:: Johnny Depp w 2 serii Little Britain USA?
1212.jpg
6 pazdziernika poinformowałem Was o tym, iż całkiem prawdopodobne, że w pełnometrażowym filmie "Little Britain" pojawi się Johnny Depp. Wszystkie gwiazdy na nieboskłonie sugerują, iż nie wystąpi jedynie w wersji kinowej. W jednym z ostatnich wywiadów Matt Lucas stwierdził, iż Depp jest bardzo zabawnym gościem i z chęcią widziałby go w epizodycznej roli w 2 serii Little Britain USA. Zdradził również w jaki sposób zamierza go zaprosić do udziału w tym przedsięwzięciu. Zażartował, że Depp, podobnie jak reszta aktorów, będzie musiał... przyjść na przesłuchanie.

Krążą plotki po wsi, że kolejną z gwiazd zaproszonych do Little Britain USA będzie Will Ferrel. Aktor znany m.in. z roli homoseksualisty na łyżwach ("Blades of Glory") i 40-letniego pętaka* bez łyżew ("Step Brothers").

* - Potocznie: o dziecku, zwłaszcza o dorastającym chłopcu. Synonimy: smarkacz, debil, półgłówek, szczyl, chłystek, ciupaliniarz, karpiol i... znowu debil.
Dodane 03 Styczeń 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Wszystkiego co NAJ!
1212.jpg
Do Siego roku moi mili! Niech ten przyszły będzie nieco bardziej zdrowo-, kaso- i praco-dajny! Jak już zdążyliście zauważyć, "życzacz życzeń" ze mnie żaden, więc to co mi leży na sercu postanowiłem zawrzeć w poniższym wierszyku-piosence mojego skromnego autorstwa:


Na wszystkie dni Nowego Roku
życzę Ci wiary w sercu i światła w lewym oku,
Obyś jednym kroczem mijał/a wszelkie przeszkody,
Byś zawsze czuł/a się jurny/a, dziarski/a i cholernie młody/a!


W przyszłym roku możecie się spodziewać kolejnej dawki zaskakujących newsów. Mam nadzieję, że uda mi się przebrnąć przez znakomitego firewalla w postaci agentów Matta i Davida i przeprowadzić z nimi coś na kształt wywiadu. Liczę również, że 2009 rok przyniesie nam kolejny sezon Little Britain USA, który objawi nowych i równie nieokiełznanych bohaterów.

Nic, idę się podmyć i zabieram się za wkładanie sylwestrowego stroju. Zabawę czas zacząć! Piekary... here I come!
Dodane 31 Grudzień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Ho ho ho... Merry Christmas!
Jako że święta już za pasem, a wraz z tym czas: ciepłoty rodzinnej, Kevina (samego w domu i nie tylko) na Polsacie, czerwonego przybysza z Laponii z worem (również prezentów), a także mnóstwa pyszności, które w ramach jednego z noworocznych życzeń będzie się zrzucało cały nadchodzący rok, chciałem Wam życzyć wszystkiego co NAJ! Nie będę w tym miejscu zamieszczał żadnej tandetnej rymowanki, której nie powstydziłby się sam Peja - znany Polski raper-artysto-kulturysta. Może po prostu... bawcie się ile wlezie! A jak nie wlezie, to i tak się bawcie! życzy Wam tego admin tej strony, co lubi mięso mielone.*

Do swoich życzeń dołączam prezent-niespodziankę! świąteczny utwór samego Georga Dawes'a!* - a jednak pojawiła się jedna tandetna rymowanka. Wybaczcie, ale jakoś samo tak wyszło...
Dodane 24 Grudzień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Start "Małej Brytanii w Ameryce" w PL!
1212.jpg
Punktualnie o 20:00, na polskim kanale HBO Comedy, startuje dzisiaj "Mała Brytania w Ameryce"! Jak już wcześniej pisałem, cała seria (6 odcinków) zostanie wyemitowana między 22 a 27 grudnia. Po więcej informacji zapraszam do specjalnego działu, który poświęciłem temu specjalnemu wydarzeniu:
- Mała Brytania w Ameryce - plan emisji

O premierze Little Britain USA w naszym rodzimym kraju, możecie przeczytać m.in. na poniższych stronach:
- PopCorner.pl - Mała Brytania w Ameryce... i w polskiej TV
- Dziennik.pl - Mała Brytania w Ameryce
- Plejada.pl - Szokujący sitcom wraca do Polski...

W związku z polską premierą nowej serii z Andym i Vicky w tle, zamierzałem stworzyć konkurs z prawdziwego zdarzenia (czyt. z nagrodami rzeczowymi). Napisałem w tej sprawie do polskiego oddziału HBO, czy byłby on skłonny przeznaczyć na ten cel worek (niekoniecznie) Little Britainowych gadżetów. Niestety, miła pani z działu PR oświadczyła, iż z uwagi na brak jakichkolwiek gadżetów, które mogłyby się stać symbolem zwycięstwa we wspomnianym już konkursie, nie mogę liczyć na ich (HBO Polska) pomoc. No nic... szkoda, że w Polsce nie praktykuje się tego, co na zachodzie jest na porządku dziennym. W ramach promocji serialu/filmu/płyt audio/itp nie tylko wykupuje się czas antenowo-bannerowy, ale także kontaktuje się z fanowskimi stronami www. Sądzę, że nie ma łatwiejszego sposobu na dotarcie do bardziej zainteresowanych osób. Mam nadzieję, że w ramach promocji 2 serii Małej Brytanii w Ameryce na HBO Comedy, coś się zmieni w tej sprawie.
Dodane 22 Grudzień 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews