:: Little Britain'owy update strony [Postacie, Odcinki, Video, Tapety]
1212.jpg
Jako, że premiera pierwszego odcinka Little Britain USA już tuż tuż, postanowiłem solidnie przebudować dział, który traktuje o tym nowym przedsięwzięciu Matta i Davida.
Po pierwsze, zaktualizowałem podstronę "Postacie". Nieco dokładniej przedstawiłem tam wszystkich bohaterów, którzy wystąpią w serialu. Nowością na stronie jest dział "Odcinki". Będę tam systematycznie opisywał nowe little britainowowo-uesowe epizody, podobnie jak było to w przypadku 3 poprzednich sezonów Małej Brytanii. Kolejna 'novina', to dział "Video", w którym dokonałem małego przetasowania. W skrócie: "Naciśnij na głowę, a się odezwie". Ostatnim ruchem dłoni, upadając z nadmiaru wrażeń, dodałem 10 tapet do działu z tapetami. Możecie być ze mnie. Ja jestem.

To tyle na dzisiaj. Po więcej zapraszam wkrótce.
Dodane 25 Wrzesień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Matt i David u Jay Leno
1212.jpg
22 września w 3624 odcinku "The Tonight Show with Jay Leno", obok Charlize Theron, wystąpił Matt Lucas i David Walliams. W blisko 8-minutowej rozmowie poruszono m.in. wątek kusików* z jęzorem, którymi David, w przebraniu Emily Howard, uraczył Stinga. Jak już pisałem w jednym z poprzednich newsów, Sting jest jedną z gwiazd, które zaproszono do udziału w Little Britain USA.

Jako, że premiera LB: USA zbliża się wielkim kroczem, BBC wypuściło swój trailer reklamujący serial.

Występ u Jay Leno, jak i zapowiedz BBC możecie obejrzeć na moim Tubowym koncie, na które traficie skręcając w prawo i na dół. Poniżej zamieszczę jednak bezpośrednie linki, tak na 'zaś':
- Matt Lucas i David Walliams - Jay Leno - film w dziale "Video".
- Little Britain USA - 'BBC One' trailer .

* - regionalizm śląski: całus, całusek
Dodane 25 Wrzesień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Video aktualizacja - 9 filmów
1212.jpg
Video aktualizacji ciąg dalszy... Tym razem na moje Tubowe konto [jak i na stronę] trafiło aż 9 'nowiuśkich' filmów. W rolach głównych wystąpili: George i Sandra, Emily Howard, Marjorie Dawes, Ellie Grace, Harvey Pincher, Sebastian Love, Mildred i Connor oraz Mark i Tom. Ci ostatni, to moi obecni faworyci, jeżeli mowa o nowych, little britainowych postaciach. Szczególnie polecam Wam ich filmik w wersji "uncensored"... i szczególnie w wyższej rozdzielczości.

Tak jak już wcześniej wspominałem, Little Britain USA pojawi się w BBC One jeszcze w tym roku. Dokładna data premiery to: 3 pazdziernik 2008, godz. 21:30.

21 września między 20:00-21:00 w Apple Store w SoHo (103 Prince St at Greene St) w Nowym Jorku, Matt Lucas i David Walliams będą składali swoje autografy na różnych częściach ciała. Jeżeli macie wolne miejsce, a także czas i chęci, to zapraszam. Z chęcią bym się tam wybrał, ale niestety jestem już umówiony na zabieg usunięcia halluksów.

P.S. Powiedz o tym newsie 20 osobom, a nazajutrz spotka Cię nachalny ortopeda z nietęgą miną o imieniu Amanda. Polecam!
Dodane 20 Wrzesień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Homoseksualny bojkot HBO
1212.jpg
Zbierając materiały do tego niusa przez chwilę poczułem się jak za dawnych czasów, kiedy to TVP "dla Naszego dobra" ocenzurowała jeden ze skeczy Małej Brytanii. Podobnej cenzury, a najlepiej tego, aby serial w ogóle nie ujrzał światła dziennego, domaga się... amerykańskie środowisko homoseksualistów. Jak mówi Irwin Blair, rzecznik organizacji West Hollywood Gay and Lesbian Alliance: "To najbardziej niepoprawny politycznie, obrazliwy i wstrętny materiał, jaki kiedykolwiek był prezentowany w tym kraju". Ręce i żołę/ądzie opadają...
Biorąc pod uwagę fakt, iż serial w UK w środowisku gejów i lesbijek stał się wręcz kultowy, a postać Daffyda była przez nich wielokrotnie parodiowana, wypowiedz Blair może dziwić. Tym bardziej, że przecież Matt jest gejem. No cóż, widocznie poprawność polityczna w USA osiągnęła kolejne stadium patologii. Trochę to żałosne, ale jednoczesne takie amerykańskie. Flaga w każdej szopie i w pawlaczu! To jest to!

W sumie [i w różnicy] jestem bardzo ciekawy amerykańskich recenzji serialu. Szczególnie wypowiedzi tych grup społecznych/nacji, które w serialu zostaną w nim pokazane w nieco ironicznym świetle. Mam nadzieje, że ktoś z nich się zorientuje, iż to tylko serial, a nie zamach na wartości ze statuą wolność w tle.

Dla wszystkich anglojęzycznych. Poniżej zamieszczam link do artykułu, o takich dwóch, co przewrócą Ameryką [I hope]:
-> Out.com - Not So Little Britain.
Dodane 17 Wrzesień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews