:: Matt i David w "Loose Women"
1212.jpg
19 grudnia Matt Lucas i David Walliams gościli w programie stacji ITV pt: "Loose Women" [po Waszej prawicy umieściłem zdjęcie przystojnej niewiasty - współprowadzącej program]. Jak sama nazwa sugeruje, program traktuje o iście dziewczyńskich sprawach. M.in. o tematach takich jak: kochanie; faceci; jak z nim zerwać, żeby go maksymalnie zabolało; udany seks 50 lat po ślubie; jestem piękna; on nie; dlaczego faceci to chamy zbolałe; 1895 seks trików na trampolinie i po ciemku; jak podcierać się w 6 cm. tipsach;... itp.

W czasie rozmowy poruszono m.in. kwestie dotyczące pracy Matta na planie najnowszej produkcji Tima Burtona pt: "Alicja w Krainie Czarów", a także książki Davida - "The Boy in the Dress". Zapraszam to obejrzenia poniższego materiału audio-wizualnego, który po kilkugodzinnych męczarniach udało mi się umieścić na YouTube:

- Matt Lucas and David Walliams - Loose Women

Zazwyczaj tego nie robię, ale dzisiaj zrobię... Na koniec chciałbym Wam polecić najnowszy film ze znakomitą kreacją Willa Smitha pt: "Seven pounds" (PL - "Siedem dusz"). Jeżeli chcecie się odwodnić od strony oczodołów, to gorąco polecam! Moje kanaliki łzowe nie wytrzymały nawet godziny. Ponoć prawdziwi faceci w stringach nie płaczą. "Bulszit!"
Dodane 22 Grudzień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Emily u Kanclerza Skarbu
1212.jpg
Little Britain w polityce ciąg dalszy... W zeszłym tygodniu na słynnej Downing Street w Londynie, odbyło się coroczne charytatywne przyjęcie, którego celem była pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Organizatorem przyjęcia był Alistair Darling - Kanclerz Skarbu (po naszemu - Minister Finansów). Wśród zaproszonych gości pojawił się m.in. David Walliams. W damskich fatałaszkach a'la Emily Howard rozdawał swoje książki, a także pozował do licznych zdjęć. Dodatkowo odbył interesująca rozmowę z Alistairem, podczas której jedno z dzieci spytało, czy Emily jest jego żoną. David stwierdził, że na razie są jedynie zaręczeni. Alistair dodał, iż nie chcą tego (ślubu - dop. autora tego newsa i tejże strony) przyspieszać. I słusznie! Jak powiada stare mongolskie porzekadło: "Kto postępuje słusznie, wolim zaprzęgiem dogoni zająca". Coś w tym jest! Jeszcze nie wiem co..., ale na pewno coś!

- David Walliams u Alistaira Darlinga

W galerii [LB: Stuff] znajdziecie dodatkowo 3 zdjęcia z tej imprezy.

P.S. Informację o tym wydarzeniu otrzymałem od Geraldine - Little Britainowej fanki prosto z Holandii. "Dank u wel!"
Dodane 18 Grudzień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Sekret Gordona Browna odkryty! [exclusive]
1212.jpg
Gordon Brown pochwalił się w tym tygodniu, że... (i tu cytat) "uratował świat"! Nie czarny rycerz z Gotham, nie Kapitan Planeta, nie Xen(n)a - Wojownicza Księżniczka, ani nawet nie Steven Seagal! To właśnie Gordon Brown! Syn Johna Ebenezera Browna i Elizabeth - premier Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. O jego wyczynie możecie się dowiedzieć stąd:
- Gordon Brown ratuje świat!

Jak dokładnie to zrobił? Czego użył? Czy był na czczo, czy po ciepłej strawie? - ... zapytacie. Niestety nie potrafię Wam odpowiedzieć na te pytania. Wiem natomiast jedno! W przeddzień tego ważnego wydarzenia (ogłoszenia o uratowaniu naszej Matki Ziemi) Brown, wraz z kolegami ze swojej partii, uczestniczył w całonocnym maratonie... z Daffydem i spółką! Tak tak! Premier Brytanii jest fanem Little Britain:
- Gordon Brown - fan Little Britain

Zdaje się, że po 3 sezonach Little Britain, 1 sezonie Little Britain USA, odcinkach specjalnych i programach dokumentalnych na temat serialu, Brown zatracił poczucie czasoprzestrzeni i poczuł się jak ktoś zupełnie wyjątkowy. Doprowadziło go to do wymsknięcia roku, a nawet stulecia! Gdyby nie David Walliams i Matt Lucas do końca naszych żywotów bylibyśmy nieświadomi tego, że to właśnie Gordon Brown co noc zakłada nieprzemakalne slipy w muchomory i strój Flasha Gordona, by samotnie stawić czoła niecnym i złym mocom.

"Respekt Ci i dzięki!"
Dodane 14 Grudzień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Promocja książki / okładka DVD
1212.jpg
4 grudnia br. David Walliams wraz z Quentinem Blake'iem pojawili się w londyńskiej księgarni "Selfridges" w ramach promocji "The Boy in the Dress". Panowie podpisywali książki oraz odpowiadali na liczne pytania. Filmik, w którym David i Quentin wypowiada się m.in. na temat swojej współpracy możecie znalezć tutaj:
- David Walliams i Quentin Blake - "The Boy in the Dress"
W galerii [LB Stuff] umieściłem dodatkowo kilka zdjęć z tego książkowego wydarzenia.

A propos zamieszczania zdjęć... Jeżeli jesteście ciekawi jak w pełnej krasie prezentuje się okładka Little Britain USA w wersji na DVD, to zapraszam do galerii [tym razem w dziale LB: USA]. Znajdziecie tam link do okładki o wymiarach 3224x2162.

A propos pełnej krasy... Jeżeli jesteście ciekawi jak w pełnej krasie prezentuje się: Ewelina Serafin [kimkolwiek ona jest], basen, Grupa Bomi, krasnoludzki cmentarz, Lancelot, Masterchief, czy Kominiarski Wierch, to mam nadzieję, że Wam pomogłem.
Dodane 07 Grudzień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews