:: Little Britain'owy update strony [Napisy / Odcinki / Postacie / Bannery]
1212.jpg
I stało się... dzisiaj pojawiły się ostatnie napisy do ostatniego odcinka Little Britain USA. Nie wiem jak Wam, ale mnie nie chce się już żyć. Zdaje się, że wykupię platynowy abonament w okolicznym Chrześcijańskim Zborze Swiadków Jehowy, aby podbudować nieco swoje superego.
Napisy do 6 odcinka w wersji:
- PROPER.HDTV.XviD-McCain [233 MB]
i
- 720p.HDTV.X264-DIMENSION [746 MB]
znajdziecie -> tutaj.

Jako, że serial się skończył, postanowiłem (i tak też zrobiłem) dokończyć dział "Odcinki" i "Postacie". Znajdziecie tam wszystko to, czego nie znajdziecie nigdzie indziej. Nie bez kozery to miejsce to: "the best uebsajd in the village!". Heeeyaah!

Jak zapewne już zauważyliście, w prawym dolnym rogu strony pojawiły się pełzające bannery. Na wszystkich innych podstronach w tym miejscu znajdziecie google'ową wyszukiwarkę.

Nadal szukam pracy, więc jakby co to 'call me!'
Dodane 11 Listopad 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: 50-tysięczna wizyta - gracias!
1212.jpg
Dzisiaj w godzinach pózno popołudniowych strona odnotowała 50-tysięczną wizytę (licznik-zliczarz nawalił, więc niestety musicie mi uwierzyć na słowo). Z tej oto okazji, chciałem Wam (i sobie) gorąco podziękować...
A więc -> Muchos gracias!

Od czasu pojawienia się Little Britain USA odnotowuję systematyczny wzrost liczby osób odwiedzających to miejsce. Znaczna większość z Was trafia tutaj poprzez słowa-klucze dot. Little Britain, które są wpisywane w google'ach. (chwaląc się, duży wpływ ma na to dobre wypozycjonowanie strony). Z tego co zauważyłem, można się na nią dostać w łatwy sposób nie tylko starając się wyszukać czegokolwiek na temat serialu.... Kilka osób trafiło tutaj poszukując filmów z Chevy Cheasem, seksualnych porad, a jedna... szukając, i w tym miejscu posłużę się cytatem: "trzepaczka do jaj tapeta" (spróbujcie to wpisać w google'ach). Nie wiem na co komu na pulpicie tapeta, na której widnieje trzepaczka do jaj. Możliwe, że jest to jakiś kulinarny fan świeżo-ubitego nabiału, bądz fetyszysta męskich genitaliów. 'Hu nołs'...

Tym, jakże optymistycznym akcentem, żegnam się z Wami.
Niestety nie na długo.
Dodane 11 Listopad 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain'owy update strony [Napisy]
1212.jpg
Tym razem będzie nieco krócej niż ostatnio... śmiem donieść, że dzisiaj w godzinach wieczornych pojawiły się PL napisy do 5 odcinka Little Britain USA. Napisy do odcinka w wersji:
- HDTV.XviD-aAF [229 MB]
i
- PROPER.720p.HDTV.x264-aAF [746 MB]
znajdziecie -> tutaj.
Dodane 06 Listopad 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David wspiera Russella
1212.jpg
W zeszłym tygodniu David Walliams odwiedził Russella Branda, znanego angielskiego komika. Cel wizyty -> męskie wsparcie. Po tym, czego Brand dokonał kilka dni wcześniej, na pewno było mu ono bardzo potrzebne...

25 pazdziernika, podczas programu radiowego w BBC Radio 2, Russell Brand wraz z Jonathanem Rossem [David i Matt gościli u niego w programie - filmik znajdziecie na moim tubowym koncie], zadzwonili do Andrew Sachsa, aktora znanego z roli kelnera Manuela w kultowym "Hotelu Zacisze". Gdy okazało się, że Sachs jest nieuchwytny, Brand i Ross nagrali się na jego telefonicznej sekretarce zostawiając mu serię niekonwencjonalnych wiadomości. Jedna z nich dotyczyła m.in. informacji o seksualnych relacjach Branda z 23-letnią wnuczką Sachsa - Georginą Baillie. Para zażartowała również z tego, że na wieść o tym Sachs może popełnić samobójstwo. W ciągu kilku godzin po wyemitowaniu audycji do stacji BBC zaczęła napływać pierwsza fala skarg i zażaleń. W sumie pojawiło się ich ponad... trzydzieści tysięcy. W U.K. rozgorzała zażarta dyskusja na temat tego, gdzie zaczyna się i kończy granica dobrego smaku. W obronę Branda, oprócz Walliamsa, wziął m.in. Noel Gallagher [Oasis] i Davina McCall [prowadząca Big Brothera]. Głos w sprawie zabrał nawet Jack Straw, Minister Sprawiedliwości, który opowiedział się za wyrzuceniem Rossa z BBC. W efekcie sobotniej audycji Brand i Ross zostali zawieszeni przed dyrektora BBC. Oboje przeprosili. Pierwszy sam zrezygnował z dalszego prowadzenia programu, drugi na razie nie zamierza się żegnać się ze swoją funkcją. W związku ze skandalem do dymisji podała się Lesley Douglas, która była odpowiedzialna za kontrolę materiałów emitowanych w BBC Radio 2. Brand wydał oświadczenie, w którym wziął na siebie całkowitą odpowiedzialność: "Ponieważ prowadzę program radiowy tylko po to, by rozbawić ludzi, postanowiłem, że w związku z tym co zaszło zrezygnuję z robienia tego programu. Trochę się zagalopowałem, i na chwilę zapomniałem o tym, że wulgarne wypowiedzi i głupie piosenki mogą urazić uczucia wspaniałego i niezwykłego aktora, a także słodkiej młodej kobiety".

Co na to kelner Manuel? Andrew Sachs powiedział, że szanuje decyzje Branda o odejściu z BBC. Dodał również, iż nie złoży oficjalnej skargi na policji. Jego wnuczka, członkini grupy tanecznej o słodko brzmiącej nazwie "The Satanic Sluts" (Szatańskie Zdziry), powiedziała: "Cieszę się, że sprawiedliwości stało się zadość. Ja i mój dziadek jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ ta historia mogła popsuć relacje między nami. Cieszę się, że to już koniec".

Amen.

Brand i Ross versus Sachs:
- 1 część
- i druga

I pamiętajcie! George Dawes... już wkrótce.
Dodane 06 Listopad 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews