
Zobaczymy jak będzie w tym roku.

No nic, zabieram się za nadrabianie tego, co nas ominęło. Trochę się tego nazbierało.
Dodane 05 Maj 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Wesoły(ch) Swąd!
Dodane 25 Kwiecień 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Walliams w "Doctor Who"
Chcecie, czy też nie, postanowiłem do Was wrócić. Po 3 upojnych tygodniach prac remontowo- (psychicznie)-wykończeniowych wracam do świata żywych. Przez kolejne kilka dni będę się starał zebrać wszystkie te informacje, które zdążyły Was ominąć. Tak, aby zaraz po świętach zaatakować Wasze oczodoły serią ważnych i nieoczekiwanych newsów. Pierwszy z nich znajdziecie 2 entery niżej. Smacznego!

David Walliams skończył właśnie zdjęcia do najnowszej, 6 serii brytyjskiego serialu "Doctor Who" [więcej o serialu możecie się dowiedzieć na zaprzyjaznionej stronie: "DrWho.pl"]. David wystąpi w 11 odcinku pt:"God Complex", który zostanie wyemitowany w czerwcu br. Dokładnej daty niestety jeszcze nie znam.

W kogo wcieli się 1/2 "Little Britain" i "Come Fly With Me"? W kosmitę o imieniu Gibbis, który wygląda ponoć jak Kret z brytyjskiego serialu dla dzieci pt:"O czym szumią wierzby".

Sam serial opowiada o pewnym Doktorze, który podróżując w czasie i przestrzeni korzysta ze statku kosmicznego o kryptonimie TARDIS i czyni dobro. Przyznam się szczerze, że nie widziałem jeszcze ani jednego odcinka tego serialu. Chyba czas najwyższy to nadrobić.

Nic, ja się zbieram, bo przyszedł jakiś petent i muszę go przegonić.
Dodane 19 Kwiecień 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews