:: Hohohooo...! Nowe logo!
1212.jpg
Jako, że aura za oknem już nie ta sama, a... (i teraz proszę o uwagę! żeby pogodzić jak najwięcej osób, różnych wyznań i koloru oczu - trochę to potrwa) Swięty Mikołaj, Diadia Maroz, Gwiazdor, Czarownica Befana, Jultomen (jakkolwiek on wygląda), Snieżynka, Swięta £ucja, Cyganka Irena, Beznogi Krasnolud Joachim (z tego co wiem nawiedza okolice Krosna), Swięty Bazyli i oczywiście - Baby Jesus [zdjęcie po prawej]... zbliża/ją się szerokim kroczem z pełnym worem (również prezentów), postanowiłem upgrade'ować nasz Little Britainowy logotyp. Dodałem tam śliczne gwiazdki, górkę, śnieżek, saneczki (chociaż nie wiem gdzie dokładnie się znajdują), choineczki, czerwone czapeczki "... and shit" [cyt. za Emily Howard].

Tak jak co roku przed świętami, tak i tym razem postanowiłem przyjrzeć się bliżej serwisowi ebay.com (PL serwisy oferują tylko i wyłącznie serial na płytach DVD) w poszukiwaniu tego, co każdy fan Little Britain chciałby znalezć pod swoją choinką/słoikiem/w pawlaczu/pod kołdrą/... [etc.]
Oprócz wspomnianego serialu w wersji na DVD, możemy się natknąć m.in. na magnesy na lodówkę, książki ["Inside Little Britain", "The Boy in the Dress", a także scenariusze do 3 serii], kubki, koszulki, kukły, grę wersji na PC i PS2, breloki do kluczy, plakaty, zegar z Andym i Lou, czy fartuch kucharski z Vicky Pollard. Jakiś czas temu można było tam znalezć aukcję limitowanej wersji pamięci USB Mimobot z V.Pollard i C.Beer. Niedawno pojawiła się również możliwość nabycia czepka Davida Walliamsa, w którym przepłynął on kanał La Manche. Z nieznanych przyczyn aukcja została jednak usunięta.

P.S. Niestety duża litera "ś" od jakiegoś czasu niedomaga, stąd też wszyscy, którzy poczuli się rozgoryczeni jej brakiem przy nazwach postaci przynoszących prezenty, z góry i z dołu bardzo gorąco serdecznie przepraszam.
Dodane 22 Listopad 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: "The Boy in the Dress" - nowy Corner!
1212.jpg
Corner za Cornerem... tym razem postanowiłem przybliżyć Wam nieco literacki debiut Davida Walliamsa - "The Boy in the Dress". Co znajdziecie w nowym cornerze? Już nadmieniam!
- pierwszą (i zdaje się - jedyną) recenzję książki w Polsce, całej Europie środkowo-wschodniej, a także biorąc pod uwagę północne połacie Turkmenistanu,
- 53 strony prosto z książki (dla tych, którzy zamierzają na mnie donieść na lokalny posterunek milicji - zdobyłem je w jak najbardziej legalny sposób, tzn. tak mi się zdaje...)
- 5-minutowy sampel książki w wersji audiobook'owej,
- video-wywiad z autorem,
- przykładowe ceny i instrukcję kupna książki z terenów naszego kraju.

Pozostając w temacie "Chłopca w sukience"...
- czytelnicy brytyjskiego dziennika "The Independend" wybrali 50 najgorętszych książkowych pozycji na nadchodzące chłodne miesiące. W pierwszej 10-tce (a dokładniej, na jej końcu) znalazł się "The Boy in The Dress" [więcej]
- 15 listopada w kolejnym brytyjskim dzienniku "The Guardian" pojawiła się recenzja tej książki [więcej]
- na stronie "News Shopper online" możecie znalezć ciekawy wywiad z Davidem na temat jego pisarskich poczynań [więcej]
Dodane 22 Listopad 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: George Dawes - nowy Corner!
1212.jpg
Od dzisiaj do Waszej dyspozycji oddaję zupełnie nowy corner - George Dawes! O jego stworzeniu myślałem już od jakiegoś czasu, lecz niestety brakowało mi niezbędnych materiałów. Na szczęście niedawno udało mi się skompletować 5 sezonów znakomitego teleturnieju BBC "Shooting Stars". W Polsce teleturniej (znany jako "Strzelające Gwiazdy") można było obejrzeć najpierw na kanale "Wizja TV", a pózniej (z napisami) na "BBC Prime". Dlaczego tak się o nim rozpisałem i postanowiłem mu poświęcić blisko 1 MB na stronie i 271 MB na swoim kanale YouTube? Odpowiedz jest prosta... Matt Lucas i jego niekonwencjonalny sposób zliczania punktów. Dodajmy do tego kilkanaście pięknych pieśni, kilogramy idiotycznych monologów, skecze i pytania, które nie śniły się scenarzystom Familiady!

Panie i Panowie! Dzieci i Starcy! Lewo i Prawo -ręczni! Studenci Zaoczni i Dzienni! ... przed Wami... George Dawes!

P.K.S. Info dla plotkarzy, którzy inwestują w "fAKT" i "zuperEXPRESS"... Przed jednym z ostatnich spektakli "No Man's Land" David Walliams spędził romantyczną kolację w londyńskiej restauracji "Nobu" z... Natalią Imbruglią. Czyżby to przyjazń? Czy to już kochanie?
Dodane 18 Listopad 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Brytyjska premiera "LB: USA" na DVD
1212.jpg
Jak już wcześniej pisałem (news z 09.10), amerykańska data premiery Little Britain USA na DVD odbędzie się 13 stycznia 2009r. Okazuje się, iż mieszkańcy Wysp Brytyjskich z DVD LB: USA będą się mogli się uradować jeszcze w tym roku. Datę wydania serialu na DVD w U.K. zapowiedziano bowiem na 24 pazdziernika br. Cena w pre-oderze wynosi £12.98 [sugerowana to £19.99].
Little Britain USA upakowano na 2 płytach. Oprócz serialu będzie można na nich znalezć bonusy w postaci:
- "The Making of Little Britain USA",
- komentarz Matta i Davida do wszystkich 6 epizodów,
- "Character Playlist",
- wycięte sceny,
- wpadki [niekoniecznie te natury damsko-męskiej].

Zapowiada się smakowicie! Aż mi ślina po krtani pociekła. Nic, idę się wytrzeć, a Was zapraszam do wyczekiwania na nowy Corner, który wkrótce ujrzy światło dzienne...
Dodane 13 Listopad 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews