:: Little Britain'owy update strony [LB: USA - Video]
update.gif
Dzisiaj krótko i na temat (LB: USA). W dziale traktującym o Little Britain USA stworzyłem podstronę "Video", na której będę zamieszczał wszelkie audiowizualne pliki dotyczące najnowszej produkcji Matta i Davida. Na razie możecie tam obejrzeć 3 zapowiedzi little britainowych postaci. Jak mniemam, wkrótce będzie ich więcej.

Jeżeli jesteście Tubowymi_uzerami, to poniżej podaję sekretne namiary na moje Tubowie konto.

YouTube - b0guslaw
Dodane 02 Wrzesień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain'owy update strony [Tapety, LB: Abroad, Zdjęcia, Postacie, Link]
update.gif
Jako, że przez chwil kilka pozostaję w stanie bezrobotności [mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni], pokusiłem się o nieco większą niż zazwyczaj aktualizację strony. Tak więc... W dziale "LB: USA" pojawiło się 6 tapet z logiem "USA". Od dzisiaj na stronie możecie poczytać o "Little Britain Abroad" - dwóch specjalnych odcinkach Little Britain, które BBC wyemitowała w grudniu 2006 r. Jeżeli uda się Wam do nich dotrzeć, to koniecznie je 'oglądnijcie'. Pozostałe nowości:
- 7 zdjęć z LB: Abroad w galerii
- 2 nowe postacie w Little Britain > Pozostali... - Blange Tucketuck i Marvin
- link do polskiej strony traktującej o angielskim serialu "Doctor Who"

P.K.S. Krążą pogłoski po wsi, że podczas Olimpiady w Londynie w 2012, obok gimnastyki artystycznej i sportowej, pojawi się gimnastyka... korekcyjna. Emocji na pewno nie zabraknie!

P.K.P. Wszelkie oferty pracy z okolic Katowic [niekoniecznie w PKP] z chęcią przyjmę na swoją skrzynkę pocztową.
Dodane 28 Sierpień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain'owy update strony [Trailer 1 i 2]
bing.jpg
Podczas dzisiejszej aktualizacji, w dziale "LB: USA", stworzyłem trailer'ową podstronę. Zamieściłem w niej zwiastun do Little Britain USA. Niestety jakość nie jest najlepszych lotów, ale jak powiadają - lepszy rydz niż znicz.

Data 28.09.08 dotyczy amerykańskiej premiery serialu na kanale HBO. Dokładne dane emisji to: "Sunday, Sept. 28 at 10:30 pm". W U.K. serial ma się pojawić na początku przyszłego roku. W Polsce... możliwe, że w trzeciej bądz czwartej połowie 2009 r. Chociaż nie wiem, czy jest sens. Nienadążający lektor? Ocenzurowane sceny? TVP już dała poPiS swoich intelektualnych możliwości. Może HBO Polska miło nas zaskoczy.

Byłoby miło i zaskakująco.

UPDATE: 19.08.08
Właśnie przed kilkoma sekundami w dziale "Trailer" zamieściłem zwiastun nr 2. Polecam!

Dodane 18 Sierpień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: "Walliams In The Dress"
bilde.jpg
David Walliams w niecodzienny sposób promował swoją książkę pt: "The Boy In The Dress". Odziany w czarną sukienkę, torebkę, buty na szpilkach oraz kapelusz (?) w nuty, przemierzał jedną z londyńskich ulic wzbudzając sensacje gapiów. Zdjęcia z jego drag queen'owskiej eskapady możecie obejrzeć w galerii.

Jak zapewne część z Was zauważyła, strona została wczoraj napadnięta przez hackerską grupę "made in Turkey". Jeżeli ktoś z Was zna się na zabezpieczaniu i zabezpieczaniu się przed tego typu incydentami, to proszę o kontakt.

P.S. Nieoficjalne zródła donoszą, iż 25 sierpnia jest Międzynarodowy Dzień Mięsnego Snoba. Jeżeli ta informacja się potwierdzi, to czym prędzej (gibko) zaktualizuję dział "World day of". Oby to była prawda, bo inaczej nie wiem co pocznę z tymi 8 kg mięcha.
Dodane 15 Sierpień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews