:: Nowa dziewczyna Davida
1212.jpg
Niestety, mam złą informację dla wszystkich osób pragnących uwieść i usidlić Davida Walliamsa. Od kilku tygodni David jest zajęty i nie chodzi mi tutaj tylko i wyłącznie o pisanie scenariusza do II sezonu Little Britain USA. Nową wybranką mięśnia sercowego odtwórcy m.in. roli Emily Howard i Carol Beer, jest 18-letnia brytyjska modelka - Lauren Budd. Po raz pierwszy parę sfotografowano na początku roku. David spędzał wtedy urlop na Barbadosie. Pózniej Davida i Lauren przyuważono m.in. na urodzinach Natalie Imbruglii, a także na rozdaniu nagród magazynu ELLE - "ELLE Style Awards 2009", które odbyło się 9 lutego w Londynie. Zdjęcia z tych wydarzeń możecie obejrzeć w -> galerii.

David znany jest z obcowania z przystojnymi niewiastami. Swoim Aston Martinem woził m.in. Gerri Haliwell, Emily Scott [australijska modelka], Denise Van Outen [prezenterka TV], córkę Roda Stewarta – Kimberley, czeską modelkę Petrę Coulson, a także angielskiego komika Matta Lucasa [Little Britain].

Ja, Polonezem Caro [niestety nie swoim], przejechałem się kiedyś z trzema dziewczętami z Piekar Sląskich i powiem Wam, może nie było zbyt przystojnie, ale za to całkiem, całkiem... swojsko i gryfnie(?).
Tak, zdaje się, że właśnie tak było.
Dodane 17 Luty 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Trwają prace nad II sezonem!
1212.jpg
Matt i David rozpoczęli właśnie pracę nad II sezonem Little Britain USA. Na razie panowie zabrali się za pisanie scenariusza. Z tego co mi wiadomo, napisali już kilka skeczy z Andym i Lou, a także z pucołowatą panną znajdującą się po Waszej prawicy. Powstały już również pierwsze psychologiczne szkice nowych bohaterów. Na razie nic mi o nich nie wiadomo, jednak gdy tylko coś przecieknie do mnie zródłami półoficjalnymi, od razu Was o tym powiadomię.

Jak wygląda przebieg pisania? Z reguły Matt i David cały sezon piszą w około 5-6 miesięcy. W tym czasie wielokrotnie spotykają się i dyskutują na temat poszczególnych skeczy. Decydują, czy są one wystarczająco śmieszne, by pojawić się w wersji finalnej, czy też należy szybko o nich zapomnieć. Jak mówi Matt: "To bardzo zabawny proces, ale jednocześnie - wymagająca praca. Spotykamy się pięć dni w tygodniu, zazwyczaj o 10:00 i tworzymy niekiedy do póznych godzin nocnych".

Wszystkie znaki na niebie sugerują, iż nowy sezon LB: USA pojawi się jeszcze w czwartym kwartale br. Zapewne w pierwszej kolejności na HBO Comedy [USA], pozniej na BBC One [UK], a następnie u nas, na HBO Comedy Polska. A propos polskiej wersji LB: USA i czytania przez pana Radka Popłonikowskiego. Mam dla Was pozdrowienia w ver. exclusive:

Pozdrawiam wszystkich fanów serialu "Mała Brytania w Ameryce"!
Radek Popłonikowski


Attention! Uwaga! Warning! Achtung! 15 lutego wypada Swiatowy Dzień Młodzieży Prawosławnej. Nie liczcie do tego czasu na jakiegokolwiek newsa z mojej strony. Zamierzam się bawić, tańczyć i swawolić do białego rana! Poznacie mnie po czynach... i pelerynie w kolorze écru!
Dodane 12 Luty 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David dla Comic Relief
1212.jpg
David Walliams po raz kolejny wsparł brytyjską organizację charytatywną Comic Relief. Tym razem, wraz z Natalie Imbruglią, Keirą Knightley i Sam Taylor-Wood [znana brytyjska artystka], wziął udział w sesji zdjęciowej promującej oficjalne koszulki "Red Nose Day 2009" zaprojektowane przez Stellę McCartney. Wspomniane odzienie można nabyć w sieci sklepów "TK Maxx" [-> więcej], a także na stronie internetowej akcji "Red Nose Day 2009" [-> więcej], natomiast zdjęcia znajdziecie w galerii.

Czym jest Dzień Czerwonego Nosa? - zapytacie. Nie, nie jest to święto zwolenników mocniejszych trunków, czy ortodoksyjnych fanów Renifera Rudolfa. Red Nose Day to akcja Comic Relief, którą w pewnym stopniu można porównać do Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy. Podczas Red Nose Day zbierane są pieniądze [dla fanów zdrabniania -> pieniążki], które pózniej zasilają konta różnych organizacji charytatywnych. W tym roku Dzień Czerwonego Nosa wypada 13 marca. Więcej informacji o akcji, jak również o samym Comic Relief znajdziecie poniżej:
- ComicRelief.com
- RedNoseDay.com
- Comic Relief - pl.wikipedia.org

Gwoli przypomnienia... Współpraca Little Britain i Comic Relief doprowadziła do powstania 2 odcinków specjalnych, w których pojawiły się tzw. gwiazdy specjalne:
1) 2005 rok - "Little Britain - Limited Edition 2005 Comic Relief Special" [George Michael, Robbie Williams, Trisha i Sir Elton John]
2) 2007 rok - "Comic Relief Does Little Britain Live" [Kate Moss]
Płyty DVD można kupić m.in. w sklepie Amazon, a także na na Allegro.
Dodatkowo w ramach Sport Relief [kolejna z akcji Comic Relief] David Walliams 4 lipca 2006 r. przepłynął kanał La Manche, a 7 marca 2008 r. - Cieśninę Gibraltarską.

P.S. Mam nadzieję, że uda się Wam dotrzeć do "Little Britain - Limited Edition 2005 Comic Relief Special". Nadal czekam na jakąkolwiek recenzję PL napisów, które zrobiłem do tego odcinka.
P.K.S. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich chorych [dzisiaj Wasz dzień] i tych, którzy wiedzą jak wygląda wiadro pedałowe metalowe.
Dodane 11 Luty 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Prawda w wersji 'lite'
1212.jpg
Jedna z angielskich bulwarówek pt: "London Lite" wydrukowała w poniedziałek [02/02/09] sprostowanie, które dotyczyło zdjęcia zamieszczonego 17 pazdziernika ubiegłego roku. Na fotografii widniał David Walliams w bliskim towarzystwie mającej_czym_oddychać Pety Todd. Jak się okazało zdjęcie trzymającej się pary zostało zmontowane z dwóch różnych fotografii. Nagłówek wykrzyczany czcionką 196-stką sugerował, że panna Todd jest nową zdobyczą Davida. W poniedziałkowym oświadczeniu można przeczytać m.in., że wydawcy "London Lite" jest przykro z faktu, iż wprowadził czytelników w błąd. O zapowiadanej poprawie i uderzeniu się w piersi nic nie wspomniano.

Pozostając w temacie piersi... To właśnie z tej części ciała znana jest w U.K. Pety Todd. Na co dzień można się na nią natknąć w prasie bulwarowej, w której spoglądając swym ponętnym wzrokiem (i nie tylko) kusi i korci panów, chłopców, młodzieńców i hołotę z okolicznej klatki schodowej.

P.S. Zadanie na wieczór... spróbujcie znalezć jakiekolwiek zdjęcie Pety Todd, na którym jest ubrana w coś więcej niż tylko kuse majtki. Szukając zdjęcia do tego newsa trafiłem w miejsca, o których nie śniło się nawet filozofom.
Dodane 05 Luty 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews