:: Nowe skecze - Comic Relief 2009
1212.jpg
Jak już wcześniej wspominałem, 13 marca w Wielkiej Brytanii obchodzono Red Nose Day. O godz. 19:00 na kanale BBC One rozpoczęła się wielka feta. Wśród zaproszonych gwiazd, które po brzegi wypełniły wieczorną ramówkę BBC, nie mogło zabraknąć ojców Little Britain. Podczas programu wyemitowano 2 nowe skecze. Nie byłbym sobą, gdybym nie zamieścił ich na swoim Tubowym koncie. Jeżeli jesteście ciekawi jak wypadł Robbie Williams i Catherine Tate, to zapraszam poniżej:
-> Little Britain & Catherine Tate - Comic Relief 2009
-> Little Britain USA & Robbie Williams - Comic Relief 2009
-> Little Britain - Comic Relief 2009 [zza kulis]
Dodatkowo w galerii znajdziecie kilka nowych zdjęć z Comic Relief w tle.

Do tej pory zebrano ponad 57 mln. funtów szterlingów. Dokładny licznik, wraz z krótkim filmikiem prezentującym dotychczasowe dokonania fundacji znajdziecie -> tutaj.

Swiatowy Dzień Windy już tuż tuż! Pozdrowienia, dla wszystkich, których przytrzymała ona dłużej niż powinna.
Dodane 14 Marzec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: PL premiera "Little Britain Abroad"
1212.jpg
Wczoraj miała miejsce polska premiera DVD dwóch specjalnych odcinków serialu, które wchodzą w skład "Little Britain Abroad" [Tomasz - dzięki za info!]. Więcej o dodatkowych epizodach możecie przeczytać -> tutaj. W skrócie przypomnę jednak, iż w/w odcinki opowiadają o losach znanych i lubianych bohaterów z Małej Brytanii, którzy w poszukiwaniu szczęścia, pieniędzy, a także igraszek w męskim towarzystwie, pośpiesznie opuszczają U.K. Udają się m.in. do Hiszpanii, USA, Grecji i Watykanu [polecam scenę z papieżem]. Sugerowana cena detaliczna wynosi 19,90 zł. W takiej samej cenie znajdziecie m.in. paletę do makijażu Oriflame, dziecięcą bluzę z Małą Syrenką, żółty budzik z podwójnym dzwonkiem, a także męskie getry ocieplane w okolicach krocza. Chyba nie muszę wskazywać co opłaca się kupić najbardziej?

Obiecałem wczoraj, że moje Tubowe konto wzbogacę o video zza kulis produkcji nowych little britainowych skeczy. Niestety, z powodów natury technicznej, a także pobudek religijnych, filmik pojawi się dopiero dzisiaj ok. 16:30.
Dodane 13 Marzec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Robbie Williams w Little Britain
1212.jpg
Po kilku wyczerpujących dniach świętowania 2-gich urodzin strony [do tej pory domywam tors z sałatki warzywnej], czy tego chcecie, czy też nie... przybywam z kolejną porcją newsów.

Do sieci wyciekło kilka nowych informacji dotyczących dwóch nowych skeczy Little Britain, które zostaną wyemitowane 13 marca br. na BBC One w ramach programu "Comic Relief - Funny for Money". Start imprezy zapowiedziano na godzinę 19:00 czasu wschodnio-brytolskiego.

Tak jak pisałem w newsie z 5 marca, w jednym ze skeczy wystąpi Catherine Tate. Wcieli się ona w postać Pani Dawn, nieziemsko seksownej szefowej Carol Beer. W drugim skeczu, już po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć zgrane trio w składzie: Robbie Williams, David Walliams i Matt Lucas. Były wokalista Take That wcieli się w postać Candy Marie-Candy, przyjaciółki Ellie Grace. Gwoli przypomnienia nadmienię, że w/w spotkali się już w 2005 roku, kiedy to Robbie zagrał mężczyznę, który za namową Emily Howard i Florence, przebiera się w damską kieckę i uradowany wybiega na miasto.

Zdjęcia z planu najnowszego skeczu z Robbie Williamsem możecie znalezć -> tutaj. Natomiast link do materiału video zamieszczę [-> tutaj] jeszcze dzisiaj w godzinach popołudniowych.

A propos video... Postaram się, aby w sobotę obydwa skecze trafiły na moje Tubowe konto. Nic, muszę kończyć, bo przyszedł jakiś facet i zaczął się rozbierać. Muszę się dowiedzieć o co mu chodzi.
Dodane 12 Marzec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: LittleBritain.pl - już od 2 lat z Wami!
1212.jpg
07.03.07 - to było dokładnie 2 lata temu... Nieco wcześniej wróciłem z podwórka, zjadłem ciepły posiłek popijając chłodnym Cola Cao i zajrzałem do tornistra w poszukiwaniu czegoś do roboty. Okazało się, że wypracowanie z religii już dawno zrobione. Hmm... do diaska (pomyślałem gładząc się subtelnie po torsie) - czym by się tu zająć? Do Złotopolskich jeszcze 37 minut... Wiem! (krzyknąłem robiąc wulgarny i nieprzyzwoity szpagat) Zrobię pierwszą polską stronę o angielskim serialu komediowym „Little Britain”! Wstając strzeliło mi w kolanie. W tamtej chwili poczułem się jak ktoś zupełnie wyjątkowy! Poczułem, że mogę wszystko! Swiat zawirował tęczą barw! Przypomniało mi się dzieciństwo na wsi, pies sąsiadki i jej... pośladki. Przebudziłem się... £zy szczęścia ciekły mi po łydkach. Szepnąłem do siebie... „Zrobisz to! Uda Ci się! Co prawda nic na tym nie zarobisz, bo strona będzie mała charakter non-profit, ale mimo wszystko – zrobisz to!”. Tak jak szepnąłem, tak też zrobiłem... 21 minut pózniej strona była gotowa. Wycieńczony osunąłem się na tapczan wybijając sobie zęba trzonowego i dwa mleczaki. Ale było warto... było warto... było?

Gdy rok temu pisałem pierwszego urodzinowego newsa, wspomniałem, że stronę odwiedzono już blisko 15 tys. razy. Przez ten rok bardzo wiele się zmieniło i mam nadzieję, że w większości na lepsze. Dzięki popularności Little Britain USA liczba osób zaglądających w to miejsce systematycznie wzrastała. Co najważniejsze, pojawiła się dość pokazna grupa stałych bywalców. Za wszystkie wpisy w księdze gości, za maile i głuche telefony – wielkie dzięki! Postaram się, aby kolejny rok przyniósł jeszcze więcej newsów i ekskluzywnych kącików. Na pewno czeka nas następna seria Little Britain USA. A pózniej... kto wie, może zapowiadana cichaczem wersja kinowa?

Jeżeli chcecie mnie za coś skarcić i wytknąć jakąś literówkę zawartą w treści strony, bądz wprost przeciwnie – pochwalić i pobłogosławić dobrym słowem, to swoje przemyślenia umieśćcie w komentarzu do tego newsa. Co 463 wypowiedz zostanie nagrodzona!
Dodane 07 Marzec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews