:: Ronnie i Ekaterina - 5/6


Wczoraj pojawiła się druga część nowego skeczu z serii Rock Profile. Tym razem w rolach głównych wystąpili: Ronnie Wood [basista "The Rolling Stones"] i Ekaterina Ivanowa [była kelnerka, obecnie - 20-letnia kochanka 62-letniego basisty].

Jeżeli jesteście ciekawi, czy Ronnie "nadal może" i za co tak ochoczo chwyta swoją 20-letnią niewiastę, to zapraszam do obejrzenia skeczu z numerem 5 -> Ronnie i Ekaterina.

Ostatni odcinek serii pojawi się na początku przyszłego tygodnia. W finale zobaczymy Cheryl i Nicole - seksowne niunie z zespołu Girls Aloud.

Rrrrr....
Dodane 10 Czerwiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: "Mamo, a ten pan się przezywa!"
1212.jpg
Pierwsze skecze Rock Profile, a w zasadzie ich "większa połowa", już za nami [przed nami pozostał jeno tylko ostatni z 6 odcinków]. Pojawiły się więc i pierwsze reakcje osób, które zostały w nich sparodiowane. Niestety, ciężko o wypowiedz bohaterów pierwszego epizodu - Petera André & Jordan. Jak zapewne wiecie, zaraz po emisji tego skeczu para postanowiła się rozwieść. Czy wpływ na to miał fakt, iż Peter podczas wywiadu przejawiał trudności w nadążeniu za kamerą podczas zachwalania swojej nowej płyty? Who knows...

Kolejna para - Amy Winehouse & Pete Doherty również odstąpiła od komentarza w sprawie swojego Rock Profile'owego epizodu. Co prawda na chwilę obecną Amy i Pete nawet nie myślą o rozejściu, ale wszystko na to wskazuje, że to tylko kwestia czasu. Krążą pogłoski po wsi, że od zeszłego wtorku zaopatrują się o różnych dilerów, a od tego, jak wszyscy dobrze wiemy, już tylko krótka prosta do pokazania sobie środkowych palców.

Chris Martin & Gwyneth Paltrow – z dwójki kolejnych gwiazd, do tej pory wypowiedział się jedynie wokalista Coldplay. Przyznał, że w skeczu wygląda jak członek obsady musicalu „Les Misérables” (Nędznicy). Mam nadzieję, że to dobrze.

Ostatnia para, a więc Kerry Katona & Mark Croft to już nieco dłuższa historia. Ciężarna Kerry została tak dobrze sparodiowana, że Matt i David postanowili ją za to... przeprosić. W wydanym oświadczeniu napisali: „Chcielibyśmy skorzystać z okazji aby przeprosić te osoby (gwiazdy), które poczuły się urażone ze względu na sposób w jaki je przedstawiliśmy. Dotyczy to szczególnie Kerry Katona”. Niestety nie wiadomo, czy Kerry przyjęła przeprosiny.

Wszystkie dotychczasowe odcinki możecie obejrzeć -> tutaj.

Czy pisałem już, że za nowy Rock Profile'owy dział zostałem pobłogosławiony dobrym słowem przez samą górę (czyt. Matt Lucas)? Nie?

To właśnie to zrobiłem.
Dodane 09 Czerwiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: ROCK PROFILE - nowy dział!
1212.jpg
Po kilku tygodniach dłubania w html'u, wielogodzinnej analizie zebranego materiału, a także maksymalnej eksploatacji klawisza "Print Scrn", dzisiejszego wieczora oddaję do Waszej dyspozycji zupełnie nowy dział: ROCK PROFILE! Mam nadzieję, że dzięki niemu, tą rewelacyjną serię przybliżę nieprzybliżonym, a także zapoznam z nią niezapoznanych...

Choć od premiery Rock Profile minęło blisko 10 lat, do tej pory nikt nie pokusił się o stworzenie specjalistycznej strony, na której znalazłby się szczegółowy opis całej serii. Do czasu! Nie bez kozery zwą mnie mistrzem podskoku i wybrzydzania [kiedy na stole pojawiają się flaki wołowe]! Gdy tylko w moje ręce trafiło Rock Profile'owe DVD, od razu zabrałem się tworzenie tego czegoś:

- Info - podstawowe informacje na temat Rock Profile,
- Sezon I i II - szczegółowy opis wszystkich skeczy, wraz z odnośnikami do równie szczegółowych opisów poszczególnych bohaterów,
- Sezon III - video z wszystkich, 6-ciu skeczy [na chwilę obecną brak 2-óch ostatnich. Swoją premierę będą miały w ciągu najbliższych 2-óch tygodni],
- DVD Extras - dodatki, które znalazły się na DVD [rozłożone na czynniki pierwsze],
- Galeria - Rock Profile'owa galeria.

Do czego zachęcam? Oprócz tego, aby 7 czerwca pofatygować się na wybory, gorąco zachęcam do tego, aby nabyć Rock Profile DVD. Niestety, jak na razie (wszystko na to wskazuje, że tak już zostanie) nie odbyła się PL premiera tego DVD. Nie pozostaje więc nic innego jak zaopatrzyć się w wersję angielską. ENG napisy naprawdę dają radę.

Od tej pory wracam do systematycznego informowania Was o różnych Little Britainowych ciekawostkach. Mam nadzieję, że nie przeszkodzi mi w tym ani przeprowadzka, która czeka mnie w przyszłym miesiącu, ani też przejście do kolejnej fazy wtajemniczenia -> uzyskania statusu narzeczonego. Dokładnie po 6 latach znajomości z pewną piękną niewiastą, postanowiłem przybliżyć to, co i tak było nieuniknione... wink *

* - pierwsza i zarazem ostatnia emotikona, jaka kiedykolwiek pojawiła i pojawi się w newsie.
Dodane 02 Czerwiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Krod Mandoon - napisy 6/6
1212.jpg
W internecie pojawiły się napisy do 6-tego, ostatniego odcinka I serii. Niestety, jak na razie nikt głośno (ani nawet półszeptem) nie wypowiada się na temat produkcji II sezonu. Miejmy nadzieję, że do tego dojdzie. Co do samego serialu... szczerze powiedziawszy, na samym początku spodziewałem się czegoś mniej zabawnego. Obawiałem się, że będzie to jeden z tych tępawych amerykańskich sitcomów, który należy omijać szeroką parabolą. Okazało się jednak, że nie było tak tragicznie. Szkoda, że serial rozkręcił się dopiero w połowie (5 odcinek - mój faworyt). Ci, którzy go jeszcze nie obejrzeli niech szybko to nadrobią.

Napisy do releasów:
- Krod.Mandoon.S01E06.HDTV.XviD-aAF
- Krod.Mandoon.S01E06.720p.HDTV.XVID-BAJSKORV
znajdziecie -> tutaj.

W tym miejscu ślę szczere i zasłużone podziękowania dla wszystkich tłumaczy (Koniu734, flies, Kubol94, Lightning) i korekciarzy (Koniu734, dreambook), którzy odwalili kawał dobrej roboty. Gracias amigos!
Dodane 28 Maj 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews