:: "Państwu już podziękujemy..."
1212.jpg
Jak mawiają właściciele fikcyjnych kont na naszej-klasie: "Przebrała się miarka i szalet goryczy"... Od jakiegoś czasu stronę zaczęły nawiedzać uciążliwe reklamy w postaci wyskakujących okienek. Czasami zajmowały one znaczną część strony promując czekoladę, płatki kukurydziane czy wkładki higieniczne o zapachu karpia. Nie, bynajmniej nie czerpałem z tego środków finansowych, które w zupełności pozwoliłyby mi wykarmić moją przyszłą 12-osobową rodzinę do 4 pokolenia wstecz. Reklama pochodziła ze strony stat24.pl, na której założyłem sobie konto, w celu zbierania najróżniejszych statystyk związanych z odwiedzinami tego miejsca. Dołączając się do rzeszy łebmasterów, którym nowa polityka firmy Redefine (właściciela stat24.pl) zaczęła wychodzić bokiem, postanowiłem usunąć kod statystyk, który do tej pory widniał w prawym dolnym rogu strony. Co pojawiło się w tym miejscu? Jak zapewne już zdążyliście zauważyć, umieściłem tam google'ową reklamę w postaci jednego z najmniej uciążliwych boksów, jaki tylko można umieścić.

Mogę Was zapewnić, że jest to jedyna forma reklamy na jaką (teraz i w przyszłości) sobie pozwolę. Nie zamierzam pieczętować strony wielkimi bannerami, eksponując je gdzie tylko się da i reklamując co popadnie. Kilka groszy, które mam nadzieję za jakiś czas pojawią się na moim koncie, spożytkuję tylko i wyłącznie w celu uiszczenia (zawsze chciałem użyć tego słowa w jakimś newsie) corocznej opłaty za domenę i miejsce na serwerze. Tak więc mała prośba, kliknijcie w google'owy link co jakiś czas. Was to nic nie kosztuje, a ja pojadę sobie... tzn. opłacę serwer. Tak, właśnie tak zrobię.

------ a teraz coś z zupełnie innej beczki ------
Dzisiaj dotarła do mnie tajemnicza paczka. Co znalazłem w środku? Kliknijcie, a się przekonacie -> tajemnicza zawartość tajemniczej paczki.
Dodane 24 Marzec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain'owy KONKURS!


Tak tak moi mili! Bubbles ma dla Was dobrą nowinę!

Po 2 latach od założenia niniejszej strony, wreszcie pojawiła się możliwość sprawdzenia Waszej Little Britain'owej wiedzy, intuicji, refleksu i BMI. Zapomnijcie o kryzysie, ciepłych posiłkach i "Barwach Szczęścia". Skierujcie swój kursor na czerwony banner powyżej i spróbujcie swoich sił w pierwszym konkursie z prawdziwego zdarzenia. Do wygrania cenne nagrody! Tak więc pędzle w dłoń i do roboty!

Nic, ja spadam, bo nadmiaru wrażeń aż mnie wzięło na amory.
Dodane 20 Marzec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Rock Profile powraca...
1212.jpg
Matt Lucas napisał na swoim blogu, iż wraz z Davidem Walliamsem przygotowują nowe skecze w ramach serii "Rock Profile". W sumie ma ich być około 12-stu. Gdy tylko ujrzą światło dzienne, od razu wrzucę je na swoje Tubowe konto. Oczywiście w nadziei, że nikt mi ich tak łatwo nie usunie.

Czym jest "Rock Profile"? - zapytacie. Kończąc łapczywie ciastko z dżemem odpowiadam - "Rock Profile" to angielski serial komediowy autorstwa twórców Little Britain. Do tej pory pojawiły się 2 serie po 13 odcinków [1 seria - 1999 r. / 2 seria - 2000 r.]. W każdym z nich Matt i David wcielają się w postacie znanych muzyków, które bezlitośnie parodiują wytykając im ich głupotę, kapryśne ego, a także różnego rodzaju zboczenia zawodowe. Dzieje się to w czasie wywiadów, które przeprowadza z nimi Jamie Theakston. Wśród zaproszonych osób, w które wcielają się Matt i David są m.in.: Bono, Simon i Garfunkel, Elton John, ABBA, Take That, Michael Jackson, a także WHAM! Niestety, jak na razie nie ma w planach wydania "Rock Profile" w Polsce. Na dniach powinienem otrzymać wersję 'brytolską'. Mam nadzieję, że wkrótce po tym powołam do życia nowy rock-profile'owy corner.

Mam nadzieję, że tym sposobem Wasza ciekawość została zaciekawiona do granic możliwości. Dla niezaspokojonych polecam wyszukać na YouTube wszystkiego co w nazwie ma "Rock" i "Profile".

P.S. Wczoraj stronie stuknęła 100-tysięczna odsłona. Gracias amigos!
Dodane 18 Marzec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nowa dziewczyna Davida [część II]
1212.jpg
17 lutego pisałem o nowej dziewczynie Davida - 18-letniej Lauren Budd. Zapomnijcie o tym. Okazało się, że blisko 3-miesięczny związek dobiegł końca. Jak donosi jeden ze znajomych Davida, para rozstała w przyjaznej atmosferze. Zaraz po nim Lauren oświadczyła, że między nią a Davidem nie doszło do żadnych intymnych zbliżeń, a jedynie do wspólnych tańców i czułych słówek. No dobra, może raz dała się posmyrać po barku..., ale to tyle!

David widziany jest ostatnio w towarzystwie Keeley Hazell [na zdj.], która podobnie jak Pety Todd [wspomniana w newsie z 5 lutego], znana jest z uwodzenia płci męskiej w bulwar_prasie. U nas niewiasty o podobnych właściwościach można spotkać na ostatnich stronach fachowej prasy dla ludzi... myślących nieco inaczej.
A propos... Wszystkich miłośników dzienników: "fAkt" i "Zuper_eXpress" wyzywam na tzw. "solo". Dzisiaj o 19:00 pod pomnikiem!
Dodane 17 Marzec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews