:: Wygraj obraz!
1212.jpg
Na jednym z brytyjskich serwisów ze śmiesznymi [bardziej, lub mniej] filmikami, od jakiegoś czasu można wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest obraz podpisany przez Davida Walliamsa. O co chodzi? Jaki to obraz i ile jest wart? Odpowiedz znajdziecie tutaj:
- David Walliams - obraz

Co należy zrobić, aby go wygrać? Recepta jest prosta. Po pierwsze, należy się zarejestrować w serwisie "Funny or Die". Po drugie, należy wymyślić zabawny podpis pod obrazem, który trzeba następnie zamieścić -> tutaj. Po trzecie i ostatnie, przy konkurencyjnych dla Was podpisach należy nacisnąć na "Die". Zdaje się, że właśnie tak działa ten serwis. Przy tym co jest rzeczywiście śmieszne i klawe jak egon, widnieje nadmiar "Die" nad "Funny". Nie wiem... może moje poczucie humoru w ciągu ostatniej nocy uległo wypaczeniu? Hu nołs...

P.S. Pamiętajcie, że dzisiaj jest Swiatowy Dzień Bagien, Mokradeł i innych brudnych świństw! Nie wiem jak Wy, ale ja dzisiaj zaraz po pracy ubieram kąpielówki, czepek, czopki i biegnę w stronę najbliższej 'sadzawy'! Oj, będzie się działo!
Dodane 02 Luty 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Wyciętych skeczy c.d.
1212.jpg
Okazało się, że skecze z Marjorie Dawes i Daffydem Thomasem nie były jedynymi, które postanowiono nie zamieszczać w finalnej wersji serialu [linki do nich podałem w newsie z 20.01]. Podobny los spotkał m.in. skecz z jednym z moich ulubieńców, człowieka o prorocznych gałkach ocznych - Kenny'ego Craiga. Tak tak! Kenny pojawił się epizodycznie w Little Britain USA i jako tzw. bonus trafił na 2 płytę DVD serialu. Podobny los spotkał Pianistę, którego możecie kojarzyć z pierwszych dwóch sezonów Little Britain, a także Carol Beer i Lindę Flint. To odnośnie znanych i lubianych...

Jeżeli mowa o zupełnie nowych postaciach... Do ich listy dopisałem dzisiaj enigmatycznego Człowieka zza drzwi i Człowieka z nieświeżym oddechem. Więcej możecie o nich poczytać - tutaj.

Oczywiście to nie wszystko. Poniżej znajdziecie linki do wszystkich delete'tniętych scen:
- Kenny Craig
- Carol Beer
- Linda Flint
- Pianista
- Człowiek zza drzwi
- Człowiek z nieświeżym oddechem

Jeśli pomogłem, daj respecta!
Dodane 27 Styczeń 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Obama zachwala twórców LB: USA
1212.jpg
Harry Lennix, który w "Little Britain USA" wcielił się w postać Baracka Obamy, w jednym z ostatnich wywiadów bardzo pochlebnie wyraził na temat twórców serialu. Lennix stwierdził m.in., że Matt i David są po prostu komediowymi geniuszami. Dodał również, że praca na planie serialu była dla niego niezwykłym doświadczeniem.

Harry Lennix znany jest m.in. z roli komandora Locka w filmie "Matrix". 13 lutego amerykańska stacja FOX rozpocznie emisję nowego serialu pt: "Dollhouse", w którym Lennix wcieli się w postać Boyda Langtona (kimkolwiek on jest, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie). Serial opowiada o grupie tzw. lalek, które stworzone są do wykonywania różnorakich zadań (z namiętnymi pieszczotami włącznie). Po każdej czynności ich pamięć zostaje potraktowana komendą "format c:" i zaprogramowana do kolejnych celów. Główna bohaterka, przystojna Echo, z czasem zaczyna jednak odzyskiwać swoje wspomnienia. Brzmi tajemniczo, nieziemsko i niesamowicie!

- Harry Lennix - krótki wywiad
- Dollhouse - recenzja odcinka pilotowego [eng]
Dodane 23 Styczeń 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Wpadki na planie + wycięte sceny
1212.jpg
W wydaniu DVD "Little Britain USA", na płycie nr 2 [patrząc od mojej lewej] znajduje się kilka little britainowych dodatków. Wśród nich można znalezć m.in. wpadki na planie [niestety zabrakło tych natury damsko-męskiej, męsko-męskiej i męsko-mięsnej], a także sceny, które nie pojawiły się w wersji finalnej. Od dzisiaj wszystkie te rzeczy znajdziecie również na mojej części Tuby. Polecam, bo warto:
- Daffyd Thomas - deleted scene
- Marjorie Dawes - deleted scene
- Little Britain USA - Bloopers

Szkoda, że znany hipnotyzer Kenny Craig nie zagościł na dłużej w serialu. Zastanawia mnie również to, do kogo należał ten niecny jęzor, który pojawił się w jednym z filmików.
Dodane 20 Styczeń 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews