:: LB: USA - #4 - trailer / Matt i David u Fergusona / Napisy PL


W sieci pojawił się zwiastun do 4 odcinka "Little Britain USA". Wśród gwiazd, które tym razem nawiedzą serial, będzie Gordon Matthew Sumner [pan Sting].

10 pazdziernika Matt Lucas i David Walliams gościli w programie Craiga Fergusona - The Late Late Show with Craig Ferguson. Do obejrzenia poniżej:
-> The Late Late Show with Craig Ferguson [10/10/08]

Wczoraj pojawiły się PL napisy do drugiego odcinka "LB: USA":
- wersja HDTV.XviD-SYS [231 MB] -> napisy

Darz bór!
Dodane 13 Październik 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain USA... IV seria LB
1212.jpg
Coraz częściej można natrafić na nieprzychylne i równie sarkastyczne recenzje "LB: USA". Jedną z nich możecie znalezć tutaj -> Guardian.co.uk

Wiem, że "Little Britain USA" bazuje w większości na sprawdzonych [utartych] motywach, które pojawiły się w poprzednich seriach. Jest Carol, która znowu odprawia ludzi z kwitkiem, jest i Daffyd, który wszem i wobec ogłasza swoje homoseksualne właściwości...
Zdaję sobie sprawę, iż Ci, którzy liczyli [tylko i wyłącznie] na zupełnie nowe postacie i wielogodzinną, niepowtarzalną rozrywkę, mogą poczuć się lekko rozczarowani. W tym miejscu pragnę jednak podkreślić, iż "Little Britain USA", to tak de facto nic innego jak... IV seria "Little Britain". Przez taki właśnie pryzmat należy postrzegać nowe dzieło Matta i Davida. Zmiany, które zaszły od czasu poprzednich serii "LB" są i tak o wiele większe, niż te, które pojawiły się między seriami: I, II i III. Wachlarz nowych postaci jest naprawdę szeroki. Nie będę w tym miejscu wymieniał każdego z imienia, nazwiska i obwodu łydki. Uważam, że twórcy Little Britain USA mimo wszystko spełnili pokładane w nich nadzieje. To jest jedynie moja skromne zdanie. Jeżeli uważacie inaczej [albo podobnie], prosiłbym o wypowiedz na forum w temacie - Little America/USA [?]

Na dzień dzisiejszy forum przypomina bardziej opuszczoną żwirownię, niż miejsce gwarne i tłoczne. Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni.
Dodane 11 Październik 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: The Buzz / Video z premiery "No Man's Land
1212.jpg
Kolejna video_aktualizacja z pod znaku LB: USA... Tym razem swoje Tubowe konto wzbogaciłem o cztero i półminutowy program HBO "The Buzz". Polecam.
-> Little Britain USA - The Buzz

[update!] - 11/10/08
Niewielki sobotni video_update... W sieci pojawił się filmik z londyńskiej premiery "No Man's Land" [w jedną z głównych ról wciela się David Walliams]. Do obejrzenia poniżej:
-> David Walliams - "No Man's Land" [opening night]
Dodane 09 Październik 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Premiera LB: USA na DVD / Zdjęcia Walliamsa
1212.jpg
Znamy już premię wydania "Little Britain USA" na DVD. Odbędzie się ona 13 stycznia 2009 r.. W kolejce po płytę możecie się ustawić tutaj -> Amazon.com.
Cena - około 30$ [w pre-oderze można ją kupić za 19.99$].

W ramach promocji swojej książki pt: "The boy in the dress", David wziął udział w sesji zdjęciowej z damskimi kieckami w tle. Jej wyniki możecie znalezć w galerii [LB Stuff].

To tyle na dzisiaj.
Komu w drogę, temu bokobrody!
Dodane 09 Październik 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews