:: Video aktualizacja [Bubbles DeVere, LB: USA - Live]
1212.jpg
Darz bór! Dzisiaj kolejna porcja świeżych Tubowych filmów z Little Britain USA w tle. W dziale "Video" zamieściłem charakterystykę kolejnej postaci. Tym razem jest nią Bubbles DeVere. To ta od "szampana dla wszystkich!", a także nieoczekiwanych pokazów ekshibicjonizmu w rozmiarze XXXXX(...)L.

Jeżeli jesteście ciekawi m.in. tego, jak przebiega proces ubierania Matta w jej kostium, to polecam kolejny filmik, który dzisiaj zamieściłem - "LB: USA Live". Zdradza on dodatkowo kulisy nagrywania serialu w studio.

Pozdrowienia znad zupy z grzyba!
Dodane 15 Wrzesień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David Walliams w "No Man's Land" I Carol Beer video
1212.jpg
21 sierpnia w "Gate Theatre" w Dublinie odbyła się premiera sztuki Harolda Pintera pt:"No Man's Land". Pinter jest cenionym angielskim dramaturgiem, pisarzem, a także reżyserem teatralnym. W 2005 roku otrzymał on literacką Nagrodę Nobla. "No Man's Land" jest tragikomedią, w której obok Michaela Gambona, Davida Bradleya i Nicka Dunninga, występuje David Walliams. Sztuka opowiada o dwóch podstarzałych pisarzach Hirstcie (Gambon) i Spoonerze (Bradley), którzy po spotkaniu w londyńskim parku Hampstead Heath wracają do domu (Hirsta) i oddają się całonocnym rozważaniom na tematy związane m.in. z władzą i przemijaniem. Do dyskusji włączają się poplecznicy Hirsta: Briggs (Dunning) i Foster (Walliams).

Sztuka na deskach "Gate Theatre" będzie wystawiana do 20 września br. Następnie, od 27 września do 3 stycznia będzie ją można obejrzeć w "Duke of York's Theatre" w Londynie. Poniżej zamieszczam linki do obu teatrów. Ceny za bilet kształtują się następująco: "Gate Theatre" [€27.00 - €35.00], "Duke of York's Theatre" [£30.00 - £65.00]. Zależy czy chcecie stać, czy leżeć, czy kucać.
-> "Gate Theatre" - Dublin
-> "Duke of York's Theatre"- Londyn

Dla wszystkich fanów 'komputerowego-szpeca', który seksownie odkrztusza zalegającą wydzielinę - Carol Beer. W zakładce LB: USA "Video" zamieściłem filmik, który jest jej w całości poświęcony.

P.S.W galerii zamieściłem 16 zdjęć związanych "No Man's Land". Polecam.
Dodane 13 Wrzesień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Video aktualizacja [Making of, Daffyd Thomas, Phyllis & Mr. Doggy]
1212.jpg
News za newsem... tym razem w całości poświęcony kolejnej aktualizacji strony. W dziale LB: USA - "Video" zamieściłem m.in. blisko 4-minutowy filmik prezentujący kulisy powstawania serialu. Można w nim dojrzeć kilka nowych postaci, a także... masywną erekcję. W okolicach trzeciej minuty zalecam więc odciągnąć uwagę dzieci np. mokrą szmatką. Ja tak zrobiłem.

W "Video" pojawiły się dodatkowo filmiki prezentujące pana Daffyda Thomasa, a także nową postać z Little Britainowej bandy - Phyllis.

Wszystkiego co NAJ dla dzisiejszych solenizantów: Mścibora, Nimfodora, Pulcherii, Salwiusza, Kandydy, Datywa i Dydyma!
Dodane 10 Wrzesień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Mega_news [Corner, Exclusiv'ne zdjęcia, 10-minutowy zwiastun...]
1212.jpg
Mega_newsa czas zacząć... 8 września, to właśnie dzisiaj rozpoczyna swoją działalność nowy corner - "Na intymnie". Patronat nad tym przedsięwzięciem objęła Vicky Pollard, która od teraz będzie Wam służyć swoimi seksualnymi poradami. Jak dla mnie... bomba!

Jakiś czas temu nawiązałem kontakt, z dziewczyną, która wystąpiła w jednym z odcinków LB: USA. Dzięki niej, w dziale "Galeria", możecie obejrzeć 3 zdjęcia prosto z planu [więcej ponoć nie dało się zrobić]. Może nie są one zbyt dobrej jakości, ale zawsze lepszy rydz, niż znicz. Dodam, że na jednym z nich znajduje się fragment scenariusza. "Takie rzeczy, tylko u nas".

W dziale "Video" zamieściłem blisko 10-minutową zapowiedz LB:USA! Zawiera ona nowe skecze z Andym i Lou, Carol Beer, a także z Marjorie Dawes. To trzeba 'oglądnąć'!

Pozostałe info:
1. Z najnowszych i potwierdzonych informacji wynika, iż LB:USA w BBC One zagości jeszcze w tym roku. Początkowo serial miał zostać wyemitowany w UK w pierwszym kwartale przyszłego roku.
2. Od 1 listopada br. można będzie nabyć audiobook Davida Walliamsa - "The boy in the dress". Po pierwsze egzemplarze można stanąć w kolejce tutaj -> play.com.
3. Na jednym ze zdjęć w galerii znajdziecie plan kampusu Uniwersytetu Północnej Karoliny w Wilmingoton, gdzie w maju br. kręcono część scen z Daffydem Thomasem w roli głównej. Poniżej zamieszczam link do wersji planu w *.PeDeeFie.

-> UNCW - campus map.

To tyle na dzisiaj. Z nadmiaru wrażeń aż się spociłem na karku.
Do następnego!
Dodane 08 Wrzesień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews