:: "Oh man I love the cake!"
1212.jpg
Na jednej z brytyjskich stron trafiłem na interesujący wywiad z kobietą o imieniu Tracy, a nazwisku - Kelleher. "Kim jest Tracy i co u licha ma wspólnego z Little Britain?" - zapytacie. Depilując tors letnim woskiem odpowiadam...
Tracy jest aktorką, która pojawiła się w kilku odcinkach Małej Brytanii. Wystąpiła u boku Marjorie Dawes, która bezlitośnie wytykała jej intensywne kształty i skłonność do przytycia. Do czasu! Tracy wzięła się ostro do pracy i ze 140 kg, które prezentowała w serialu, udało się jej schudnąć do 70 kg (zdjęcia z "przed" i "po" znajdziecie w linku na końcu newsa). Poniżej pokusiłem się o niewielki bilans zysków i strat związanych ze znaczną utratą wagi:
a) na plus:
- korzystniejsze BMI,
- lepsza mobilność,
- łatwiejszy zakup ubrań.
b) na minus:
- już NIGDY nie zagra w Little Britain!

Zapewne każdy z Was doszedł do podobnego wniosku: powyższy bilans zysków i strat jest... ujemny! Któż nie chciałby się znalezć u boku Marjorie! Kosztem nadmiaru kilogramów? Oczywiście! Of Course! Bien sûr! i конечно!

- wywiad z Tracy Kelleher.

P.S. Nowy Rock Profile'owy corner jest już ukończony w 70%... jakby ktoś pytał.
Dodane 26 Maj 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Krod Mandoon - napisy 5/6
1212.jpg
Wszystkich miłośników dwuznacznych sytuacji pragnę poinformować, że ten odcinek jest o wiele bardziej zboczony niż poprzednie. Nie będę się zagłębiał w szczegółach. Napiszę tylko, że warto go obejrzeć. A jak obejrzeć, to tylko z PL literami, do których link znajdziecie poniżej.

Napisy do releasów:
- Krod.Mandoon.S01E05.HDTV.XVID-BAJSKORV
- Krod.Mandoon.S01E05.720p.HDTV.XVID-BAJSKORV
znajdziecie -> tutaj.
Dodane 23 Maj 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: "Dust? Anybody? No? Dust"
1212.jpg
Matt Lucas przez jakiś czas będzie musiał odpędzić od siebie nachalne myśli sugerujące mu wgryzienie się w coś słodkiego. Wszelkie ciacha, eklery, WuZeTy i inne kaloryczne ustrojstwa, które pojawiały się w jego jadłospisie, zostały zbanowane. Pulchny aktor wziął sobie do serca sugestie lekarzy, którzy zalecili mu rygorystyczną dietę. Od tej pory Matt skazany jest na 1000 kalorii dziennie. Wszystko w imię polepszenia swojego stanu zdrowia. To właśnie z powodu niekorzystnego wskaznika BMI, ojciec Matta zmarł w wieku 56 lat na zawał serca.

W temacie diet Matt ma już spore doświadczenie. Już w wieku 13 lat jego mama starała się go odchudzić za pomocą Diety Strażników Wagi "Weight Watchers" (nazwa po prostu wymiata!). Obecnie, oprócz w/w 1000 kalorycznej restrykcji, Matt systematycznie uczęszcza na siłownię. Jak mówi: "Jest ciężko, ale endorfina, która wytwarza się podczas ćwiczeń, przynosi mi uczucie ogromnego spełnienia,... gdy tam tak leżę w bólach". - Moim trenerem jest bardzo miła i nieco ekscentryczna pani. Podczas ćwiczeń prowadzimy interesujące rozmowy - dodaje.

Matt zdradził, iż jego największym zmartwieniem jest to, że wraz ze stratą wagi, straci również swój komediowy urok. Jednocześnie dodaje: "Mam nadzieję, że wciąż będę rozbawiał ludzi. Nie sądzę, że jestem zabawny dlatego, że mam nadwagę, albo dlatego, że jestem blady, że jestem gejem, badz też jestem Zydem. Myślę, że pomimo utraty zbędnych kilogramów, nadal będę spełniał swoją komediową rolę".

A propos spalania tkanki tłuszczowej. Jeżeli chcecie się jej pozbyć szybko, bezboleśnie i raz na zawsze, to koniecznie odwiedzcie to miejsce -> Fat Fighters. Ja dzięki Diecie Combo schudłem już 112 kilogramów! Po 7 latach znowu mogę chodzić, spać w ubraniu i łasić się do nieznajomych!
Dodane 21 Maj 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Matt u O'Grady'ego
1212.jpg
Witajcie po nieco dłuższej, niż zazwyczaj, przerwie. Wbrew pozorom mam się dobrze, nadal poruszam się o własnych siłach, jem regularnie i równie regularnie piszę pisma o charakterze odmownym (mam nadzieję, że Carol jest ze mnie dumna). Ostatni newsowy przestój spowodowany jest m.in. tworzeniem zupełnie nowego, Rock Profile'owego działu. Niestety nadmiar zebranego materiału nieco mnie przerósł. Mam nadzieję, że w/w dział ujrzy światło dzienne jeszcze w przyszłym tygodniu. To tyle tytułem wstępu.

Matt Lucas pojawił się wczoraj (tj. 18 maja) w programie Paula O'Grady'ego pt: "The Paul O'Grady Show". Niestety, z trwającego blisko 12 minut wywiadu, nic nowego się nie dowiemy. Moim skromnym zdaniem, wizytę u Paula można zaliczyć do mniej udanych. Bynajmniej nie za sprawą Matta, a prowadzącego, który zadawał zbyt tendencyjne pytania. O co spytał? Poruszył m.in. temat Kroda Mandoona, a także filmu Tima Burtona, w którym Matt wciela się w postacie kłótliwych blizniaków: Tweedle-Dee i Tweedle-Dum. Czy było aż tak strasznie? Czy po prostu się czepiam? Sprawdzcie sami (bądz z kimś) -> Talk Show.

Wracam do dłubania w html. Pozdrowienia znad kogla-mogla!
Dodane 19 Maj 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews