:: Little Britain USA - PL zwiastuny


Jakiś czas temu wzbogaciłem swoje Tubowe konto o 2 zwiastuny "Little Britain USA" w naszym rodzimym języku. Jeden z nich, ten bardziej świąteczny, możecie obejrzeć powyżej. Drugi znajdziecie klikając żwawo i bez ogródek w poniższy link:
- Mała Brytania w Ameryce - #2 zwiastun

P.K.S. 19 stycznia mam kolędę. Nareszcie! Koperty w dłoń, Alleluja i do przodu!
Dodane 07 Grudzień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: "Mała Brytania w Ameryce"... i w PL!
1212.jpg
W ostatnim newsie obiecałem Wam informację, która zerwie Wam czapki z głów i na dobre rozepnie staniki... oto i ona! Little Britain USA pod koniec grudnia br. zawita do Polski! 22 grudnia o godz. 20:00 kanał HBO Comedy wyemituje 1 odcinek "Małej Brytanii w Ameryce" [pod takim tytułem serial pojawi się w PL]. Kolejne epizody pojawią się w każdy następny wieczór, aż do 27 grudnia włącznie! W ciągu kilku dni powinienem otrzymać informację, czy naszym oczom ukaże się wersja ocenzurowana, czy [i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie] wersja "nieznacznie ulepszona".

Dokładny termin premiery odcinków, jak i ich powtórek możecie znalezć w nowym dziale - Program TV - PL

P.S. Informację o pojawieniu się serialu w PL otrzymałem od "s6[pl]". Dzięki!
Dodane 02 Grudzień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: A jednak...
1212.jpg
W ostatnim newsie gdybałem sobie na temat powstania 2 sezonu Little Britain USA. Okazało się, że informacja zamieszczona na łamach strony, protoplasty naszego "faKciuKu" - "The Sun" była prawdziwa. 27 listopada Matt Lucas i David Walliams gościli w porannym programie stacji GMTV. Około 1:15 David wyjawia sekret, który sprawia, że "The Sun" staje się w mych oczach (na chwil bardzo kilka) wiarygodnym dziennikiem. Co takiego powiedział? I dlaczego Matt wygląda jak King Kong? Przekonajcie się sami:
- Matt Lucas and David Walliams w GMTV [27/11/08]

A propos wizyt w stacjach radiowo-telewizyjnych...
W listopadzie Matt i David odwiedzili również kanadyjską stację radiową "QTV". Video_zapis z ich rozmowy znajdziecie poniżej:
- Matt Lucas and David Walliams w QTV [1 część]
- Matt Lucas and David Walliams w QTV [2 część]

W przyszłym tygodniu spodziewajcie się informacji, która będzie godnym zwieńczeniem końcówki roku bożego 2008-ego!
Dodane 28 Listopad 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain USA c.d.?
1212.jpg
Na internetowej stronie jednej z najlepszych, najbardziej konkretnych i obiektywnych gazet w Wielkiej Brytanii - "The Sun", pojawiła się informacja o tym, jakoby HBO szykowało się do produkcji kolejnego sezonu Little Britain USA. News o takiej treści pojawił się również w najnowszym numerze magazynu "Closer" (UK). To właśnie z nim skontaktowało się bliżej nieokreślone zródło, które podało, iż w nowych odcinkach LB: USA pojawi się cała masa nowych postaci. Ile w tym prawdy? Ciężko stwierdzić... Jak na razie zarówno Matt i David są bardzo zajęci. Pierwszy - kręci właśnie zdjęcia do najnowszego filmu Tima Burtona (Alicja w krainie czarów), drugi - występuje na deskach londyńskiego "Duke of York's Theatre", a w międzyczasie promuje swoją książkę. A propos Tima Burtona... wczoraj obejrzałem "Sweeney Todd - The Demon Barber Of Fleet Street". Polecam nie tylko brodaczom.

Info dla fanów kobiecych krągłości w ver. hardcore - TUTAJ znajdziecie coś co Was zadowoli [ostatnie zdjęcie w dziale "Little Britain"].

P.S. Dzisiejszy news powstał dzięki informacji nadesłanej od dobrego człowieka, właściciela portalu "mseriale.pl". Jeżeli natraficie na jakąkolwiek informację związaną z Little Britain (USA), to wyślijcie ją na adres znajdujący się po Waszej prawej.
"If You love me, you'd do it...!" [Mr Doggy]
Dodane 24 Listopad 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews