:: Matt u Grahama
1212.jpg
30 kwietnia Matt Lucas wystąpił w programie Grahama Nortona pt: "The Graham Norton Show". Blisko miesiąc temu podobny lost spotkał Davida Walliamsa.

Jeżeli jesteście ciekawi dlaczego, i jaki sposób, ludzie malują swoje koty (niestety również w okolicach ich kocich odbytnic), jaką rolę w diecie Matta odegrało jego... przyrodzenie, a także jak wygląda największa seryjnie produkowana prezerwatywa, to zapraszam do obejrzenia w/w odcinka -> Talk-Show. Pragnę nadmienić, że nie jest to żaden perfidny wycinek, a pełna 30-minutowa wersja programu.

W czasie programu Matt zdradził kilka szczegółów dotyczących najnowszych skeczy z serii: "Rock Profile". Na dzień dzisiejszy obejrzałem już pierwszy sezon tego serialu (?). Do końca pozostał drugi i zarazem ostatni. W najbliższym czasie spodziewajcie się więc nowego, rock profile'owego cornera. Tutaj znajdziecie niewielki fragment tego, co Was czeka -> Rock Profile - sir Elton John.
Dodane 03 Maj 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Krod Mandoon - napisy 3/6
1212.jpg
Dzisiaj krótko i na temat... Kilkadziesiąt godzin temu pojawiły się napisy do 3 odcinka serialu "Krod Mandoon and the Flaming Sword of Fire". Tym samym, do końca serii pozostały jeno 3 odcinki.

Napisy do releasów:
- Krod.Mandoon.S01E03.HDTV.XviD-aAF
- Krod.Mandoon.S01E03.720p.HDTV.x264-aAF
znajdziecie -> tutaj.
Dodane 02 Maj 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Poznajcie żonę Davida!
1212.jpg
Ta seksowna niewiasta, o równie seksownym spojrzeniu, od kilku dni jest... żoną Davida Walliamsa. Slub odbył się w jednym z brytyjskich szpitali psychiatrycznych. W ceremonii wzięli udział lekarze, pielęgniarki, a także sama zainteresowana - 29-letnia Sarah Bartholomew. Sarah, która od tej pory każe się tytułować: "Mrs Walliams", uważa, że wszystko odbyło się zgodnie z literą prawa (czyt. jest ok.). Saro, jeżeli to czytasz wiedz, że wcale nie jest ok (czyt. nie jest zgodne z literą prawa). Zaślubiny zostały oczywiście sfingowane i odbyły się w ramach terapii.

"Kim jest Sarah Bartholomew?" - zapytała mnie dzisiaj rano zaprzyjazniona kioskarka. Kupując poranne combo w postaci "faKT'u" i "ZUPERexpressu" odpowiedziałem: Czas pokazał, że Sarah Bartholomew obejrzała Małą Brytanię o jeden raz za dużo. Okazało się, że z odcinka na odcinek jej serce biło coraz mocniej, gdy na ekranie pojawiał się David. Zaczęło się dość niewinnie, od kilku listów z cyklu: "Uwielbiam Cię!", "To co robisz nadaje memu życiu sens," itp, itd. Z czasem jednak, w korespondencji od Sary, pojawiało się coraz więcej niemoralnych propozycji. W jednym z listów napisała: "Możesz mnie mieć gdy tylko zechcesz". W kolejnym: "Muszę cię mieć bez względu na wszystko. Zabiję cię, albo uprowadzę, byś z nikim innym się już więcej nie widywał". W międzyczasie Sarah podążała za Davidem, gdzie tylko ten się pojawiał. Kiedyś zakradła się nawet do jego garderoby, ale szybko została obezwładniona przez garderobianą_ochronę. Na adres Davida, oprócz licznych listów i kartek, Sarah wysłała także m.in. swoją znoszoną bieliznę, płyty DVD, czekoladki i pluszowe maskotki. David poczuł się nieswojo. Zadzwonił na policję, a ta w krótkim czasie ujęła prześladowczynię. W zeszłym roku sąd skazał ją na pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Gdy tylko zostanie wyleczona, będzie mogła zostać z niego wypisana. Na razie się na to jednak nie zapowiada.

A propos znoszonych majtek -> link. Czyż Japończycy nie są uroczy?
Dodane 01 Maj 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nowy Corner -> Talk-Show!
1212.jpg
Napisy za napisami... corner za cornerem. Po wielu dniach zabawy z kompresją i konwersją zebranych przeze mnie materiałów, dzisiejszego wieczora oddaję do Waszej dyspozycji zupełnie nowy corner -> Talk-Show! Po ostatnich zawirowaniach związanych z moim Tubowym kontem postanowiłem, że już nigdy nie wrzucę na nie materiałów związanych z występami Matta i Davida w programach typu talk-show [dzięki temu najłatwiej "zawiesić sobie" konto]. Zamiast tego, będą się one systematycznie pojawiały właśnie w/w cornerze. Oczywiście do czasu, aż ktoś nie wytoczy mi procesu związanego z naruszeniem praw autorskich i nie skaże na przymusowy urlop w pobliskim zakładzie penitencjarnym. Mam nadzieję, że wtedy mogę liczyć na magiczne paczki-ciasta z pilnikiem zamiast nadzienia?

Nowy corner znajdziecie -> tutaj. Co tu dużo mówić. Jeżeli jeszcze nie udało się Wam obejrzeć występów odtwórców ról Emily Howard i Florence - kobiety o rubasznym wąchalu, to serdecznie zapraszam do nadrobienia tej zaległości.

Nic, spadam nabawić się zakwasów w okolicy kończyn dolnych. Sezon rowerowy czas rozpocząć!
Dodane 28 Kwiecień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews