:: 3 odcinki Wall of Fame
Coś tak ostatnio bardziej mnie nie ma niż jestem. Wybaczcie mi te rzadkie aktualizacje, ale rozpocząłem sezon urlopowy (jakkolwiek podniośle to brzmi) i komputer omijam szeroką parabolą. To tyle tytułem ustępu. Czas przejść do meritum...

W ostatnim newsie pisałem o powołaniu nowego Cornera o kryptonimie "Wall of Fame". Corner ma się dobrze. Rzekłbym nawet, że wybornie i kapitalnie zarazem. Dzisiaj wzbogaciłem go o kolejne 3 odcinki. Wszystkie je znajdziecie -> tutaj.

Dodam tylko, że w jednym z nich gościnnie wystąpił niejaki Bear Grylls [zdjęcie po Waszej prawicy]. Brytyjski popularyzator szkoły przetrwania i jednocześnie męskie westchnienie homoseksualnej części społeczeństwa. Szukając jego zdjęcia trafiłem na 2 strony o treści bardzo niekatolickiej i koniec końców... zasnąłem w Panu.

Halleluja i do następnego!
Dodane 10 Lipiec 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nowy Corner - "Wall of Fame"
Dzisiejszego wieczoru oddaję do Waszej dyspozycji nowy Corner pt: "Wall of Fame". Dlaczego on? Ano dlatego, że niedawno odbyła się premiera nowego programu rozrywkowego Davida Walliamsa. Z tej właśnie okazji chciałem zebrać do tzw. kupy wszystko co można znaleźć na temat o w/w programu. Z poszczególnymi odcinkami włącznie.

A propos odcinków. Dajcie znać co o tym myślicie. Moim nieskromnym zdaniem może być. Obejrzałem na razie pierwszy odcinek i liczę, że Pan David jeszcze się rozkręci. Oby.

Nowy corner znajdziecie klikając w to co poniżej:
- Wall of Fame

Dobrej nocy!
Dodane 29 Czerwiec 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britainowy rozłam?
Bulwar prasa w Wielkiej Brytanii ma się dobrze. Ostatnio na stronie "The Sun" [link] przeczytałem pewien artykuł ze znakiem jakości: "Exclusive". Niejaki Colin Robertson napisał w nim, iż Matt i David, po blisko 2 dekadach wspólnej pracy, postanowili się rozejść. Oczywiście sumując "The Sun" ze słowem "rzetelność" we wszystkich znanych odmianach zawsze wyjdzie nam -> "to je nepravda!". Tak jest i tym razem.

To prawda, że panowie pracują teraz nad różnymi projektami [Matt: Les Miserables, The Matt Lucas Awards; David: The Wall of Fame]. Nie oznacza to jednak, że do ich wspólnej pracy już nie dojdzie. David ponownie potwierdził, iż mają w planach wyprodukowanie II sezonu "Come Fly With Me". Dodatkowo zdradził, że chciałby zrobić serial/program/film, w którym znaleźliby się zarówno bohaterowie z "Come Fly With Me", "Little Britain", a także gwiazdy z "Rock Profile". Czy w przyszłości czeka nas jakieś pokaźne combo z Mattem i Davidem w tle? Się zobaczy.

Mam nadzieję, że znajdę czas, aby ukończyć 2 nowe cornery. A tak w ogóle, to ktoś wie jak pozbyć się w komentarzach Panów Botów? Pomimo zainstalowanego modułu "Image captcha" jakoś udaje się im tu dostać.
Z góry dzięki za jakiekolwiek info w tej sprawie!
Dodane 21 Czerwiec 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David w LOLowe piątki
David Walliams poprowadzi nowy program rozrywkowy stacji Sky 1 HD pt: "Wall of Fame". Pilotowy odcinek zostanie wyemitowany w piątek 17 czerwca w paśmie tzw. "LOLowych piątków" (jakkolwiek fajsko to brzmi). O czym dokładnie to będzie?

Zgodnie z tym, co wyczytałem na stronie kanału Sky 1, czegoś takiego jeszcze nasze gałki oczne nie widziały! Ponoć ma być śmiesznie, spontanicznie i arcyciekawie. W skrócie: będą goście (w odcinku pilotowym m.in. przyjaciel Davida - Jimmy Carr), będzie ściana sław i tematy, które w ostatnim czasie zawładnęły mediami pokroju YouTube. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Znając brytolskie realia - może być ciekawie.

Więcej informacji można wyciągnąć z poniższego wywiadu/materiału promocyjnego:
- sky.com - David Walliams.

Dzisiaj montuję tylne ramię wycieraczki w samochodzie co się zowie Clio II. Trzymajcie kciuki i "łisz mi lak" - jak mawiają niedomyci sprzedawcy warzyw.
Dodane 02 Czerwiec 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews