:: Nowy logotyp / Script-kiddies
1212.jpg
Jak zapewne część już z Was zauważyła, od wczoraj na stronie widnieje nowy logotyp. W jego lewej części pojawiły się 3 litery, które całkiem przypadkiem ułożyły się w skrót pewnego zachodniego państwa - zbawiciela wszystkich niezachodnich. Natomiast w prawej jego części, pojawiła się podobizna Marka. W tym miejscu pragnę z całego serca gorąco pozdrowić wszystkich sterydziażo-koksiarzy! -> poZrDooofka!

Również od wczoraj zmagam się z ciemną stroną moc(y)zu prosto z Ankary. Tureckie dzieciaki jakimiś trafem upodobały sobie moją stronę. Technika ataku, którą stosują, należy do najprostszych i najszybszych metod przejęcia kontroli nad stronami. Nie jest wielką sztuką dokonać takiego włamania. W środowisku programistów [i fanów Little Britain] tacy pseudo hakerzy nazywani są "script-kiddies". W tym miejscu prośba do wszystkich, którzy o zabezpieczeniu (się) wiedzą więcej ode mnie. Jeżeli masz 25 level w programowaniu i 3745 w odbijaniu hakerskich ataków, odezwij się.

Dla wszystkich, którzy zamierzali spędzić w Turcji przyszłe wakacje. Nie warto! Lepiej wybierzcie Grecję. Bliżej, czyściej i mniej nachalnie...
Dodane 03 Listopad 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Chopiec w sukience
1212.jpg
Pojawiły się już pierwsze recenzje książki Davida Walliamsa pt: "The Boy in the drees". Książka, która pojawiła się na brytyjskich półkach sklepowych 1 pazdziernika bieżącego roku, została oceniona pozytywnie.
- "Czarująca, zabawna, z pięknymi ilutracjami Quentina Blake'a" - The Times
- "Zachwycająca, zaskakująca i zabawna - wszystko czego mogliście się spodziewać po Davidzie Walliamsie" - Look Magazine.
W tym tygodniu książka powinna trafić w moje ciekawskie łapska (dzięki Po3t!) i po lekturze sam zabiorę w tej sprawię głos. Poniżej możecie znalezć link do 7-stronicowej zapowiedzi -> book preview [.pdf].

Pozostając w temacie Dennisa, chłopca w damskim fatałaszku... Na podstawie swojej książki, David planuje stworzyć dramat, który prawdopodobnie zagości w te święta w brytyjskiej TV. W jedną z głównych ról miałaby się wcielić Catherine Tate znana z serialu "The Catherine Tate Show".
"Catherine Tate byłaby dobra jako nauczycielka francuskiego, pani Windsor" - tłumaczy David.
Dodane 03 Listopad 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain'owy update strony [Napisy / Postacie / Odcinki]
1212.jpg
Podczas dzisiejszej aktualizacji oddałem Wam do dyspozycji zupełnie brand_new dział - "Napisy". W jednym miejscu starałem się umieścić wszystko, co do tej pory zostało przetłumaczone na nasz rodzimy język, bądz to, co jeszcze czeka na translację. W najbliższym czasie możecie się spodziewać tłumaczenia do 5, jak i 6 odcinka Little Britain USA. W tym miejscu chciałem wyrazić perfidnie głęboki szacun dla tłumacza i korekciarza napisów do LB: USA. Dobra robota moi mili!

W dziale "LB: USA" zaktualizowałem stronę "Odcinki", jak również tą, która traktuje o "Postaciach". Do opisu little britainowej bandy dołączyli: Skip i Chuck, Brian i Maureen, Złodzieje, Babcia klozetowa, Marketingowiec i Ludzie z wyższych sfer.

No dobra. To tyle z mojej strony. Teraz czas na Was. Pochwalcie mnie jak tylko możecie najpiękniej!

P.S. Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Rozrzutności! Uczcijcie go darując grosza znajomej kioskarce.
Dodane 31 Październik 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: LB: USA - #6 [final] - trailer


Niestety wszystko co dobre, musi się skończyć [bynajmniej nie myślę w tym miejscu o końcu kadencji naszego Prezydenta! Jakże bym śmiał!]. W sieci pojawił się zwiastun do 6, ostatniego odcinka "Little Britain USA". Chociaż w trailerze ich nie widać, gorąco liczę na to, iż pojawi się w nim para moich koksowych faworytów - Mark i Tom.

Uwaga! Atention! Beware!
Mam już wyniki ostatniego konkursu! Pieśń o "Zręcznym modelarzu bez majtek" wykonam zarówno dla użytkownika o kryptonimie Po3t, jak i nicku - zoil. Proponuję dogadać się między sobą do kogo mam zadzwonić jako pierwszego. Od razu uprzedzam, że za miesiąc mam kolędę, a pózniej znowu mogę coś mieć.

Na koniec mam dla Was autentyczne [jeszcze ciepłe] Niderlandzkie Przysłowie na dziś/aj - "Jeśli brama się otwiera, świnie pobiegną w zboże". Pamiętajcie o tym!

Tym, jakże optymistycznym akcentem żegnam się z Wami. Do następnego!
Dodane 28 Październik 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews