:: George Dawes powróci?
georg.jpg
Wszystko wskazuje na to, iż w świątecznym wydaniu programu z pogranicza absurdu z bograczem - "Shooting Stars", wystąpi... George Dawes! Dla wszystkich niewtajemniczonych: teleturniej "Shooting Stars" był w PL emitowany kilka lat temu wieczorną porą na BBC Prime. Matt Lucas wcielał się w nim w postać George Dawesa - charyzmatycznego "bębniarza-zliczarza_punktów". Jego ówczesne dokonania możecie obejrzeć -> tutaj.

W sumie powyższego newsa napisałem kilka dni temu. Dzisiaj w godzinach rannych ktoś włamał się na serwer i wyczyścił całą 'newsową bazę'. Na szczęście udało mi się ją szybko odbudować.

No cóż... są i tacy.
Dodane 09 Lipiec 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: LB: USA - zwiastun HBO
usa_logo_littlebritain.pl.gif
W zwiastunie HBO prezentującym najciekawsze zapowiedzi filmów/seriali/programów TV, które pojawią się podczas jesiennej ramówki, nie zabrakło wzmianki o "Little Britain USA". Dwu i pół minutowy filmik możecie "oglądnąć" [zawsze chciałem użyć tego wyrazu] tutaj -> 'HBO's Summer 2008 promo'

To co Nas interesuje najbardziej, rozpoczyna się w 1.37 min zwiastunu i trwa aż 9 sekund. Z tego co można zauważyć, w serialu pojawią się dwie nowe postacie - pięknie umięśnieni chłopcy o uroczo wyprofilowanych karkach. Szafki w tle mogą świadczyć o tym, iż są oni zawodnikami jednej z drużyn futbolu amerykańskiego. We'll see...

Takie info, tak na zaś: Matt Lucas rozstał się ze swoim mężem Kevinem McGee. Matt i Kevin byli parą od ponad 4 lat.
Dodane 26 Czerwiec 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain'owy update strony [Postacie, LinkY, Search]
update.gif
Podczas dzisiejszej aktualizacji w dziale "LB: USA" dodałem zakładkę "Postacie". Umieściłem tam wszystkich tych, o których już wiem, że pojawią się w najnowszej odsłonie Little Britain. Lista nie jest jeszcze zamknięta, stąd też systematycznie będę aktualizował to miejsce. Wśród nowych postaci pojawił się kosmonauta Bing - 8 człowiek na księżycu. Właśnie fakt bycia ósmym bardzo go wkurza i zasmuca. Chciałby być pierwszy, ale niestety... "to se ne wrati".

W dziale "LinkY" pojawił się łącznik do strony o perypetiach superbohatera z Opola. Jeżeli go nie znacie, to poznajcie... fajne miasto.

Po Waszej prawicy oddałem do użytku wyszukiwarkę. I nie jest to byle jaka wyszukiwarka! Dzięki niej możecie wyszperać wszelkie informacje dotyczące tego serwisu. Prawda, że to cudna i klawa_jak_egon sprawa?

I pamiętajcie! 27 lipca to dzień rakiety! Celebrujcie go należycie!

Dodane 19 Czerwiec 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Sting w LB: USA
bilde.jpg
W najnowszej serii Little Britain pojawi się kilka gwiazd filmu i estrady. Wśród nich znajdzie się m.in. Gordon Matthew Sumner, angielski muzyk, kompozytor i wokalista, szerzej znany jako Sting. Oprócz niego w serialu zagoszczą: aktorka Rachael Harris i aktor Bob Stephenson. Kimkolwiek oni są.

Całkiem prawdopodobne, że plan LB: USA odwiedzi jeszcze kilka innych znanych i lubianych. Gdy tylko się czegoś dowiem, zwłocznie Was poinformuje.

W galerii LB: USA pojawiło się zdjęcie Bubbles De Vere, która przemierzając amerykański deptak wywołała obfitą konsternację przechodnio-gapiów.

Tjänare!
Dodane 03 Czerwiec 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews