:: Krod Mandoon - napisy 2/6
1212.jpg
Napisy za napisami... Od 2 dni dostępne są już polskie litery do 2 odcinka "Krod Mandoon". Z tego co się orientuję, napisy do odcinka z numerem "trzy", znajdują się właśnie w korekcie. Powinny się więc pojawić jeszcze w tym tygodniu.

Co do samego odcinka... trochę mnie rozczarował. Zbyt mało sprośnych żartów i nieoczekiwanej golizny.

Napisy do releasów:
- Krod.Mandoon.S01E02.HDTV.XviD-aAF
- Krod.Mandoon.S01E02.720p.HDTV.x264-aAF
znajdziecie -> tutaj.

Pozdrowienia znad ramienia dla dzisiejszych solenizantów: Fidelisa, Gastona, Bony, Egberta, Sabbasa, Tyberiusza i Zbywoja!

Ktokolwiek ich widział... ktokolwiek wie.
Dodane 27 Kwiecień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Krod Mandoon - napisy 1/6
1212.jpg
9 kwietnia na amerykańskim kanale Comedy Central, odbyła się premiera pierwszego odcinka nowego serialu komediowego pt: "Kröd Mändoon and the Flaming Sword of Fire". Nie wspominałbym o tym ponownie, gdyby przed chwilą nie dotarł do mnie przelew nakazujący napisanie tego newsa, a także... gdyby w jednej z głównych ról nie wystąpił Matt Lucas. Do tej pory pojawiły się 3 z 6 odcinków. Ważniejsze jest jednak to, że od kilku chwil w internecie dostępne są PL napisy do pierwszego odcinka [szapo ba! autorowi za ich jakość]. Oczywiście, za zgodą ich autora, są one również dostępne -> tutaj.

Co do samego serialu... Po pierwszych trailerach sądziłem, że będzie nieco kiczowato. "Humor prowadzącego Familiadę wymieszany z dawką pogaństwa osadzonego w mrocznych i ponurych czasach, gdy konflikt na linii PO-PiS dopiero się krystalizował" - pomyślałem drapiąc się w seler. Po pierwszym odcinku szybko zmieniłem zdanie. Mimo wszystko uważam, że ten serial można zaliczyć do udanych. Jestem ciekawy co Wy o nim sądzicie.

Jak go zdobyć? Nie będę Was nakłaniał do złego, ale... 1 odcinek [w 2 wersjach: Krod.Mandoon.S01E01.HDTV.XviD-aAF i Krod.Mandoon.S01E01.720p.HDTV.x264-aAF] jest do wygoogle'owania. To co zrobicie z tą informacją już mnie nie interesuje.

Zachęcam do ponownego odwiedzenia specjalistycznego Cornera poświęconego tej nowej serii -> Krod Mandoon. Znajdziecie Tam zdjęcia, opisy postaci, trailery, a także 7-stronicowy komiks.
Dodane 23 Kwiecień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nowy sitcom!
1212.jpg
Matt Lucas zdradził, iż przymierza się do napisania sitcomu. Miałby on poruszać tematykę, która na pierwszy rzut oczodołem może wydać się niezbyt "sitcomowa". Mam tutaj na myśli zagadnienia z związane z problematyką angielsko-żydowską (cyt.). Prowizoryczny tytuł nowego serialu to: "Cztery Pokolenia". Jak dla mnie brzmi on bardziej jak dobra telenowela produkcji bułgarsko-argentyńskiej, niż serial komediowy z pogranicza judaizmu.

Jak wszyscy wiecie, albo i nie, Matt Lucas wywodzi się z kręgów kultury żydowskiej. W jednym z wywiadów powiedział: "Chcę wyprodukować sitcom, który będzie poruszał wiele z współczesnych problemów jakie trapią Zydów mieszkających w Wielkiej Brytanii". Wśród nich wymienił m.in. problem związany z międzykulturowymi małżeństwami. Wspominając lata swojej młodości dodał: "Byłem gruby, łysy i zmartwiony z powodu swojej seksualności. Tak naprawdę nigdy nie czułem się zaakceptowany przez społeczeństwo".

Zdaje się więc, że nowy serial odtwórcy roli olśniewająco seksownej Vicky Pollard, może być miejscami oparty na tzw. "faktach autentycznych" [po prostu 'j'adore' ten zwrot!]. Na razie nie wiadomo, czy Matt pojawi się w serialu. Gdy tylko się o tym dowiem, od razu dam Wam magiczny znak.
Dodane 23 Kwiecień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Autografowy Corner!
1212.jpg
Po kilku dobrych dniach mrówczej pracy związanej z odbudową little britainowych zbiorów na nowym Tubowym koncie i wykonywaniem głuchych telefonów z pogróżkami pod adresem firmy Viacom, przyszedł czas na kolejną porcję newsów, niespodzianek i fajskiego stuffu [cokolwiek on oznacza]. Tym samym, oddaję Wam dzisiaj do dyspozycji zupełnie nowy autografowy corner.

Jest na świecie pewien rodzaj gryzmołu, po który fani są w stanie skutecznie przyblokować swoje potrzeby fizjologiczne i stać w kolejce dłużej niż powinni. Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądają owe gryzmoły w wykonaniu Matta i Davida, to zapraszam -> tutaj. Znajdziecie tam również krótką instrukcję obsługi jak sobie taki zdobyć. Mam nadzieję, że z niego skorzystacie.

P.S. Wiem, że dobrze o tym wiecie, ale mimo wszystko wolę przypomnieć. 26 kwietnia mam urodziny, więc radzę Wam nie dobierać już więcej prezentów i wysłać mi to, co już macie w zanadrzu.
Dodane 19 Kwiecień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews