:: Nowy trailer "Little Britain USA"
bilde.jpg
Na stronie HBO, w dziale "Original Series", pojawiła się zakładka traktująca o najnowszej produkcji Matta i Davida - Little Britain USA. Po wejściu naszym oczodołom ukazuje się 31 sekundowy trailer. Sądzę, że z czasem strona zostanie wzbogacona o little britainowe treści. Na razie nie prezentuje się ona zbyt okazale.

A więc... wezcie kubek swojego ulubionego napoju, stańcie w swojej ulubionej pozycji i "oglądnijcie" sobie to -> HBO: Little Britain USA
Dodane 06 Sierpień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain'owy update strony [end of frames]
update.gif
Blisko 3h pracy z cyklu: "ctr + c", "ctr + v" i nareszcie na stronie... nie ma ramek [no może poza jedną, w której są zamieszczone newsy]. Co to oznacza w praktyce? Myślę, że dzięki temu łatwiej będzie przeglądać zawartość serwisu. Dotyczy to przede wszystkim stron, które z uwagi na ilość tekstu zmuszały do korzystania z dodatkowego suwaka. Przy rozdzielczościach rzędu 1024x768 [i niższych] mogło to sprawiać pewien kłopot. Taka prośba, tak na "zaś" - jeżeli zauważycie jakikolwiek błąd, dajcie znać. Jak bym Wam dał.

6 sierpnia jest Międzynarodowy Dzień Musztardy. To już naprawdę tuż tuż!

PKS - W "cornersie" pt:"Look into my eyes" zamieściłem świdrującego mózg animowanego *.gifa. Attention! Jeżeli będziecie się w niego odpowiednio długo wpatrywać... to zaśniecie. Wybrańcom przyśni się David Attenborough. Reszcie - David Hasselhoff na czczo.

Pozdrowienia znad Jelenia!
Dodane 30 Lipiec 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Okładka do książki Walliamsa + opis postaci
784546c.jpg
David Walliams ujawnił wczoraj światu jak będzie wyglądała okładka do jego książki pt: "The Boy In The Dress". Po zdjęcie w lepszej rozdzielczości zapraszam do: LB Stuff > Galeria > Matt Lucas i David Walliams [ostatni photos]. Książka opowiada o Denisie, ośmiolatku, który różni się od innych chłopców w szkole. Jak sam tytuł wskazuje różnica polega na tym, iż lubi on przyodziewać damskie fatałaszki. Rzecznik HarperCollins zapytany o debiutancką książkę Davida powiedział, że jest dosyć śmieszna. Okładkę do książki zaprojektował Quentin Blake.

Informacji o Little Britain USA ciąg dalszy... W dziale "LB: USA" zaktualizowałem galerię oraz opis postaci. Jeżeli chcecie wiedzieć kim są: Mark, Tom, Conor, Mildred, Phyllis, George, Sandra i Gerald, to zapraszam do jego odwiedzenia.

Pierwszy odcinek Little Britain USA już za: 2 miesiące, 3 dni, 5 godzin, 26 minut i 10 sekund...
Dodane 24 Lipiec 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: LB: USA - nowe zdjęcia + data premiery!
georg.jpg
Znamy już datę premiery Little Britain USA! Pierwszy, z 6 odcinków serii, zostanie wyemitowany 28 września 2008 r. na kanale HBO [USA]. W niedługim czasie serial będzie można obejrzeć w BBC. Matt Lucas i David Walliams dobrą nowinę ogłosili podczas konferencji prasowej, która odbyła się 10 lipca w Beverly Hills [TCA Summer Press Tour 2008].

To nie koniec informacji z LB: USA w tle. Harvey Pincher - ekshibicjonistyczny upijacz mleka prosto z 'cyca', powróci! Sebastian zostanie premierem UK i swoje uczucia przeleje na amerykańskiego prezydenta. W jego [Baracka Obamy] rolę wcieli się Harry Lennix. Po tym jak Sebastian zorientuje się, iż prezydent USA ma romans z prezydentem Francji [Paul Rudd], wpadnie w homoseksualny szał. Kto wie co z tego wyniknie!

Polecam zajrzeć do galerii LB: USA. Czeka tam na Was 13 zdjęć prosto z planu.

P.K.S. Obrona obroniona. Dzięki za wsparcie. Paczki z 'podarkami' możecie wysyłać adres e-mailowy widoczny po Waszej prawicy.
Dodane 12 Lipiec 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews