:: Hurry hurry!


Nie żebym kogoś poganiał, zmuszał i wskazywał zgiętym kciukiem, ale... do końca KONKURSU pozostały tylko/jedynie/ledwie/raptem/jeno 2 dni [licząc dzisiejszy]!

"Prawdopodobnie w najbliższym czasie taka okazja już się nie powtórzy" - cyt. za telezakupami Mango. Tak więc, odstawiajcie sztalugi, google.com, a także słowniki niepoprawnej polszczyzny... i przystępujcie do wysyłania swoich prac! Pragnę ogłosić, że do płyty DVD ufundowanej przez Best Film, ze swojej strony dołożę:
- wysyłkę priorytetem!
- prezent-niespodziankę!

Zdradzę, że do tej pory nadesłano jedynie/aż... 8 prac. Nie wiem, czy wynika to z Waszej nieśmiałości, czy też poprzeczkę zawiesiłem nieco wyżej, niż powinienem.

Nic, wracam do pisania pism odmownych. Praca urzędnika zobowiązuje!
Dodane 03 Kwiecień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nie kopiuj Little Britain!
cleeves.jpg
Wbrew pozorom ten news nie będzie traktował o negatywnych i pozytywnych skutkach piractwa komputerowego. Jak się okazuje, nie tylko amerykańscy naukowcy potrafią bić na alarm [info]! Tym razem z tej czynności wyręczyli ich brytyjscy nauczyciele. Uważają oni, że TV wydawcy powinni nieco stonować język, którego używają popularni bohaterowie seriali i programów telewizyjnych nadawanych w U.K. Dlaczego? Ano dlatego, iż doszli do wniosku, że to właśnie oni są odpowiedzialni za naganne i nieprzyzwoite zachowanie brytyjskich uczniów.

Z badań, które przeprowadzono niedawno na grupie 800 nauczycieli wynika, iż najbardziej szkodliwymi programami są Big Brother i serial Little Britain. Dzieci kopiują popularne zwroty i nagminnie używają ich w szkole zakłócając ład i porządek [ponoć również w bufecie]. Do programów, które śmiało można zaliczyć do tzw. "osi zła" [oprócz wyżej wspomnianych] są: The Catherine Tate Show, The Jeremy Kyle Show, The Simpsons i EastEnders. Każdy z nich zawiera jakiś wyraz [Big Brother: "czarnuch"], zwrot [Little Britain: "Computer says noo..." / The Catherine Tate Show: "Whatev-ah!"] czy zachowanie [The Simpsons: uderzanie się w głowę i wydawanie odgłosu - "Doh!"], które podchwycone przez uczniów-hultajów są bezlitośnie wykorzystywane w stosunku do wychowawców.

Prawdopodobnie wygląda to tak:
Pani ticzer: Dżimi, odrobiłeś lekcje?
Uczeń-hultaj: Nie
Pani ticzer: Leo, tzn. Diżmi, why?
Uczeń-hulatj: Bo... „computer says nooo...” [ruch ramionami sugerujący błogą obojętność]
Dodane 02 Kwiecień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Quiz wieczorną porą
1212.jpg
3 dni po wizycie u Grahama Nortona, David Walliams pojawił się w programie pt: "Chris Moyles Quiz Night". Wspólnie z prowadzącym - Chrisem Moyles, Ruth Jones [brytyjska aktorka] i Ronanem Keatingiem [brytyjski pieśniarz], wziął udział w kłizie, w którym główną nagrodą była... używana konsola Xbox 360. Przegrany musiał natomiast odśpiewać jedną z piosenek sir. Eltona Jonha - "I'm Still Standing". Kto śpiewał, a kto mógł zagrać w Call of Duty: World at War? Odpowiedz znajdziecie poniżej.

David Walliams w "Chris Moyles Quiz Night" [35 min]:
-> część 1
-> część 2
-> część 3
-> część 4

Dzisiaj wyjątkowo bez żenującego żartu na koniec newsa. Wczoraj wyczerpałem ich limit na marzec.
Dodane 30 Marzec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David u Grahama
1212.jpg
26 marca jednym z gości "The Graham Norton Show" był David Walliams. Obok niego w programie wystąpił również seksowny chłopak o równie seksownej nazwie, włosach, pępku, lewej łydce i wszystkim innym - Zac Efron. Bożyszcze piszczących nastolatek, fanów sushi i meksykańskich imigrantów, wyglądał chwilami na nieco zagubionego. Szczególnie w momencie, gdy do jego seksownego boku przysuwał się David. To właśnie ten fakt spowodował, że ludzie Zaca [jakkolwiek złowieszczo to brzmi], co chwilę przerywali nagranie programu dbając o niedostępny i dziewiczy wizerunek młodego aktora (?).

Na swoje Tubowe konto wysłałem prawie cały program w jakości HQ [haj kłaliti]. Usunąłem jedynie zapowiedz Zac'a i utwór Pet Shop Boys. Jeżeli chcecie się dowiedzieć dlaczego David Walliams potraktował młodego aktora środkowym palcem, to zapraszam do zapoznania się z poniższymi linkami.
David Walliams w "The Graham Norton Show":
-> część 1
-> część 2
-> część 3

----------- KONKURS [info] -----------
Pragnę przypomnieć, iż do końca KONKURSU pozostał już tylko tydzień. Muszę przyznać, że do tej pory wszystkie Wasze prace/odpowiedzi trzymają bardzo wysoki poziom. Niestety jest pewne małe "ale" - coś mało ich. Mam nadzieję, że w ciągu kilku najbliższych dni ta sytuacja się zmieni.

Postanowiłem dać sobie więcej czasu na ogłoszenie wyników. Pojawią się one nie 5 kwietnia, tak jak zapowiadałem, a 3 dni pózniej -> 8 kwietnia, czyli w Międzynarodowy Dzień Romów. Wtedy to na stronie głównej pojawi się zakładka ze zwycięskimi pracami. Chcesz się tam znalezć? Nic -> prostszego!
Dodane 29 Marzec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews